scalman

Assassin's Creed: Bloodlines

Rekomenduojami pranešimai

Labai geras zaidimas. Labiausiai patinka tos vietos, ikurias ten reikia aukstai isilipti, apziureti o po to kristi zemyn :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklaust gal kas losia sita game ant m33 arba jiem eina nudescryptint m33 ir galetu kurnors ikelt eboot failiuka nes pas mane is linkomanijos neveikia :D

Redagavo butas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutu paprasciau tau i 5.50 gen-d2 upsiaabdeitinti? o apie zaidima joa nuostabus lbai geras grafika gera tik nusivyliau kad toks trumpas ;(

Redagavo kroliukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kazkaip nuo pat pradziu man nelabai patiko tas zaidimas. Truputi pazaidus jau ziuriu 17 proc iseita zaidimo tai wtf?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va pas mane tokia beda ant 92 proc updatinant be pandoros visada buna ffffffe erorr ir gaunu brick :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaiskit geriau little big planet ne sita mesla,kurio trukme 4 valandos,kaip kokio mobiliakinio zaidimo.ir seip ziaurei nuobodus,istorija neidomi,grafikos problemu yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai irgi nepatiko sis zaidimas labai jau nuobodus tas karstimasis tai tik x'o spaudinejamas combatas irgi prastokas maciau grafikos glichu ir panaisia tikrai nesuzavejo dabar dar isgirdes zaidimo trukme tikrai ji istrinsiu is savo psp .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklaust gal kas losia sita game ant m33 arba jiem eina nudescryptint m33 ir galetu kurnors ikelt eboot failiuka nes pas mane is linkomanijos neveikia :)

idomiai pas tave. pas mane 5.00m33-4 turbut ir viskas eina.

 

 

 

seip zaidimas visai nieko./ man praeina tik kad irgi toks pilkokas jis kaip ir ac1. tai siektiek pabostas. ir neskaitant nuzudymu tu "bosu" tai nieko perdaug gero nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones prasome nenusisneketi :) Sis zaidimas yra isspaudes tikrai visas PSP grafikos galimybes,jokiu grafikos klaidu nerasta.

Zaidimas tikrai puikus. Tik del trukmes tai tikrai zmogus ji gali pereiti per 4 val.

O visa kita tai zaidime puiku Istorija puiki,valdymas puikus,kamera puiki ne kaip kituose Ubisoft kurtuose zaidimuose ant PSP.

Manau tikrai verta ismeginti si zaidima kas nera jo zaides.

beto daugelis telefoniniu zaidimu trunka apie 30 min.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakai grafikos klaidu nerasta? Kiek nematomu sienu jama radau ir net uz map ribu buvau isejas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na esu pastebejas tokias klaideles kaip kojos sulenda i grindini ir pan. bet manau kad nezaisti sio puikaus zaidimo del tokios problemeles neverta ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.