Rekomenduojami pranešimai

Žaidžiau su savo PC , ir ką galiu pasakyti norint gauti stabilius 60fps reik poros efektu atsisakyti ,jei naudoji vaizdo kortą 4gb gtx980 turi neviršyti 3gb, jei viršija 3gb tada turėsi nuo ~30 iki ~45 fps (aišku jokio lago nesijaučia bet ir nelabai pajusi skirtumo su tais įjungtais efektais ar be jų, tai geriau atjungti ir turėti stabilius 60fps) turi atsisakyti tokiu efektu kaip Extended Distance Scaling ir High Resolution Shadow ir MSAA neviršyti 2x

o jei viska nori įjungti tada jau reikia SLI daryti kad turėti 60fps, arba vaizdo kortos su 6gb Titan black arba su 12gb Titan Z, tada jau galima butu šnekėti ir apie 4k reza ,bet kiek esu matęs PS3 ir PS4 versijas savo akimis, tai ant PC su savo nustatimais tikrai lenkia gerai konsoles, bet aišku PC lieka PC (čia ir nereikia liginti su konsolių grafika) nors ir nelabai mėgstu tokiu žaidimu kaip GTA ,aišku GTA3 buvo tuo laiku man sensacija labai didelė, nes tuo metu tokiam žaidime galėjai daryti ką nori, ir tuo laiku tokio žaidimo ir norėjau, dabar tiesiog norėjau pats išbandyti ši žaidimą GTA5 (kai visi tiek apie ji ir šneka)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu žaidęs GTA 5 tiek ant PS3, tiek ant PS4, o dabar ir ant PC, tai galiu pasakyti, kad PC versija visa galva lenkia konsoles. Mano GPU GTX 770 2gb tikrai nėra pati galingiausia ir negaliu išgauti pačios geriausios kokybės, bet žaidimas atrodo nuostabiai. Aišku, nieko tai nestebina-tuo laiku už GPU sumokėjau tiek, kiek ir už PS4.

Žaidimas tikrai gerai optimizuotas. Beveik viskas nustatyta į very high/ultra ant 1080p (tik išjungiau MSAA ir viską iš Advanced graphics, reikėjo išjungti video memory limitą), mieste gaunu apie 60 FPS, užmiesty 45-55 FPS.

 

Didžiausia nuostaba, kad žaidimas pasileido ant MacBook Pro 2012 13" su HD4000 :D Tiesa, pavažiavus su mašina iki traukinio bėgių žaidimas palūžo (pjauna grybą driveriai, reiks bandyt atsinaujint).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O čia man vienam žaidžiant torrent versiją subtitrai, visi užrašai, map, hud (pinigai, šoviniai) yra prilipę prie ekrano kraštų? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O čia man vienam žaidžiant torrent versiją subtitrai, visi užrašai, map, hud (pinigai, šoviniai) yra prilipę prie ekrano kraštų?

 

Display nustatymuose peristatyk screen deadzone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neplanavau aš pirkti, bet vis gi smalsumo vedamas įsigyjau (PC). Ir likau sužavėtas, ant kiek vos ne tobulai viskas atlikta. Kartais net sunku patikėti, kad tokio dydžio pasaulis taip nušlifuotas. Ypač gerai atkurta atmosfera - ankstyvą rytą važiuojant, kai saulė dar nepakylus, rūkas - apima melancholija ne visai maloni, kaip realybėje, kad grįši tuoj namo, o miegot sunkiai gausis, nes saulė pakylus. Žodžiu, tai turbūt kol kas vienintelis game, kuris atsipirko man tik pasileidus :)

Nuo pat pirmos minutės sėdžiu online. Viskas būtų ten gerai, bet tos aukščiau minėtos smulkmenos biški apkartina - jei neturi savo draugų/crew, tuomet misijų vykdymas gali būti labai nervingas su random vaikais ir šiaip silpnapročiais, kuriems visiškai nusispjauti į misiją ir jos reikalavimus. Net nekalbu apie heist misijas. Mikrafonas mano taipogi off, nes praktiškai neįmanomą laikyti jo on free online režime - klykauja, rėkauja, keikiasi ... 

