Nahalas

Klausimelis

Ar išbaninti vartotoją Nahalas iš šio forumo?  

55 nariai prabalsavo

  1. 1. Pareiškite savo nuomonę

    • Taip,butinai
      14
    • Ne
      11
    • Man nesvarbu
      19
    • Jei galėčiau - jau senei bučiau išmetęs lauk.
      11


Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Tai jau matai nebeis isbanint manes tai jau ispejima duosit :first: pasakyk uz ka bent duosi :doh: darom taip nuimam viperkillz moderatoriu uz tai kad pazeide antra taisykle o man menesiu atimam teise rasyti

Ne į temą

Na jeigu tau geriau skrist is cia nei uzsiciaupt kuriam laikui tai tada saunu,apklausa yra ir gali pasiziuret koki rezultatai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gi modai negali dėt ipėjimo

Ne į temą

dar ir kaip gali.... Modai banu negali deti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nuo kada tu sprendio sio forumo, saito, ir jo nariu likimus?
Ne į temą

O nuo kada sitas sprendzia mano likima ?

 

darom taip ,duoam kokio pf.. mėnesuij nerašyt į foruma ,jei nepasitaisys toliau pažeidinės taisykles ir panašiai - ban :)

Masinos pakelejau :first:))))

 

Ne į temą

Apklausa yra to niekas nepaneigs bet klausiams uz ka mane isbaninti :doh: as galiu tau irgi sukurti tema kad gal tave isbaninti ;)
Redagavo Nahalas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O nuo kada sitas sprendzia mano likima ?

Ne į temą

Apklausa yra to niekas nepaneigs bet klausiams uz ka mane isbaninti :first: as galiu tau irgi sukurti tema kad gal tave isbaninti :doh:
Ne į temą

Aš tik pasiūliau ;)
Redagavo inferno

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip,butinai [ 9 ] [40.91%]

Ne [ 7 ] [31.82%]

Man nesvarbu [ 4 ] [18.18%]

Jei galėčiau - jau senei bučiau išmetęs lauk. [ 2 ] [9.09%]

Adios ,nahale

Ne į temą

Aš tik pasiūliau :first:
Ne į temą

O as negaliu pasiulyti ?
Ne į temą

tu jau nusprendei kad mane isbanins ? jei ir isbanins tai tik irodys kad baninama be pagrindo :doh: nes viperiz pazeide tas taisykles dar pries mane ir susilauke atsako ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

gyviausia playmanijos tema :first: nemaciau dar neivienos temos playmanijoj kur kas 30sec atsako :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip nahalas as jau pasakiau kas kaip buvo, tu mane vis uzstumeju vadini ir dar pabrezi tai.

turbut praleidai per ausis ta vieta kai sakaiu kad cia yra pastebejimas, o kad issireiskiau ne taip parasydamas i pm tai buvo klaida.

ir tu vengi atsakyt i mano klausima

pasakymas kad as uzstumiau buvo biski perdetas, bet tau tai neduoda teises atsikirsti keiksmazodziais. galima buvo parasyt ir be "n" zodzio ir butu viskas aisq.

kaip galvoji, ar be "n" tavo postas butu kitoks? ar jis netektu savo prasmes?

be to as taisykliu nepazeidziau, nematau cia nieko izeidziancio, jei esi per daug jautrus tavo problemos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip nahalas as jau pasakiau kas kaip buvo, tu mane vis uzstumeju vadini ir dar pabrezi tai.

turbut praleidai per ausis ta vieta kai sakaiu kad cia yra pastebejimas, o kad issireiskiau ne taip parasydamas i pm tai buvo klaida.

ir tu vengi atsakyt i mano klausima

 

be to as taisykliu nepazeidziau, nematau cia nieko izeidziancio, jei esi per daug jautrus tavo problemos.

Ne į temą

Tai nebuk ir tu jautrus :first: tik paprasciausiai bent negrasink ten i pm :doh: taip pats save pavadinai "uzstuminetoju" ar paprasciausaii kietu zmogum kuris gali uzstumti ir jam niekas nerupi :) O del klausimu as tau nieko neturiu ka atsakyti ir ka paaiskinti, tik paprasciausiai nusileisk ant zemes ir nebeuzstuminek zmoniu vien del tu raideliu keliu Moderatoriai, pries tai buvai geras nestumdavai garantuojiu tik atsirado moderatoriaus teises atsirado ir sparnai

P.S jei tu nematai nieko izeidziancio tai ir as nematau savo pasakyme nieko izeidziancio ;) negi eisi pries savo zodzius... tu mane izeidei o as atsikirtau "nestums" cia ant manes

Redagavo Nahalas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aciu uz juokinga penktadieni Playmanijoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai nebuk ir tu jautrus :first: tik paprasciausiai bent negrasink ten i pm :doh: taip pats save pavadinai "uzstuminetoju" ar paprasciausaii kietu zmogum kuris gali uzstumti ir jam niekas nerupi ;) O del klausimu as tau nieko neturiu ka atsakyti ir ka paaiskinti, tik paprasciausiai nusileisk ant zemes ir nebeuzstuminek zmoniu vien del tu raideliu keliu Moderatoriai, pries tai buvai geras nestumdavai garantuojiu tik atsirado moderatoriaus teises atsirado ir sparnai

