nipitz

Ar ruket jus zole? :)

Rekomenduojami pranešimai

Sakau reikia ir tavo tema siektiek paterst :) nipitz sakai pasimokinti suffle laiko svaistymas, tai parukyti tipo labai gerai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerukiau,ir nebandysiu.

 

Ne į temą

cia panasiai kaip klausti, kas ravi siena? :)

Nerukiau, nerukau ir nerukysiu :)

 

Nelabai bandysiu manau.

 

:), as gi sakiau nepastoviai,ir cia nuo zmogaus priklauso,jei jis silpnas ir negali save kontroliuot tai atsiras, o jei ne tai ne :). 3 kartus per menesi visai normalei.

 

Nerūkėm.

 

Klasiokai pese kol pagavo tevai, as kategoriskai nusistates pries tokius dalykus, nepesu ir nepesiu....

damn right,guys... as irgi nuo visu tokiu dalyku laikaus toliau o cia tas tipo kad silpnas zmogus tai nieko nesako.. ir narkomanai taip pradeda.. tipo mesiu kada noresiu, nors aisku zoles priklausomybe silpnesne... anyway as visiskai pries... drugs are bad m'kay. marijhuana is bad m'kay. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

renuols,man tai jo,kai parukai tai nors normalei jautiesi,relaxas toks ,jau ir paprikolint idomiau ir juokingiau bus :) , o tu gali sokt ta shuffle :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kelintokas tu? nemanau kad mane pagaus,nes as retai tokiais dalykais uzsiimu.

Jau siulai :) As ir niekada nebandziau ir tikiuosi nebandysiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau as ta "zole" ir tikrai nebuvo kazkokio "kaifo" labiau jauciaus,kaip buciau isgeres daug snapso nesamone istikruju yra tai paprasciausiai ta zole labiausiai veikia tada kai pats isikalbi,kad jinai tau kazkoki poveiki daro,nes daugelis bande tai visi aplinkuj "zvengia" o tu nesupranti kas vyksta.Taigi sakyti,kad "Niekas nebandykit!!!!" nelabai galiu,taciau yra ir turiningesniu laiko praleidimo variantu,o ne kazkoki "klouna" vaidint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rukiau ir dabar kartais parukau. Nemanau kad tai yra blogai naturalus augalas ... Galima kartais parukyt bet su saiku.

Redagavo Ciufa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pabandyt ir man tek,bet tik 1kart su draugais, tik kzk yspudziai nekoki,beveik jokio efekto,gaila pinigu ishleistu buvo :) bt su manim vienas buvo jau ne pirma karta lupo, taj vyruka uztampe nesveikai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na, paprastai, po 1 karto, nelabai kas ir būna. Bent jau kiek pažįstu rūkančių žmonių, tai niekam pirmas kartas nepaliko didelio įspūdžio ;) Užtat paskui kai "įsigilini'.... Jėėė... :)

Dėl priklausomybės / nepriklausomybės... Galiu drąsiai teigti, kad prie žolės priprantama tiek pat kiek ir prie alkoholio. Jei žmogus silpnas, jis ir gerdamas alų gali degraduoti, o jei žmogus turi nors kažkiek smegenų, tai manau jam užteks proto nepereiti prie kitų narkotikų. Man pilnai užtenka žolytės. :) Rūkau beje jau kokių 10 metų ;) bet tas rūkymas, tai toks, 1-2 kartai į mėnesį, ir tai tik su gera kompanija.

Jei žolė būtų tokia jau baisiai pavojinga, nemanau, kad ją būtų legalizavę bent vienoj šaly, ir naudoję medicininiais tikslais....

Nors jei nėra noro pabandyti, tai gal geriau ir nebandykit :)

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na del efekto tai man pirma karta buvo ziauru nesupratau kas daresi taip apsirukiau ;) Aisku priklauso per ka rukai. Pats rukau tik per bonga arba kaseka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O man kasiakas - šū***iausias rūkymo būdas. Geriausiai - per kibirą ;) Na, arba per bongą... dar per butelį galima.. :)
Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na pas mus yra porą "sukimo meistrų", tai dėl susukimo kokybės galima neabejoti. ;)

Kodėl man nepatinka kasiakas:

1. Aš nerūkau cigarečių ir nevirškinu paprasto tabako. Kasiaką sukti vien iš žolės - prabanga :), o vat per kokį kibirą ar bongą, ramiai galima rūkyti gryną produktą :)

2. Per ~10 metų praktikos (;)) galiu teigti, kad rūkant per kasiaką, efektas būna žymiai silpnesnis, sulyginus, kad ir su bongu. Net kai ir rūkant per bongą, primaišoma tabako. Gal tai dėl to, kad atšaldytas dūmas geriau "duoda galvon"... :)

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.