MrVenoMLT

Error (80020148)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, įsirašiau "PSP Infrared remote", kai įsijungiu jį man rašo "The game couldn't be started. (80020148)". Įsijungiau Kernel 1.5, m33... Ir vistiek rašo tą patį error'ą. Ką padaryti kad veiktų? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu be umd bandai paleist? jei jo tai nueik i recovery meniu ir ten configurations liktais ir ten turetu but galima pasirinkt no umd.. jei padejau padekok :}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paciam daba ta pati beda, bandau paleist raw vs samckdown 2010 metu ir raso The game could not be started pas mane 5.50 GEN-B (full) ka daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paciam daba ta pati beda, bandau paleist raw vs samckdown 2010 metu ir raso The game could not be started pas mane 5.50 GEN-B (full) ka daryt?

Gal ne fixint'as geimas, arba nenustatytas m33 driver.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar galima is 5.50 gen b sugryzt i 5.50 gen a? nes juo tokiu problemu nebuvo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nerandu jo niekur.. o tai negalima isirasyt 5.50 gen a vel? ar turiu butinai ta programa naudot?

Redagavo antinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MrVenoMLT , pamegink paleisti per eloader (programa tokia,prisegiau :P), turetu pasileisti.

Nepadėjo, pas mane 5.50 gen-B (full). Iš viso, viską sumetu ten kur reikia, o tos programos net nenuskaito. Arba aš jos nemoku paleist... :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu esi parsisiuntes nunifixinta geima.Man irgi tokia problema buvo ir ismete ta pati...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba tegul isiraso GEN-D ir ten nusistato paspaudus select umd iso mode i sony np9660.. ir cpu clock xmb default ir dar cpu clock game i default..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.