narkata

2012 pasaulio pabaiga

Rekomenduojami pranešimai

oj su tom pasaulio pabaigom tai cia bukiu istorijos... vienas nukvakelis kur parase ir antras patikejes pradejo viesiem platint...svaigalai bln, juolab jei cia is biblijos...pasakecios is rusio... :) :) :P

Visiskai sutinku. :)

 

Ne į temą

O kur Teletabiai, digimonai, tomas ir džeris, mario, sonikas ir kitas š****?

Tomas ir Dzeris, Mario ir Sonic'as ne š****.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

..taigi, mums liko tik du metai gyventi, isnaudokime todel ta laika gerai! Ir darykite del to daug geru darbu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

..taigi, mums liko tik du metai gyventi, isnaudokime todel ta laika gerai! Ir darykite del to daug geru darbu!

Kažkaip man visad norisi geram būti, nereikia žinoti, kad greitai mirsiu... Bet tu bent jau šitą propagandą geriems tikslams naudoji :)

 

 

Kaip tik Penn & Teller Bullshi! nauja serija yra apie tai. Jei vėliau rasiu youtube - įdėsiu čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Nemanau, kad ivyks tai kas pranasaujama, mano nuomone gali buti visai kas kita, kodel butinai pasaulio pabaiga? Gal ivyks kazkas daug skaudesnio, kazkas kas labiau sukres zmonija. Bet jei is tikruju - tai netikiu siais bobu plepalais, mano mazam gyvenimely vietos pasaulio pabaigai nera kol kas ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskaip nelabai norisi patiketi tai, kad 2012 pasaulio pabaiga, tu pasaulio pabaigu buvo jau begale kartu ispranasauta, bet nei viena nepasitvirtino

Redagavo stalker15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netikiu pasaulio pabaiga, ir is viso astrologija netikiu :thumbsup4: , kiek kartu buvo jau pranasauta, cia kaip sake reklama filmui...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jūs tik pažiūrėkit kiek pasaulyje šurmulio sukėlė. Vieni tiki, kiti ne, bet visi apie tai diskutuoja ir kai kur vyksta netgi aršiausios diskusijos. Na didžiausia priežastimi, dėl kurios kiti bijo 2012-ųjų tapo tai, jog daug majų pranašysčių jau išsipildė, tad daug kas mano, jog 2012 bus pasaulio pabaiga.

 

Bet mano nuomone, joks asteroidas nesitėkš į žemę. Žmonės per daug tiesmukai paima į galvą šią pranašystę. Juk pasaulio pabaiga tai nebūtinai asteroidas ar dar kokia nesąmonė, pasaulio pabaiga žmogui gali būti geriamo vandens nebuvimas, maras, epidemijos ir įvairios kitos priežąstys - karai, krizės. Netikiu, kad kažkas keisis, tačiau ir neskubu tvirtinti, jog žmonija ateityje išliks tokia kaip dabar. Manau, jog kada nors pinigai taps daug svarbesni už gyvybes, o tai ir bus tikroji pasaulio pabaiga, kai žmogus praras savo žmogiškumą.

 

Štai ko, mano nuomone, reikia tikėtis, o ne kažkokių kometų, planetų x y (ir dar tokia raidė) ir dar velnias žino kokių nesąmonių.

Redagavo SullenSky

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikra pasaulio pabaiga bus po mazdau 5 milijardu metu, kai saule taps raudonaja milzine vo tep va.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jūs tik pažiūrėkit kiek pasaulyje šurmulio sukėlė. Vieni tiki, kiti ne, bet visi apie tai diskutuoja ir kai kur vyksta netgi aršiausios diskusijos. Na didžiausia priežastimi, dėl kurios kiti bijo 2012-ųjų tapo tai, jog daug majų pranašysčių jau išsipildė, tad daug kas mano, jog 2012 bus pasaulio pabaiga.

 

Bet mano nuomone, joks asteroidas nesitėkš į žemę. Žmonės per daug tiesmukai paima į galvą šią pranašystę. Juk pasaulio pabaiga tai nebūtinai asteroidas ar dar kokia nesąmonė, pasaulio pabaiga žmogui gali būti geriamo vandens nebuvimas, maras, epidemijos ir įvairios kitos priežąstys - karai, krizės. Netikiu, kad kažkas keisis, tačiau ir neskubu tvirtinti, jog žmonija ateityje išliks tokia kaip dabar. Manau, jog kada nors pinigai taps daug svarbesni už gyvybes, o tai ir bus tikroji pasaulio pabaiga, kai žmogus praras savo žmogiškumą.

 

Štai ko, mano nuomone, reikia tikėtis, o ne kažkokių kometų, planetų x y (ir dar tokia raidė) ir dar velnias žino kokių nesąmonių.

Kokios tos pranasystes jau issipilde?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios tos pranasystes jau issipilde?

nu tipo kaskoks ten pranasavo kad geleziniai pauksciai skraidys tai cia tipo lektuvai skraido nu ir ka ta pasaulio pabaiga yra nesamone ir 2000m turejo buti ir 2004 va kaskas teisingai sake bus mazdaug po 5 milijardu metu kai saule priartes pre zemes ir zeme sprogs.o visa kita yra nesamone o jei ir tas asteroidas tai manau kad ji kaskaip susprogdins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.