Impaler

Pasijuokim ir pralinksmėkim

Rekomenduojami pranešimai

Sūnau, atidaryk, tėvelis grįžo iš tėvų susirinkimo!!!

Nuotrauka

 

***

 

Nuotrauka

 

***

Baisus Filmas

 

Nuotrauka

 

 

***

Užskaitau šita video

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=6Exxxw_GcAY&feature=player_embedded

 

***

 

Nuotrauka

 

***

 

Paskambina man į duris, atidariau, o ten stovi mergina:

- Ar tavo tėvai namie?- klausia mergina.

- Ne - atsakau aš jai.

Ji nusitempė mane į svetainę ir išprievartavo.

Bet liko vienas klausimas:

- Ko jis norėjo iš mano tėvų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pardavineju riedlente per www.skater.lt ir ten esu parases savo skype kontaktus, kad susisiektu. Taigi siandien gavau toki "maroziuka" kuris biski pasimetes buvo ;]]]

Beje ten kur jis pirma karta redagaves posta tai jis rase 100lt, ir kur linka atsiunte tai ten net ne mano skelbimas buvo, sumaise turbut, o kur raso nebedraugauju jau tada ismete is kontaktu jis mane, bet dar biski pakalbejom :))) Taigi toks jau apgailetinas, kad negalejau neideti.

post-33846-0-54249100-1341856384_thumb.jpg

post-33846-0-16362700-1341856388_thumb.jpg

Redagavo Dante

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pardavineju riedlente per www.skater.lt ir ten esu parases savo skype kontaktus, kad susisiektu. Taigi siandien gavau toki "maroziuka" kuris biski pasimetes buvo ;]]]

Beje ten kur jis pirma karta redagaves posta tai jis rase 100lt, ir kur linka atsiunte tai ten net ne mano skelbimas buvo, sumaise turbut, o kur raso nebedraugauju jau tada ismete is kontaktu jis mane, bet dar biski pakalbejom :))) Taigi toks jau apgailetinas, kad negalejau neideti.

 

 

"Kas tau vaikas mariukai?" ir tada pamatai skype nick Vilius199823 kuris viska pasako :DDD

P.S. Netycia minusa uzdejau, einu taisyt ant kito posto :/

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skrenda uodas ir vos jau paskrenda, kraujo trūkumas didžiausias, o žmonių nei vieno. Iš priekio skrenda vampyras, o vampyro visas snukis kruvinas.

Uodas: - Tu kur čia taip suspėjai?

Vampyras: - Matai tą pastatą? - rodydamas pirštu

- Nu jo, matau...

- O aš :D nepamačiau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaimynų vaikas pakvietė pasišaudyti vandens pistoletais. Eisiu. Tik laukiu, kol užvirs vanduo...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Patarimas - niekad nesipakuokit daiktu i kelione girtas, nakti pries... Nes i paskutini festivali isidejau - 2 albumus su vaikystes nuotraukom, farsiruotu kiausiniu, mikrobange ir senelio salcio kostiuma vietoj kaljano.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.