Impaler

Kaip patch'inti XBOX 360 žaidimus su ABGX360 programa?

Rekomenduojami pranešimai

o kas buna jaigu yra tas errroras ir isirasai toki relyza i diska?? ar jis bent issiraso?

zaidimo nepaleidzia xbox'as tesiog neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, as kai tikrinu zaidima su abgx360 programa ji man patikrina gale raso stealh passed... bet vienoje vietoje yra video partition geltonu uzrasu ir dabar nezinau ar galiu su tokiu relyzu irases zaidima zaisti xbox livei, kas zinot ar galiu ir galit argumentuoti parasykit!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aiskiai juk parasyta kad "Verification Failed"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi parsisiunciau Singularity, zaidimas po release date, jau geras. Siunciau is Xbox-sky, bet nepraeina man per abgx. Nuejau i abgx svetaine, paziurejau verification skilti, taciau ten to zaidimo neradau, ar taip gali buti del to?

Releasas: Singularity XBOX360-GLoBAL

 

Nuotrauka

 

Isanksto aciu uz atsakymus ;)

Redagavo narutas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tai yra del to, kad zaidimas dar nepatvirtintas abgx360. Kai bus patvirtintas tada praeis normaliai. ;) Tik nesu tikras del video partition, man rodos jis taip ir liks kadangi abgx360 neatpazysta Wave 6.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai as isviso nezaidziu intike, tai ar apsimoka man metinet tuos zaidimuos per sita programa ? nes jau kelintas diskas rasomas, ir nei vienas neveikia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai bandei zaist nors viena neuzstealthinta zaidima , tai yra nepatikrinta agbx360, esi jau uzflagintas ir gausi bana jai pasijunksi online.Tokiu atveju gali netikrint ^^.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai bandei zaist nors viena neuzstealthinta zaidima , tai yra nepatikrinta agbx360, esi jau uzflagintas ir gausi bana jai pasijunksi online.Tokiu atveju gali netikrint ^^.

Jei iXtreme LT yra nieko negausi. Bet aisku tikrint reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jeigu aš duodu meistrui nuflashinti konsolę, atsisiunčiu iš torrentų žaidimus, man reikia čia knistis su šitu agbx360?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, uztektu tik prachekint pati zaidima, bet ir tai dazniausiai jau buna padaryta pries imetant i torrentus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kai nauja abgx versija yra ir visi tie ap25 nereikia konors papildomo nustatymuose pazymet? Ar gerai viskas parodyta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.