mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi cia yra vienintele Lockerz tema siame forume, tai nekursiu naujos ir parasysiu savo pasiulyma cia :innocent:

 

SKELBIU KONKURSA (GIVEAWAY)!

 

Atidavimui turiu xbox360 bevieli pulteli, balta. Norintys ji gauti visiskai nemokamai teturi uzsiregistruoti lockerz.com pagal mano pakvietima! ^^ Uzsiregistrave jus pateksite i konkursantu sarasa ir, pasibaigus konkursui, burtu keliu bus istrauktas laimetojas, su kuriuo as susisieksiu ir susitarsiu del dovanos atsiemimo. Jums tai nieko nekainuos ir uzims vos kelias minutes, bet jus turesit sansa visiskai nemokamai gauti xbox360 balta bevieli pulteli!

 

Visos smulkmenos bus isdestytos rytoj, kai idesiu viso sito konkurso video (bus parodytas pultelis, isdestytos salygos ir smulkmenos, tokios kaip konkurso trukme, minimalus dalyviu kiekis ir kt.). Taciau jeigu kas nors jau nori uzsitikrinti vieta sarase, drasiai gali rasyti man PM su savo e-mail. As jus pakviesiu i lockerz.com, jus uzsiregistruosit ir tada busit irasyti i sarasa. :D

 

Sekmes! Video butinai bus rytoj!

Redagavo Stankus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones radau buda kaip prisidaryti tu pakvietimu nepastebetam!

1. Einame i http://www.hide-my-ip.com/ ir atsisiunciame triala. Suinstaliuojame.

2. Einame i www.meltmail.com ir pasidarome nauja meltmail'a. I ji nusiunciame pakvietima.

3. Isijungiame hide my ip ir spaudziame, kad pasikeistumem savo ip.

4. Einame i savo tikra e-mail'a ir spaudziame ant lockerz nuorodos.

5. Uzsiregistruojame, suzaidziam zaidima(jau issitreniravau, surenku 38 ptz :innocent:), uzpildom dailies(kad butu maziau itartina).

6. Pasikeiciame ip per "hide my ip" ir viska darome pernaujo tol kol susirinksime kiek norime pakvietimu.

Dar siulau per diena ne daugiau 5 pasidaryti, nes bent jau man tai atrodytu itartinai kokie 20 pakvietimu ir visi su meltmail.

http://lockerz.roundscripts.com/giftcountdown/ . Cia raso, kad lapkricio 1.

 

Sita buda mes jau senai zinom... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galit siektiek paaiskint kaip naudotis tuo meltmail? Ir ar butinai tik i meltmail galima siust invaitus? Ar galima ir i lietuviskus pvz: pastininkas.lt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galit siektiek paaiskint kaip naudotis tuo meltmail? Ir ar butinai tik i meltmail galima siust invaitus? Ar galima ir i lietuviskus pvz: pastininkas.lt ?

Galima ir kitur, bet meltmail greit sukuria, ir dingsta po kazkiek valandu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey, hey, hey!

Aš žinau, kad jūs greitai norite gauti Lockerz pakvietimų ;D.

Šis būdas jums pats tas! Aš savo jau saitą sukūriau gal prieš 4dienas, bet pradėjau reklamuoti nuo vakar, ir žinot kas? Per mano WEB'ą užsiregistravo 10 žmonių! Ir tik per vieną dieną ;].

Taigi aš sukūriau vą tokį puslapį:

Nuotrauka

(paspauskite ant paveikslėlio, kad pamatytumete didesnį)

O kaip jis veikia?

1. Ateina žmogus į jūsų puslapį, įveda savo el. pašto adresą, ir spaudžia "Gauti pakvietimą!".

2. Jūs užeinate į savo email'ą ir matote email'ą to žmogaus, kuris jį įvedė tavo WEB'e ir jūs jį pakviečiate į Lockerz.

3. Jis sutinka ir jūs apsidžiaugiate :innocent: (tai būtina).

4. Ir taip daug kartų kartojasi :D.

Taigi o viso šito kainą yra tik 3 LOCKERZ PAKVIETIMAI.

T.Y. Kad aš jūsų 3 draugus/pažįstamus/ar šeip kokius, kurie neužsiregistravę pakviečiu į Lockerz, ir jums duodu saitą.

Taip pat galiu jį uploadint, duot domeną, ir pilnai sutvarkyt :D.

Taigi jei kas to nori rašykite čia, arba į skype: roolis11

Puslapį galima pakoreguoti pagal jus, ir viską padaryti angliškai ;].

Laukiu pasiūlimų :D!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano namo nr 6

Ateisiu nuŽudysiu :DD!

Juokauju. ;D.

Va tavo ZIPCODE'as:

LT06201

arba tik:

06201

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ateisiu nuŽudysiu :DD!

Juokauju. ;D.

Va tavo ZIPCODE'as:

LT06201

arba tik:

06201

o ne mane nuzudys :innocent:

Dekui.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.