P.S jei tu nematai nieko izeidziancio tai ir as nematau savo pasakyme nieko izeidziancio :) negi eisi pries savo zodzius... tu mane izeidei o as atsikirtau "nestums" cia ant manes

visalaik toks buvau, kai gavau moda man kaip tik sunkiau ka daryti, nes nenoriu pasirodyt grieztas, nededu ispejimu i kaire ir i desne, tai buvo ir su tavim, juk parasiau i pm tau gero noredamas, juk mane n pasiuntei, ka tu siulai man daryt? as tave pirmam poste buciau pasiuntes tai ir man butum atrases.

norejau tyliai sutvarkyt viska, kad tik raide pasikeistum,argi daug prasiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai nebuk ir tu jautrus :first: tik paprasciausiai bent negrasink ten i pm :doh: taip pats save pavadinai "uzstuminetoju" ar paprasciausaii kietu zmogum kuris gali uzstumti ir jam niekas nerupi ;) O del klausimu as tau nieko neturiu ka atsakyti ir ka paaiskinti, tik paprasciausiai nusileisk ant zemes ir nebeuzstuminek zmoniu vien del tu raideliu keliu Moderatoriai, pries tai buvai geras nestumdavai garantuojiu tik atsirado moderatoriaus teises atsirado ir sparnai

P.S jei tu nematai nieko izeidziancio tai ir as nematau savo pasakyme nieko izeidziancio :) negi eisi pries savo zodzius... tu mane izeidei o as atsikirtau "nestums" cia ant manes

Nahalas, jei jau viska pasakei, buk zmogus - neberashyk. Tikrai nieko naujo ir tuo labiau doro nepasakai, o suprast kitus irgi nelinkes - sprendi tik ish savo varpines. Rashinedamas tushciai tik dar labiau save klampini.

Neklystanciu zmoniu nera, bet kai kurie moka patyleti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visalaik toks buvau, kai gavau moda man kaip tik sunkiau ka daryti, nes nenoriu pasirodyt grieztas, nededu ispejimu i kaire ir i desne, tai buvo ir su tavim, juk parasiau i pm tau gero noredamas, juk mane n pasiuntei, ka tu siulai man daryt? as tave pirmam poste buciau pasiuntes tai ir man butum atrases.

norejau tyliai sutvarkyt viska, kad tik raide pasikeistum,argi daug prasiau?

Ne į temą

Kodel tyliai ? norejai man baimes ivaryt ? naujas moderatorius reikia jam pagarba parodyti ? kad "uzstume" atsikirtai o poto jis rodo savo galybe... Kaip jau kad sakiau viskas prasidejo nuo tavo uzstumimo. Pries tai nebuvo jokiu problemu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau tokia tendencija Lietuvos ir uzsienio forumuose, kad atsiranda tokiu zmoniu , kurie tiesiog megsta trolinti , fleiminti , spaminti ir t.t. , jie kartais tam turi priezasti, o kartais daro tai siaip sau savo malonumui. Jie pasivadina issaukianciais arba izeidzianciais vardais , uzsideda debiliska avatara ir gadina forumieciams gyvenima debiliskom temom , mintim ir t.t. Nahalas man ir sudaro tokio zmogaus ispudi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kodel tyliai ? norejai man baimes ivaryt ? naujas moderatorius reikia jam pagarba parodyti ? kad "uzstume" atsikirtai o poto jis rodo savo galybe... Kaip jau kad sakiau viskas prasidejo nuo tavo uzstumimo. Pries tai nebuvo jokiu problemu

kokia galybe juk tau nieko nepadariau. tai ar tau geriau kad be klausimu tau ispejima, posta trint, nes visi kiti modai taip butu ir padare. bet sakau as tau nenorejau det, todel ir parasiau i pm. You jus dont get it do you?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau tokia tendencija Lietuvos ir uzsienio forumuose, kad atsiranda tokiu zmoniu , kurie tiesiog megsta trolinti , fleiminti , spaminti ir t.t. , jie kartais tam turi priezasti, o kartais daro tai siaip sau savo malonumui. Jie pasivadina issaukianciais arba izeidzianciais vardais , uzsideda debiliska avatara ir gadina forumieciams gyvenima debiliskom temom , mintim ir t.t. Nahalas man ir sudaro tokio zmogaus ispudi.

Ne į temą

O man vienodai :first: tu mane debilu isvadinai greiciausiai pakursiu ir tau tema kad isbaninti :doh: 2 taisykle ;) Man reikia demesio galvoji ? kad cia dauguma nepilnameciai.... paprasciausiai tie nepilnameciai turetu pradeti galvoti galva daugiau... daugumoje lt forumu yra tokia politika moderatoriai ir draugeliai atrodo yra nelieciami ir jie gali stumti ant kitu ir tiek :)

kokia galybe juk tau nieko nepadariau. tai ar tau geriau kad be klausimu tau ispejima, posta trint, nes visi kiti modai taip butu ir padare. bet sakau as tau nenorejau det, todel ir parasiau i pm. You jus dont get it do you?

Ne į temą

galybe tame kad cia "as uzstumejas" moderatorius pasakiau tau keisk posta arba busi ispetas ir panasiai :)
Redagavo Nahalas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.