Aloven

Xbox 360 120GB / 250GB HDD - ar verta?

Rekomenduojami pranešimai

Jeigu naudotojas:

-nesisiuncia xbl zaidimu,

-neperka dlc,

-nezaidzia online

 

Ar verta jį tokiu atveju turėt?

 

Ir tiem žmonėm su nuflashintom konsolėm apsimoka mokėt už jo atbaninimą?

Redagavo Aloven

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu naudotojas:

-nesisiuncia xbl zaidimu,

-neperka dlc,

-nezaidzia online

 

Ar verta jį tokiu atveju turėt?

 

Ir tiem žmonėm su nuflashintom konsolėm apsimoka mokėt už jo atbaninimą?

na as turiu 20gb isirasau pora geimu i hdd ir uztenka, galetu but gal daugiau bet neverkiu yra kiek yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar verta jį tokiu atveju turėt?

 

Ir tiem žmonėm su nuflashintom konsolėm apsimoka mokėt už jo atbaninimą?

jei nori lazeri taupyt tada gal tas hdd ir reikalingas, mano nuomone jei nesijungi i LIVE didelio HDD turet neverta, paprasta pro versija su 60 gb pilnai turetu tenkinti.

o tas instaliavimas i hdd tai nieko ipatingo, biski garsas mazesnis ir loadingai siek tiek trumpesni, as niekada nesirasydavau i hdd, nes jis tik 20gb. o lazeris kaip veike taip ir veikia. na nebet zaidi 24/7, tada gal greiciau pajusi kad lazeris sugedo negu rrod pareis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi 120gb, bet pastoviai uzimta tik ~60gb, bet ir tai ten i juos prirasyta zaidimu, kuriu jau gal puse metu nezaidziu ir vis neistrinu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Ateityje dar pamatysi, kad kartu su kitais žaidėjais tiesi kelius, zip lines ir t.t. Vienam nutiesti visus kelius būtų labai sudėtinga dėl didelio resursų kiekio. Bet kai prisijungęs pamatai, kad kol buvai offline tavo pradėtas kelias gerokai prailgėjo, kaip tik apima noras kuo daugiau resursų įnešti ir prisidėti prie bendro gėrio 😀 Čia gal taip pat galima įžvelgti potekstę, kad ne tik mirusiųjų ir gyvųjų pasauliai susiliejo, bet taip pat ir dalinai susijungia atskirų žaidėjų pasauliai, kai tu kito žaidėjo niekada nesutiksi savo pasaulyje, tačiau matai jo palliktus daiktus, įspėjamuosius ženklus, nutiestus kelius ir t.t.
    • @poka Manau išeis tuo pat metu su PC versija. Kas mane dar nustebino, tas naujas features kur gali naudotis kitų žaidėjų paliktais praėjimais ar net mocu, galėtų daugiau tokių žaidimų būti, kur nors jis SP ir story-driven, bet tas online motyvas kad kitų žaidėjų palikti daiktai ir pan pasiekiami tau tai tikrai super. 
    • Žaidimas buvo atšauktas.
    • Man tai vienas geriausių visų laikų geimų tiek istorijos, tiek ir gameplay atžvilgiu. Tik manau, kad ne visi jį geba suprasti, nes jame daug simbolizmo, intertekstualumo, dideli plotai interpretacijoms. Kitaip sakant, juo mėgautis gali tik subrendęs žmogus. Antros dalies dar nežaidžiau, visada palaukiu kol sutvarkys klaidas, išeis dlc ir t.t. Kaip ir pirmos dalies atveju, sužaidžiau tik kai išėjo Director's cut. Tikiuosi neužtruks išleist ir antrai daliai.
    • Superinis geimas 46/70 Orders for Sam užbaigta, jau sakyčiau į galą, bet žaidimas kuo tolyn tuo geryn ir tas nešiojimas pasidaro daug lengvesnis ir greitesnis. Pati istorija įtraukianti ir stumianti į priekį kas kaip ir kodėl įvyko ši katastrofa kuri sujungė du pasaulius į vieną, gyvųjų ir mirusiųjų. Tikiuosi paaiškės šioje dalyje kas nutiko.
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos