Nahalas

Klausimelis

Ar išbaninti vartotoją Nahalas iš šio forumo?  

55 nariai prabalsavo

  1. 1. Pareiškite savo nuomonę

    • Taip,butinai
      14
    • Ne
      11
    • Man nesvarbu
      19
    • Jei galėčiau - jau senei bučiau išmetęs lauk.
      11


Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

ar yra toks dalykas kaip kwailiausia metu tema.

Ne į temą

Šita tikrai pakliūtų į viršūne..

 

vaikai nusiraminkit ,čia kažkas kažką įžeeidė tai baisus skandalas eikit mamoms skūstis ,arba geriai į policija pareiškimo rašyti ,tipo patyriau psichologinį smurtą ar panašiai. Juokinat mane :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

pagal taisykles, sitas forumas skirtas konsolems, o kasnors sitoje temoje susije su konsolemis? Tad, pagal tasykles reikia kiekviena pranesima deti i off topic tagus. Prie to pacio, tipo sita diskusija susijusi su "Diskusijos apie portalą ir forumą"? Nifiga. Tad maziau spaminkit, o dekit ispejima ir viskas. O jei yra norinciu pasipykti, tam yra skypas arba pm'as. :whistling:
Ne į temą

Kitas taisykliu ekspertas cia konsoliu tau tema ? cia yra apie portala ir forumo darba tai prie ko cia konsoles ? konsoles zemiau yra surasytos

P.S cia dauguma postu reiktu kisti po off-topic'u pagal tave

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nesutinku, taigi tu man pats rasei kad uzstumei biski dabar jau nebeuzstumei taip ? dabar as dar kaltas kam idejau foto kur 2 ps2 konsoles vienoje foto :whistling:

 

 

Kas liecia tolerancija :D kokia forumo valdzia stumikai kaip kazkas save pavadino rasydamas man i pm tai ko tiketis is paprastu vartotoju ;) moderatoriai turi rodyti kazkoki tai pavyzdi jei jau tokie yra neklystantys

sutinku su neramibite cia as visai nenorejau izeisti, o tu mane n pasiuntei. man pairode juokinga, kad vienas pajungtas ps2 o kitas be laidu padetas (atseit as turiu 2 is tikro) nu tikrai foto verta ten buti, dar turetu but uzrasas FAIL ir parasyta "thats nothing to brag

about" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Šita tikrai pakliūtų į viršūne..

 

vaikai nusiraminkit ,čia kažkas kažką įžeeidė tai baisus skandalas eikit mamoms skūstis ,arba geriai į policija pareiškimo rašyti ,tipo patyriau psichologinį smurtą ar panašiai. Juokinat mane :whistling:

Ne į temą

man 22+ ir as jau nebelaikau saves vaiku :D ziurek kad nebutum tevai jaunesnis uz mane. jei tik tiek turejai sia tema parasyt daugiau nerasyk nes poto mane kaltina spaminimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tu juk dabar pazeidineji taisykles, pasiziurek kaip tu ant visu cia stumi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku su neramibite cia as visai nenorejau izeisti, o tu mane n pasiuntei. man pairode juokinga, kad vienas pajungtas ps2 o kitas be laidu padetas (atseit as turiu 2 is tikro) nu tikrai foto verta ten buti, dar turetu but uzrasas FAIL ir parasyta "thats nothing to brag

about" :whistling:

Ne į temą

O tai kokiu tikslu "uzstumei" ? galejai nieko nerasyti tada nebutum tokio atsako susilaukes... manai tas zodelis moderatorius mane jau labai isgazdino...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tu juk dabar pazeidineji taisykles, pasiziurek kaip tu ant visu cia stumi.

 

darom taip ,duoam kokio pf.. mėnesuij nerašyt į foruma ,jei nepasitaisys toliau pažeidinės taisykles ir panašiai - ban :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

darom taip ,duoam kokio pf.. mėnesuij nerašyt į foruma ,jei nepasitaisys toliau pažeidinės taisykles ir panašiai - ban :first:

Ne į temą

Agreed.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tu juk dabar pazeidineji taisykles, pasiziurek kaip tu ant visu cia stumi.
vaiku vadina :first: tai cia normalu yra vienas kita visaip vadinti :doh: bereiksmiai postai eina dabar matau kad jau baigesi mintys pas tu "uzstumeju" tad pasisalinu cia nes atsiras kita priezastis baninti "spamas" ko cia susirinko kiti parasyti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

negali tiesiog sustot atsakinet...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Agreed.
Ne į temą

Tai jau matai nebeis isbanint manes tai jau ispejima duosit :first: pasakyk uz ka bent duosi :doh: darom taip nuimam viperkillz moderatoriu uz tai kad pazeide antra taisykle o man menesiu atimam teise rasyti

Ne į temą

Tai tu cia negali sustoti rasyti nesamoniu, as tai atsakau i klausimus ir kitus dalykus o tu ka cia rasai ?

Ne į temą

negali tiesiog sustot atsakinet...
Redagavo Nahalas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kitas taisykliu ekspertas cia konsoliu tau tema ? cia yra apie portala ir forumo darba tai prie ko cia konsoles ? konsoles zemiau yra surasytos

P.S cia dauguma postu reiktu kisti po off-topic'u pagal tave

Ne į temą

Isreiksciau as savo nuomene apie tave, bet dar noriu biski sitame forume pabuti( bijau dankrato, nes gali dar 1 ispejimas prisideti :first: )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

negali tiesiog sustot atsakinet...

Ne į temą

Jis pando gyntis ar panašiai..

Ps. Sorry dėl to 'vaikas" aš taip jau įprątęs vadinti :first:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nuo kada tu sprendio sio forumo, saito, ir jo nariu likimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Isreiksciau as savo nuomene apie tave, bet dar noriu biski sitame forume pabuti( bijau dankrato, nes gali dar 1 ispejimas prisideti :first: )

 

Ne į temą

Gi modai negali dėt ipėjimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.