agent_smith

xbox 360 gamepad'o baterijos

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas pirko acme pakroveja su acme baterijom? Ir kokias baterijas geriausiai pirkti pakraunas ( akumus) ar geriau play & charge? Dar maciau lygtais buvo energizer kazkokie pakraunami. Tai gal ka patartumet:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip finansai leidzia, taip ir pirk. Man finansai leidzia tai as is 4-iu gamepadu i 3 idejes play & charge kit'us, ir dar todel kad tingiu zaist su pakrovinejimais ir batarkiu keitinejimais.

bet daugelis keicia tas batarkes, krauna akumus ir vargo nemato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusiperki paprasciausia pakroveja ir 4 belenkokias pakraunamas baterijas, dvi i pulteli, dvi ant krovimo. cia vienam gamepad'ui. jei dviem gamepad'am tj dar 2 pakraunamas baterijas nusiperki. taip ir keitineji kai issikrauna.

as kai isigijau xboxo geimpada (zaisdavau ant pc su receiver'iu) tai nustebau kaip man per pora dienu issieikvoja paprastos "batarkes", belenkokias nusiperki ir jokio skirtumo, pagalvojau kad nieko gero litu atzvilgiu, jei taip daznai teks jas keist, todel nulekes i Maxima ciupau pakroveja ir pakraunamas batarkes...skirtumas akivaizdus, pakraunamos batarkes laiko zymiai ilgiau, cia net ne 2 ne 3 o apie 10 kartu gal net ir dar ilgiau ;)

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui visiems uz atsakymus :) tai ko gero reiks pasiimt belenkoki pakrove ir batarkes ir bus ramu:) nes kas savaite batareikas pirkt uzknisa jau :)

 

Taigi nusipirkau powerbase pakrove su baterijom po 2500mAh ;) galima rakinti tema, kadangi padejot.

Redagavo agent_smith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba galima imti is ebay play&charge neoriginalu.

kas kainuotu apie 30-40lt.

veikia taip pat kaip ir originalas. kadangi vienas joysticas pas mane su neoriginaliu akumu kitas su originalu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man idealiai tinka 6 pakraunamos batareikos ant 2 pultu. pasikeitimui 2. 4 pultuose. teoriskai dabar kai pagalvoju tai kainos atzvilgiu vos ne tas pats gaunasi. bet kadangi as tas 6 pakraunamas baterijas jau turejau pries gaunant xboxa tai man kaip ir gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.