isstatu1

Kaip nulauzti (jailbreak) 3.1.2 FW

Rekomenduojami pranešimai

Yra žmonių kuriems pasisekė?

 

Pas mane iPod Touch 3g fw 3.1.2, viska padariau ir kai nueinu i blackrain nera tu triju programu. Ka daryt?

Manau, kad tu turi nueiti ten kur yra WiFi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutinai wifi...tinka ir paprastas "telefoninis" netas :D pats vakar nulauziau siuo budu be problemu... ops, nepastebejau kad ten problemos su ipodu o ne su iphonu :D

Redagavo deiwx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai va, bandziau su šituo gidu tai nesigavo, po rebootinimo meatsirado ta programa, tai gal butų galima jailbreakint kokiu kitu budu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gaila :D

 

Padekit! nulauziau siuo gidu bet instaliuoti apps neina , instaliuoju ir man per itunes paraso kad nepavyko..

 

dar pastebejau jog man blackrainas sustinga ant to waiting for rebot ,bet isjungus blackraina paziurejus ipode yra blackrainas , ir tik cydia ir ice programa , bet kaip sakiau neveikia is pc apps o kaip is cydios atsisiust nemokamai zaidimu?

 

stai ka raso : The application was not installed on the ipod because an unknown error occurred (0xE 8008001.)

 

ieit i cydia, tada manage, sources, edit, add cydia.hackulo.us, nueit i search parasyt appsync 3.1 OS, instaliuoti ji ir veiks

Redagavo Playeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

praneskit kai veiks and ipod touch 3generation 32gb tada busit saunuoliai ir seip yra tokia programa kai iFunBox kuria pajungus galima kelti programas lengvai bet aisku reikia nepakartojamos programos AppCake ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.