mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Vat turiu klausima... Pas juos tokios taisykles, kad priza, kurio verte 50ptz arba daugiau, galima atsiimti viena karta per viena diena. Pas juos sities du restock'ai gaunas per dvi skirtingas dienas, bet pas mus - gaunas tą pačia dieną... Pas juos gaunas lapkricio 23-24 dienomis, tagi jie (jau supratot, kad kalbu apie amerikiecius) gali atsiimti po du prizus, kurie verti 50ptz ar daugiau, per dvi dienas.. Bet pas mus gaunas viskas ta pacia diena - rytoj.. Nes, kaip minejo ankstesniuose post'uose, pas mus LT laiku gaunas siandien 2h nakties (na bet faktiskai tai jau skaitos rytojus), ir rytoj 19h vakaro... Tai kaip cia? Kas bus, jei pasiimsi po du prizus virs 50 tasku?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat turiu klausima... Pas juos tokios taisykles, kad priza, kurio verte 50ptz arba daugiau, galima atsiimti viena karta per viena diena. Pas juos sities du restock'ai gaunas per dvi skirtingas dienas, bet pas mus - gaunas tą pačia dieną... Pas juos gaunas lapkricio 23-24 dienomis, tagi jie (jau supratot, kad kalbu apie amerikiecius) gali atsiimti po du prizus, kurie verti 50ptz ar daugiau, per dvi dienas.. Bet pas mus gaunas viskas ta pacia diena - rytoj.. Nes, kaip minejo ankstesniuose post'uose, pas mus LT laiku gaunas siandien 2h nakties (na bet faktiskai tai jau skaitos rytojus), ir rytoj 19h vakaro... Tai kaip cia? Kas bus, jei pasiimsi po du prizus virs 50 tasku?

taj geriau nebandyk. Ir paimk 1 priza.

Ne į temą

kas , kokius prizus norit imt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat turiu klausima... Pas juos tokios taisykles, kad priza, kurio verte 50ptz arba daugiau, galima atsiimti viena karta per viena diena. Pas juos sities du restock'ai gaunas per dvi skirtingas dienas, bet pas mus - gaunas tą pačia dieną... Pas juos gaunas lapkricio 23-24 dienomis, tagi jie (jau supratot, kad kalbu apie amerikiecius) gali atsiimti po du prizus, kurie verti 50ptz ar daugiau, per dvi dienas.. Bet pas mus gaunas viskas ta pacia diena - rytoj.. Nes, kaip minejo ankstesniuose post'uose, pas mus LT laiku gaunas siandien 2h nakties (na bet faktiskai tai jau skaitos rytojus), ir rytoj 19h vakaro... Tai kaip cia? Kas bus, jei pasiimsi po du prizus virs 50 tasku?

oba, gerai pastebėta :) bėgu, parašysiu jiems e-mailą kaip čia bus mums..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oba, gerai pastebėta :) bėgu, parašysiu jiems e-mailą kaip čia bus mums..

Kai tik turesi ziniu parasyk...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man cia seip idomu pasidare... As pats neturiu uztektinai tasku dviems prizams.. :) Nors nedaug truksta seip. Pagrindinis tikslas paimti wii (250ptz), bus dovana broliui. O sau labai noreciau tu skullcandy skullcrushers barabanu (175ptz). Pas mane dabar yra 407ptz. Kai paimsiu (tiksliau, JEI paimsiu) wii, tai truks tik 18ptz iki tu ausiniu. Nooors, rytoj gausiu dar 8ptz uz daily ir prisiloginim'a, tai liktu surinkt tik 10ptz :) ir surinkt iki rytojaus 19h vakaro... Man skubiai reikia pakviesti minimum tris zmones! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man cia seip idomu pasidare... As pats neturiu uztektinai tasku dviems prizams.. :) Nors nedaug truksta seip. Pagrindinis tikslas paimti wii (250ptz), bus dovana broliui. O sau labai noreciau tu skullcandy skullcrushers barabanu (175ptz). Pas mane dabar yra 407ptz. Kai paimsiu (tiksliau, JEI paimsiu) wii, tai truks tik 18ptz iki tu ausiniu. Nooors, rytoj gausiu dar 8ptz uz daily ir prisiloginim'a, tai liktu surinkt tik 10ptz :) ir surinkt iki rytojaus 19h vakaro... Man skubiai reikia pakviesti minimum tris zmones! :)

Gi dabartine informacija buvo pareiksta, jog negalesi imti dvieju pirzu brangesniu uz 50PTZ. per diena gali TIK VIENA didesnes kainos nei 50PTZ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man cia seip idomu pasidare... As pats neturiu uztektinai tasku dviems prizams.. :) Nors nedaug truksta seip. Pagrindinis tikslas paimti wii (250ptz), bus dovana broliui. O sau labai noreciau tu skullcandy skullcrushers barabanu (175ptz). Pas mane dabar yra 407ptz. Kai paimsiu (tiksliau, JEI paimsiu) wii, tai truks tik 18ptz iki tu ausiniu. Nooors, rytoj gausiu dar 8ptz uz daily ir prisiloginim'a, tai liktu surinkt tik 10ptz :) ir surinkt iki rytojaus 19h vakaro... Man skubiai reikia pakviesti minimum tris zmones! :)

Ir ka tuom nori pasakyti? Man pvz. gali trukti, kad ir vieno zmogaus :) Tu cia negalvok, kad kas nors tau duos nors viena zmogu :)

Redagavo usblaidas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu išsiunčiau e-mailą jiems:

 

 

Hey, guys. I'm writting you to ask about restock. I live in Lithuania, and the restock will be here at 2:00 am and 7:00 pm, BOTH in November 24. I get an e-mail from you, which says, that I can redeem only ONE item per calendor day. So americans will have a chance to redeem 2 items, and we will have only one... So, can we redeem both times? Thanks. :)

 

 

 

Aišku nesu anglistas, bet kaip pavyko taip :) žiūrėsim kaip čia bus... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu išsiunčiau e-mailą jiems:

Hey, guys. I'm writting you to ask about restock. I live in Lithuania, and the restock will be here at 2:00 am and 7:00 pm, BOTH in November 24. I get an e-mail from you, which says, that I can redeem only ONE item per calendor day. So americans will have a chance to redeem 2 items, and we will have only one... So, can we redeem both times? Thanks. :)

Aišku nesu anglistas, bet kaip pavyko taip :) žiūrėsim kaip čia bus... :)

As i pasta apie restock'a negavau :) Ir man lockerz puslapyje rodo kad reikia pakviest dar 4 iki z-list nor esu jau pakvietes 56 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm tikriausei buginaz as taj meginsiu PSP bet tikriausei neis :) o jai neis ausines uz 175 o jai ir tos nepavyks meginsiu 4GB Shuffle

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet dabar paziurekit nej wii , nei psp, nei xbox360 , nei ps3 nera.. praretejo prizai ar kap ce suprast?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galetu sukurt siandien ir rytoj po 5 melt mail emailus ir ussiregistruot?mano ip uzbanino...Atsilyginsiu taskais.Man i pm.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galetu sukurt siandien ir rytoj po 5 melt mail emailus ir ussiregistruot?mano ip uzbanino...Atsilyginsiu taskais.Man i pm.

20-40 lockerz PTZ, uz 48 forumo taskus. Sekmes bandant. ;) Manau patys geriau sau uzregins tuos 10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.