Rekomenduojami pranešimai

Issijunk visus driving abilicius, tik pasilik abs ant 1 o viska kitka pasidaryk 0 , turetu pasikeisti vaizdas :)

 

Taip viskas butent ir padaryta.As nemazai LFS loses,tai jau priprates.Na po truputi isivaziuos gal,atsiras galingesnes masinos ir t.t didesni greiciai,bus jau kur klaidas daryt gal ir pasunkes tada :) Arba online racingas gal viska i kita puse apvers,nes visgi pries kitus lenktyniaut daug sunkiau nei pries dirbtini intelekta

Redagavo muzonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tos lenktynes A spec nėra labai įdomios... bet toliau bus championatai tai truputį sunkiau bus. Man iš GT5 labiausiai patiko licenzijos ir Special events (taip lyg vadinasi) ten toks iššūkis yra, kad varai kol gold gauni, nes žinai kad įmanoma gauti. :) Tik su X1 malonumo nejaučiau, kur ten tokį žvėrį sutramdyti ir dar gold atvaryti... po kelias h vieną trasą varai, rankas pakerta su tuo vairu ir jau nervai nenešdavo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip viskas butent ir padaryta.As nemazai LFS loses,tai jau priprates.Na po truputi isivaziuos gal,atsiras galingesnes masinos ir t.t didesni greiciai,bus jau kur klaidas daryt gal ir pasunkes tada :) Arba online racingas gal viska i kita puse apvers,nes visgi pries kitus lenktyniaut daug sunkiau nei pries dirbtini intelekta

 

Gal per griežtas komentaras, bet rašai tik tam, kad rašyti. Pažaisk ilgiau, pradžia visur yra lengva.

Online lenktynės ir taip aišku, kad bus sudėtingos, jei ne prie botanų prisijungsi.

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar prisides sunkumas kaip valdysi masina galiniais varomais ratai, uzlausi per dauk gazo ir apsisuksi, o kaip reikes eiti formules cempionata tai reikes pasistengti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal per griežtas komentaras, bet rašai tik tam, kad rašyti. Pažaisk ilgiau, pradžia visur yra lengva.

Online lenktynės ir taip aišku, kad bus sudėtingos, jei ne prie botanų prisijungsi.

 

niekas niekur nepasunkes, online kita kalba ,ten visi susirenka panasaus lygio, va ta tada pazaidi kaip priklauso,man idomiausios lenktynes buna iki 250ag arba kai visi su vienodom vaziuoja,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas niekur nepasunkes, online kita kalba ,ten visi susirenka panasaus lygio, va ta tada pazaidi kaip priklauso,man idomiausios lenktynes buna iki 250ag arba kai visi su vienodom vaziuoja,

 

Nori pasakyti A-spec praeiti tau neužtruko ir nereikėjo jokių įgūdžių bei laiko? Turbūt aš kažko nesuprantu, arba negabus esu, kad neskiriu pirmų lenktynių sunkumo nuo expert.....

Online yra online ir viskas ten aišku....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit koki nors Pikapa lenktynėms ir galėtų paskolinti? Nes pas turiu Dodge RAM pilnai ištiuninguota, bet jį aplenkia kiti priešininkai kur yra Circuit lenktynės. Čia B-Spec eventui su Pikapais. Kas galės paskolinti būtų dėkingas :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit koki nors Pikapa lenktynėms ir galėtų paskolinti? Nes pas turiu Dodge RAM pilnai ištiuninguota, bet jį aplenkia kiti priešininkai kur yra Circuit lenktynės. Čia B-Spec eventui su Pikapais. Kas galės paskolinti būtų dėkingas :thumbsup4:

 

Galiu paskolinti, bet spėju problema ne tame. Jei turi omenį apie nascaro trasą, tai savo vežimaičiui pailgink bėgius, padaryk max greitį maksimalų ir viskas bus gerai.

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu paskolinti, bet spėju problema ne tame. Jei turi omenį apie nascaro trasą, tai savo vežimaičiui pailgink bėgius, padaryk max greitį maksimalų ir viskas bus gerai.

 

Labai ačiū už info, ir dar kokius ten skaičius įrašyti tarp bėgiu? Nes nelabai gaudausi :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerasyk skaiciu tiesiog kur yra ta linija iskart padaryk ant max speed, ir tie skaiciai pasikeis taip kaip jiems reikia, tikiuosiu supratai :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori pasakyti A-spec praeiti tau neužtruko ir nereikėjo jokių įgūdžių bei laiko? Turbūt aš kažko nesuprantu, arba negabus esu, kad neskiriu pirmų lenktynių sunkumo nuo expert.....

Online yra online ir viskas ten aišku....

 

perejau viska be didesniu problemu ,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na neaisku kaip yvardini tas problemas, as sutinku jog visos ten lelnktynes nera ypatingai sunkios, juolab jei esi su geresne masina, bet as ligi siol nepereinu champo su formulem, o lemansus vaziuoti nematau kolkas reikalo ir laiko gaila :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mane cia uzmetysit akmenim,bet galiu pasakyt ryskiai perdauk isgirtas sitas zaidimas. Tikrai nieko cia stebuklingo nera ir jeigu dar pats asmeniskai tikra masina vairuoji tereik priprast prie pultelio ir visus matai tik galinio vaizdo veidrodelyje. Taip sutinku,grafika ( pagal technologiju senuma tikrai puikia,viska gadina AA nebuvimas),valdymas tikrai labai gerai atkartotas,na garsai tai pati baisiausia dalis zaidimo,nfs 3 ant pirmo ps ir tai neka blogesni buvo. Labiausiai tai ko cia truksta tai lenktyniu atmosferos,tiesiog vaziuoji ir viskas,kad tik vaziuotum :D Na gal cia delto jog yra simsas o ne race game.Tai tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka reiskia lenktyniu atmofera? Turi omeny arkadiniu lenktyniu atmosfera su kruva bluru, camera shake'u ir lakstanciu ziezirbu? Na gal ir taip, jei tau tai yra pagrindinis lenktyniu ziadimu kriterijus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai palygink kokį kitą lenktynių žaidimą, kas jame geriau yra. Man gran turismo serijoj patinka tikslus valdymas, žinai, kad kaip suksi ar stabdysi taip ir bus. O kokį shift'ą paėmus tai valdymas kaip prisigėrus, viskas atsilieka suki- nesuka, negali tiesiai važiuot. Normalių gatvės lenktynių neliko, taip kad dauguma tenkinais simuliatoriais. Gran turismo ir forza 4 yra be jokių istorijų, bet kitą dieną įsijungus tau vėl bus ką veikt, niekados neatsibos važinėt ir bandyt vis skirtingas auto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.