LiquiD

Gatvės Stilius

Rekomenduojami pranešimai

Kam tai patinka? Kas galbūt yra reperiai (arba bent jau rengiasi kaip jie)? Gal kam patinka Beat-Box'as, Rap'as, Hip-Hop'as? Gal kas turi Bmx'ą ar Skate'ą? Gal kas lankosi Skate-Park'uose arba žaidžia Street-Ball'ą?

 

Rašykit ir diskutuokit apie viską kas susiję su Gatvės stilium :wink: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jap. Kaip pirštu į šiknaskylę. xD

Būtent tai MĖGSTU, RENGIUOSI ir PROPAGUOJU.

Pats kartais rašau tekstus, t.y. rhyme'us, kartais, kai turiu laisvo laiko pabboxinu... Šiaip dar paišau/bombinu ant sienų. Kai atsidarė streetshopas (Kaune, laisvės alėjoj, šalia Bitės), tai ten db galima nusipirkt kokybiškų Montanos dažų ir markerių.

Bmx'ą galvojau pirkt, tiksliau reikalavau tėvo, delsė, nusprendžiau kad užaugo palūkanos, ir dabar reikalauju boxo ;D

Šiaip, asmeniškai, džiaugiuosi, kad Kaune daugėja šio stiliaus propaguotojų. Žodžiu, peace. ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kolkas neteko Montanos išbandyt :) ... Tenkinuosi automobiliniais dažais (t.y. paskutiniu šūdu). Beatbox'a tai megstu 8) ... O kiek kainuoja Montana Kaune?

 

P.S.- Garbinu DC ir X CLUB SHOP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as seniau rengiausi taip ir propogawau toki stiliu bet kazkaip db isaugo is to...bet muzika tokia tai ir db klausau.. dar kartais ir as papaisau ant sienu 8) bet jau senei piesiau :? reiks wel kada papaisyt man labai zjb graffiti. wa mano brolis labai pasinese ant repo pz nusipirkes patefonus uz 4500lt nu krc reperis jis baisus bus prodiuseris...O montana dazai tai ciuju koki 14lt gal pigiau kainuoja...as ir siaip su liewais paisiau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagaves tokius durniukus kaip jus purskencius an pastatu sienu tikrai tikrai atemes ispurksciau visa dazu banke i snukeli uz miesto bendro vaizdo darkyma. nes dauguma tokiu nei nemoka piest nei zino kur vieta piesimui. :x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

loju nes slykstu ziuret kai senamiestyje ant kekvienos sienos pripeckiota nesamoniu visokiu. jei jau piesiat tai pieskit ant kokiu statybiniu sienu ar konors. bet ne pagrindinei gatvei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprastai nesamones (pvz.: Cosa ir pan.) rašinėja forcai, o dauguma rašinėja normaliai gražiai.

 

P.S.- Aš rašinėju požeminėse perėjose, statybų objektuose ir pan., o senamiesty tikrai nerašinėju.

 

P.S.S.- Užknisa tos bubotės kur požeminėse perėjose sėdi ir kojines pardavinėja (trukdo nuo mentų bėgt ;) ).

 

P.S.S.S.- I'm bad bad boy :twisted: ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

begtum pro mane dar zuvi is sono gautum, kad mentam maziau vytis reiktu;]

miesto architektura - nevieta mokintis piest.

ir kas liecia statybu aiksteles tai yra privati teritorija, tad nenustebciau jei laikrastyje parasytu kad koks rimtas dede persove bangliuka, ar su vamzdziu kokiu per kojas uzvazevo;]]] ir jis butu visiskai nekaltas.

 

taip kad piest pratinkites ant popieriaus lapo. is to bent nauda ateityje gali but;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir nemegstu tokiu uzrasu kaip fuck off ar pan tokie tikrai nepuose bet jai graziai nupiesta buna tai nieko tada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.