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va.. Ir pasibaigė žaidimas. :D Blitz Play misija pastringa, kai switchinasi į Michael. Skaičiau internete, kad čia daug kam taip. Bandžiau, perskaitęs internete, mirti trys sykius su Franklinu, kai reikia jau tą šiukšlių mašiną susprogdinti, skipinau misiją iki Michael, ten po cutscene važiuoju link LS ir vėl crashino mėginant šauti iš mašinos. :D O autosave nepasidarė po misijos kažkodėl... :(

 

Dar vienas dalykas: čia man vienam neina su G mesti granatų? Nustatyta nustatymuose G raidė, bet neduoda su ja mesti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va.. Ir pasibaigė žaidimas. :D Blitz Play misija pastringa, kai switchinasi į Michael. Skaičiau internete, kad čia daug kam taip. Bandžiau, perskaitęs internete, mirti trys sykius su Franklinu, kai reikia jau tą šiukšlių mašiną susprogdinti, skipinau misiją iki Michael, ten po cutscene važiuoju link LS ir vėl crashino mėginant šauti iš mašinos. :D O autosave nepasidarė po misijos kažkodėl... :(

 

Dar vienas dalykas: čia man vienam neina su G mesti granatų? Nustatyta nustatymuose G raidė, bet neduoda su ja mesti...

C4 ant inkasatoriaus durų išmesk ir duris susprogdink iš to traliuko neišlipęs, o šiukšlevežei reikia baką apšaudyt ir praslysi pro tą misiją (vykdidamas tą misiją geriau nesitaikyt iš mašinos su ginklu nes , crashina jeigu naudoji sprogmenis).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

C4 ant inkasatoriaus durų išmesk ir duris susprogdink iš to traliuko neišlipęs, o šiukšlevežei reikia baką apšaudyt ir praslysi pro tą misiją (vykdidamas tą misiją geriau nesitaikyt iš mašinos su ginklu nes , crashina jeigu naudoji sprogmenis).

Jau perėjau. :) Ačiū. Bet vistiek nesuprantu, kodėl man neduoda su G mesti nieko...?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau perėjau. :) Ačiū. Bet vistiek nesuprantu, kodėl man neduoda su G mesti nieko...?

Man rodos kai taikaisi su šautuvu tik tada leidžia mest granatą su G, bet aišku po išmetimo geriau nešaudyt iš mašinos, nes gausi crasha :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos kai taikaisi su šautuvu tik tada leidžia mest granatą su G, bet aišku po išmetimo geriau nešaudyt iš mašinos, nes gausi crasha :D

Tai, kad ir taikausi, vistiek neleidžia... :D Na, aišku dabar žaidime negalima išvis granatų ir explosives naudoti, ane? Reik update laukti? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad ir taikausi, vistiek neleidžia... :D Na, aišku dabar žaidime negalima išvis granatų ir explosives naudoti, ane? Reik update laukti? :D

Kolkas jo, o su naujausiu updeitu kuris yra išėjas dar ir einant į priedangą žaidimas crashina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas jo, o su naujausiu updeitu kuris yra išėjas dar ir einant į priedangą žaidimas crashina.

Gerai, kad dabar aš jo nepirkau... Pažaisiu va piratinę versiją, negaliu pykti, kad crashinasi. O jei būčiau nusipirkęs tai tikrai abydna būtu, kad negalėčiau žaisti normaliai...

 

Be to, pažiūrėjau kiek su savo laptop gaunu FPS. Visi nustatymai Normal, nes vaizduškė 1GB tik... Tai gaunu nuo 30-55, vidurkis ~37 FPS. Skaitau normaliai, kai su tokiais spec: CPU: Intel Core i5-3230M 2,5 Ghz, VGA: nvidia GeForce GT 630M 1GB, RAM: 8GB DDR3.

Redagavo SWIZZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.