Renuolis

Shuffle

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki pradejau mokintis Shuffle stiliaus soki, kaskaip labai traukia, beto ir tokia muzika nuo mazens klausau :throw:

Tikiuosi atsiras zmoniu siame forume kurie jau moka tai, butu idomu padiskutuoti, kaip kam sekesi ar sekasi :D

 

 

 

 

 

 

Keletas pamoku.

 

 

Redagavo Renuols

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas jum vaikai daros? dėmesio stoka ar kaip? jei dar užsideda tas kelnes tai išvis kaip klounai atrodo.

Ka tu ismanai. Man 22 m ir mokinuos atsiputes jei patinka. Pagal tavo pasakymus panasu, kad net paprastai sokt nemoki, ka jau kalbet apie Shuffle.

Redagavo Renuols

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tau 22 metu? ir tu tokiais dalykais uzsiemi? nu man tai taip geda butu :innocent:.

Geda shuffle shokti tik noobams.

Speju, jei pats uzsiiminetum situo dalyku, tai tikrai kitaip kalbetum

 

 

 

p.s. As shuffle neuzsiimineju, tik kazkada bandziau is neturejimo ka veikt pashokti, patiko, tik neturiu laiko dx, tai ir nebeuzsiimineju tuom :weep:

 

p.s.s. del kelniu, jei nepatinka tai kam komentuoti? Jei ju realiai nemates tai geriau patylek.

 

p.s.s.s. Dabar rekomenduojama nesioti daiktus su atsvaitais(del daznu keliu esmo ivykiu), tai geriau sitas kelnias isigyti(apie kaina nekalbu...), nei kazkoky myzery uzsideti, kurio net nepamatys.... :)

Redagavo Turbo007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geda shuffle shokti tik noobams.

Speju, jei pats uzsiiminetum situo dalyku, tai tikrai kitaip kalbetum

p.s. As shuffle neuzsiimineju, tik kazkada bandziau is neturejimo ka veikt pashokti, patiko, tik neturiu laiko dx, tai ir nebeuzsiimineju tuom :innocent:

 

p.s.s. del kelniu, jei nepatinka tai kam komentuoti? Jei ju realiai nemates tai geriau patylek.

 

p.s.s.s. Dabar rekomenduojama nesioti daiktus su atsvaitais(del daznu keliu esmo ivykiu), tai geriau sitas kelnias isigyti(apie kaina nekalbu...), nei kazkoky myzery uzsideti, kurio net nepamatys.... :weep:

ka tu cia sneki isvis? as kiekviena diena mieste matau,ir mokykloi, kaip **** jie atrodo,nu jei tau malonu sokti taip tai sok as nieko pries ,bet tu nezinai kaip tai atrodo :) , visas mergas isgazdynsi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka tu cia sneki isvis? as kiekviena diena mieste matau,ir mokykloi, kaip **** jie atrodo,nu jei tau malonu sokti taip tai sok as nieko pries ,bet tu nezinai kaip tai atrodo :innocent: , visas mergas isgazdynsi :weep:

 

Kiek as zinau, tai mergom patinka kai pacanai soka kazka panasaus i shuffle, tecktonik, jumpstyle, DnB ir pan. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nu jei toms mergoms 10metu tai gal ir patinka ir tai atrodo WAU KOKS JIS KIETAS!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nu jei toms mergoms 10metu tai gal ir patinka ir tai atrodo WAU KOKS JIS KIETAS!

Matosi, kaip tu "kiekviena diena matai mieste ir shuleje shufflerius"...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne,mano klasiokai tokie :innocent:,ir kai mieste vaikstau prie klaipedos viesbucio visa laika daug ju ten :weep:. Nu man tai juokingai atrodo,geriau sportuot o ne tokiais dalykais uzsiminet :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne,mano klasiokai tokie :innocent:,ir kai mieste vaikstau prie klaipedos viesbucio visa laika daug ju ten :weep:. Nu man tai juokingai atrodo,geriau sportuot o ne tokiais dalykais uzsiminet :)

Jei muzika pagal kuria shoki atitinka tavo reikelavimus, tai abejuju, kad mieliau rinksies sporta, nei shuffle :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.