mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Gavau savo Land of the lost filma

sekmes ziurint ;). Bet kvailai padariai kad pasiemei.300 PTZ kaip i bala.tavim detas buciau nieko nemes ir ant kito restoko taskus pasilikes.bet aisku cia kiekvieno reikalas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pas mano drauga omni connect.tai mes taip buvom sugalvoje:as sukuriu emailus ir nusiunciu pakvietima, o jis su skirtingais ip uzregina.man 20 draugu padare ir jokiu tasku nenueme.va neseniai maike ir flasha gavau.as manau jeigu butu suseke tai jokios maikes tikrai buciau negaves.taigi darykis draugus drasiai.

PS.gerardy tau tikriausiai ne uz draugus nueme.gal taip buvai ten ka nors pacytines.nes jeigu taskus nueme tada ir draugus butu nueme

Jie netikrina flash'ų ar čytinai ar ne ;).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie netikrina flash'ų ar čytinai ar ne ;).

nu gerai sakykim netikrina.bet maikes tai tikrai tikrina.nes cyteriu yra dachu**

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gerai sakykim netikrina.bet maikes tai tikrai tikrina.nes cyteriu yra dachu**

Žinok mačiau TalkPrizuose, temu "[čytinau] gavau maikę"..

Ok nepradedam, nereikalingo offtipic'o..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinok mačiau TalkPrizuose, temu "[čytinau] gavau maikę"..

Ok nepradedam, nereikalingo offtipic'o..

nu gerai.tada noriu paklaust kas gavo paypal 25$ ar jus buvot nors kiek draugu prisicytine?nes vienas toks (saranoos) liktais sake kad pagavo ji uz cytinima

Redagavo Degiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as cytinau, ir gavau. Nu as jiem buvau rases i ta suporta liktais kad cytinau, nenuime tasku nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm, cheatinau, pranešiau Amnesty (kai vyko dar ji), ir tada nuemė taškus, bet esu visiškai sąžiningas Lockerz vartotojas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ta filma buvau pasiemes grudi po lapkricio kaip akaltino kad cheatinau ir nieko nedave (vasario pardzioje imete 50 doleriu i saskaita ir laimingas as ). Norejau patikrint ar tikrai jie siuncia ar tik apgaudineja apkaltindami sukciavimu tai pat nebuvo nieko like tai pasiemiau ta filma. O kad 300 ptz pralosiau tai nieko tokio , vistiek nieko nebuciau pasiemes nes per sekanti pasiemiau 25 dolerius (kurius gavau) o per si menesi tik dabar kaip su tuo sukimu bus teks tik koki zaidima pasimt (zinoma jai pavyks isukti ijajima)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jeigu mane apkaltins kad cytinau(nors draugus esu pricytines :) ) reikes eit aiskintis.vistiek kaip jie suzinos jeigu kiekvienas draugas pakviestas su skirtingais ip per kita kompa,negu einu i lockerz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Darau skype "LockerZ - news, redemption, and all about that" chat'ą.

Kas norit į jį PM(AŽ) man, rašom čia, arba kviečiat į draugus per skype: roolis11

Offtopic'as nepageidaujamas, kas offtopic'ina, tam KICK'as!

Kas jau chat'e būtinai praneškit, kad kas nors kalbės visiškai ne į temą praneškit man asmeniškai per skype'ą.

Redagavo Roolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar neseiandien turetu buti su tais "sansais" kur uz ptz gali ieiti i restock'a ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar neseiandien turetu buti su tais "sansais" kur uz ptz gali ieiti i restock'a ?

Ne į temą

Atrašiau chat'e :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[15:37:49] SkaTeBoarDinG FoR My: Jūs galėsite užsiregistruoti vasario 18, nuo 9:00 -10:00 p.m. EST (4:00 – 5:00 valandos ryto, Lietuvos laiku). Registracija truks 24 val. ir bus uždaryta vasario 19d. tarp 9:00 – 10:00 p.m. EST (4:00 – 5:00 Lietuvos laiku). Jeigu norite dalyvauti šiame išskirtiniame išpirkime, turite pirkti šansus vasario 18d. Šansai kitomis dienomis nebus pardavinėjami.

Katik draugas atsiuntė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Katik draugas atsiuntė.

Seniai visi žino. :)

Gi Lockerzai jau seniai FAQ'e parašė..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.