mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Mane irgi pridekit. Skype: geivydas.

Redagavo kame

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai galvoju kad restokas bus sekmadieni-paskutine menesio diena.bet skaiciau kazkur kad lockerz nedaro restoku savaitgali.tai tada lieka penktadienis.nemanau ka restoka darys paprasta darbo diena

Redagavo Degiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir manau kad 5dieni, reik tiketis nuo 15h iki 7 ryto :) tada ten diena :) tikimeusios walandos 24h-2h musu laiku :)

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit kas padet su tuo adresu.tarkim as gyvenu kestucio 4-25.tai man rasyt 4 kestucio street 25 appartment?aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey, zinau kad kazkur cia tarsi buvo rasyta, bet plyyyz, man labai reikia greitai suzinoti kiek invite'u galima issiusti PER DIENA. Ar yra limitas ar ne? Labai aciu in advance ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip rasyt ane?

Adress1-4 kestucio street

adress2-aparttment 25

i klaidas neziurekit :)

  Stankus parašė:

Hey, zinau kad kazkur cia tarsi buvo rasyta, bet plyyyz, man labai reikia greitai suzinoti kiek invite'u galima issiusti PER DIENA. Ar yra limitas ar ne? Labai aciu in advance ;]

Skaityti daugiau  

skaiciau kazkur kad 50 i diena

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi maikę parsinešiau vakar iš pašto, tik biški per didelė, ėmiau S dydy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  audriuxs parašė:

Liepu g. 6-8

pas mane taip iki siol viska gavau

Skaityti daugiau  

Pas mane irgi taip buvo,bet dabar lockerz parase savo tiklapi kad reik pakeist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Address 1:

7 Gerosios Vilties Street

Address 2:

Apartment 17

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Ongoing Maintenance Averts Costly Restorations Routine roofing care can avert huge and expensive restorations if left unaddressed for lengthy durations. Little damages such as drips, fissures, or lost slates may escalate into major problems if ignored. Homeowners ought to arrange routine examinations with licensed roof professionals to detect any concerns quickly and fix such ahead of they turn costly hassles. Maintaining a roof in excellent state can lengthen its longevity and reduce property owners costs eventually. In order to illustrate One tenant observes a minor seepage in their roofing and contacts a qualified professional to check. The expert discovers several issues that may have led to major harm if left unattended. Resolving these issues promptly preserves the property owner thousands of money in possible restorations. For example An property owner plans regular examinations for their covering. On one of these examinations, the contractor finds initial indicators of wear. Preventative maintenance carried out promptly lengthens the durability of the covering and avoids expensive repairs in the future. Roof evaluation services near by Burgaw North Carolina Addressing Roofing Harm from Dropping Branches 6db72c1
    • tikrai ne vienas. gal pats ziauriausiai nedadirbtas, bet dabar beveik visi zaidimai gauna day 1 patcha. o kas del disku tai kuo toliau tuo labiau visi eis link to, kad diske bus tik leidimas atsisiusti zaidima.  pvz: nintendo jau net oficialiai pasake, kad kai kurios fizines laikmenus tures tik licenzijos rakta.
    • Taip, šis Doom, Indiana bei paskutinieji CoD žaidimai tikrai tik licenzijos failai diskuose, bet čia gal tik ir tokie <1% iš visų žaidimų. Būtent, kad tik ir toks vienas.
    • pagal gandus be 2027 neisleis
    • Nu nes CD Project yra sakiusi, jog taiko savo modelį pagal Rockstar, maniau čia visiems žinomas dalykas. Nors paskutiniu metu nusisuko nuo to modelio kiek, nes kuria vienu metu du žaidimus.   Labai abejoju, ypatingai, kaip jie atsiprašinėjo po Cyberpunk 2077 releaso ir žadėjo viską ištaisyti ir nekartoti klaidų...ir kas pasakys, kad jie neištesėjo, žaidimas ištaisytas ir expansionas vienas geresnių ever.   Būtent, tik tiek, kad The Witcher 3 bugų lygis palyginus su Cyberpunk 2077 buvo minimalus, manau visada išleidžiant tokį milžinišką geimą paleidus jį milijonams naudotojų atsiras daugybė bugų, bet juos ištaisyt greitai gali.
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos