Eiviokas

Wave 4 ir liteon

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, skaiciau skaiciau ir nieko nebesuprantu kaskas cia sako kad Wave 4 zaidimai neina ant liteon nei patchinti nei active.iso,priburet cia kaska..

 

Taigi gali kas normalei atsakyt ar eina ar ne,as seip nauajs ant xbox bet esme ta kad man su active iso nepasileidzia COD naujausias,o va tekken 6 patchintas veikia,ko COD nebandziau patchinti

 

Dekui uz protingus atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veikia su activae iso, kazka netaip darai, pilna pasiskatyt

Gerai isirasiau as ta active.iso i dvd+r dl pagal gida kaip pridera,isidedu i boxa usikrauna baltas vaizdas ten japoniskai ir visaip kitaip parasyta,isemu cd dedu COD neveikia,raso play dvd ar kaska pns ir nieko..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi liteon, taip pat darau ir veikia

Tai kame beda tada? Esme ta kad jai blogai butu irasytas active.iso tj man net nejungtu to balto vaizdo is jo...

 

Nebent COD blogas bet siustas ir is LM ir is torrent du cd turiu nei vienas nei kitas nelosia... Rasiau taip pat kaip ir kitus zaidimus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais ir man nepasileidzia, bet is antro karto visada, pabandyk idejes cd ijungt xbox, ant to balto vaizdo paspausk a kad meniu ismestu, palauk biski, turi veikti as taip pat dariau is ten pat siunciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėjai activate diską blogai įrašyt. Aš buvau blogai įrašęs. Reikia rašyt su nero be jokių layerbreak ir į pirmą sluoksnį. Kai įrašai per du sluoksnius tai ir neveikia tada. Su imgburn geriau nerašyt, nes jei pirmą kart rašai, tai pradės ten klausinėt tavęs klausimų visokių, tai rezultate blogai įrašysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kame beda tada? Esme ta kad jai blogai butu irasytas active.iso tj man net nejungtu to balto vaizdo is jo...

 

Nebent COD blogas bet siustas ir is LM ir is torrent du cd turiu nei vienas nei kitas nelosia... Rasiau taip pat kaip ir kitus zaidimus...

to balto lango ir neturi ijunt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėjai activate diską blogai įrašyt. Aš buvau blogai įrašęs. Reikia rašyt su nero be jokių layerbreak ir į pirmą sluoksnį. Kai įrašai per du sluoksnius tai ir neveikia tada. Su imgburn geriau nerašyt, nes jei pirmą kart rašai, tai pradės ten klausinėt tavęs klausimų visokių, tai rezultate blogai įrašysi.

Su img Burn rasiau i visks norm... veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kagi susitvarkiau,vis del to buvo actvate iso bloga iirasytas,o dabar su nero isirasiau problemu nera,dekui uz pagalba :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.