auron

Avatarai/Parašai

Rekomenduojami pranešimai

neverk o eik mokintis.. neismoksi cia ant visu klikdamas ... taigi pilna forumu kuriuose mokina toturial ir .. tai eik ziriurek o cia neprasyk VOO sendien man bloga diena padarykit man tamsu avatar.. jai dar neiseina pagal toturial spjauni ir ieskai avatar kolekciju... zek gal dar uz tave ir vaiksciot pradet? didelis respect kurie turi nervu su tokiais terliotis

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neverk o eik mokintis.. neismoksi cia ant visu klikdamas ... taigi pilna forumu kuriuose mokina toturial ir .. tai eik ziriurek o cia neprasyk VOO sendien man bloga diena padarykit man tamsu avatar.. jai dar neiseina pagal toturial spjauni ir ieskai avatar kolekciju... zek gal dar uz tave ir vaiksciot pradet? didelis respect kurie turi nervu su tokiais terliotis

tu dar cia , padaryk dingau ir nebeatsiradau,

nepradesiu cia tau aiskinti suneli kodel neisieina nes tau jau laikas butu miegoti ant kairio

sonelio ir uz desinio k****o paemus

 

sweikas vesiolai , kokios tematikos avataro tau reikia ?

as avatara turiu man tik teksta reikia pakeisti kad per daug neissiskirtu is fono

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galit kasnors padaryt avatar susijusy su wwe smackdown vs raw 2008/2009 zaidimu ?

Gal patiks

Nuotrauka

Playmanija dar didi iskraipo org didis cia

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal patiks

Nuotrauka

Playmanija dar didi iskraipo org didis cia

aciu uz darba bet as noreciau su zaidimu kad butu susija ir butu mano nikas parasytas

Redagavo zygius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal patiks

Nuotrauka

Playmanija dar didi iskraipo org didis cia

Dydzio nekraipo , juk abu avatarai , kuriuos rodai yra 115X115 , taipkad viskas cia tvarkoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shliuzas ,pagalvojau gal ir man kokį avatarą dmc tematika pagalvotum ? Su niku Giasco ;)

P.S Žinoma taškais atsiskaitysiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikiuosi nieks nesupyks, bet ir aš pabandžiau prisiminti kaip veikia photoshop'as (daugiau nei metus prisėdęs nebuvau prie jo).... :);)

 

P.S. Jei netyčia patiks avatarai, tai - dovanoju. ;) Taškų nereikia. Dariau grynai dėl savęs (patikrint ar dar ne viską pamiršau).

post-8866-1218280488_thumb.jpg

post-8866-1218280493_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikiuosi nieks nesupyks, bet ir aš pabandžiau prisiminti kaip veikia photoshop'as (daugiau nei metus prisėdęs nebuvau prie jo).... :);)

 

P.S. Jei netyčia patiks avatarai, tai - dovanoju. :) Taškų nereikia. Dariau grynai dėl savęs (patikrint ar dar ne viską pamiršau).

Tas antras labai gražus ,jamu :);)

P.S Tikrai taškų nereik?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai. ;) malonu vien tai, kad kažkam patiko darbas :)

Ne į temą

Tada labai didelis ačiū ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas ir man kaip narkasei koki avatara for free sukurtu ?

butu gerai fonas koks PSP ir parasyta juozapuxas nu ir dar ka nors sugalvokit na tasku nelabai turiu bet kuriuos turiu jei reikes galesiu atiduot :badmood:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NuotraukaNuotraukaNuotrauka

 

2 ir 3 avatarai pritaikyti prie standartinių Playmanijos forumo spalvų. kadangi pranešimai

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jega tas pirmas grazus jamu aciu reik mano varganu tasku?

o gal ne vis del to jamu antra :badmood:

DEKUI

Redagavo juozapuxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereik :badmood: dar pridėjau 3-ą (2-o modas :) ) Spalvos pritaikytos prie standartinės playmanijos forumo temos. Tik bėda, kad pranešimai išskiriami spalvų tonais, tai nežinai kaip atrodys avataras tavo parašytoje žinutėje .. :) Nu išsirink kokį nori, ir bandyk užtaikyt rašyti žinutę taip, kad jos fonas atitiktų avatarą :) :DD

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.