Crionx

Isorinis dvd

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas zinot is kur gauti Isorini dvd kuris jungiasi per usb ir kad jis gerai irasytu xbox 360 zaidimus.Arba kaip padaryti kad vidinis veiktu per usb.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zinot is kur gauti Isorini dvd kuris jungiasi per usb ir kad jis gerai irasytu xbox 360 zaidimus.Arba kaip padaryti kad vidinis veiktu per usb.

na isorini dvd kuris jungiasi per usb galima gaut parduotuvej :rolleyes:

 

pats pirkau bms'e pries puse metu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantat as noriu kad gerai irasytu x360 zaidimus

mano galva isoriniai dvd romai visi daug maz panasiai kepa vienodai dl diskus. nera vieno kazkokio lyderio kaip kad vidiniuose pvz pioneer... jei rasysi i gera diska ir rekomenduojamu greiciu tai x'as tikrai skaitys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano galva isoriniai dvd romai visi daug maz panasiai kepa vienodai dl diskus. nera vieno kazkokio lyderio kaip kad vidiniuose pvz pioneer... jei rasysi i gera diska ir rekomenduojamu greiciu tai x'as tikrai skaitys.

Teisybė. Tarp išorinių jokio ten skirtumo - pirk pigiausią. Pats įrašinėju X žaidimus su HP (čia tas pats Lite-On), tai nėr jokių problemų :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir tas aktualu butu, koks butu normalesnis? radau pioneer'iu po ~250lt, jei zinot kokie modeliai verti demesio, pasidalinkit info :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.