Impaler

Flag'o statuso sužinojimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi mazdaug 2009 / 10 / 31 ejo banu banga.. Po jos taip ir nesuzinojau, parejo man banas ar ne. Jungtis i LIVE tikrai nenoriu, nes pas mane konsole labai su senu firmware. :notworthy: Man rodos 1.4, bet as LIVE esu zaides tik viena karta apie pusvalandi, todel gal negaves? Gal kas nors zinot , kaip pasitikrinti saugiai ? :} Nesijungiant niekur ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi mazdaug 2009 / 10 / 31 ejo banu banga.. Po jos taip ir nesuzinojau, parejo man banas ar ne. Jungtis i LIVE tikrai nenoriu, nes pas mane konsole labai su senu firmware. :notworthy: Man rodos 1.4, bet as LIVE esu zaides tik viena karta apie pusvalandi, todel gal negaves? Gal kas nors zinot , kaip pasitikrinti saugiai ? :} Nesijungiant niekur ir pan.

http://www.playmanija.net/forumas/index.php?showtopic=19412 pasiskaitinek

Redagavo ViPeRkillz
aciu laumiui uz nuoroda, tema prijungiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi mazdaug 2009 / 10 / 31 ejo banu banga.. Po jos taip ir nesuzinojau, parejo man banas ar ne. Jungtis i LIVE tikrai nenoriu, nes pas mane konsole labai su senu firmware. :notworthy: Man rodos 1.4, bet as LIVE esu zaides tik viena karta apie pusvalandi, todel gal negaves? Gal kas nors zinot , kaip pasitikrinti saugiai ? :} Nesijungiant niekur ir pan.

Senas firmware? Tai tu nezaidi nauju zaidimu? Ar pachini juos? Jei pachini, tai nesijung i LIVE banas garantuotas. Nesvarbu kad LIVE nepachinta zaisi, bet jei kada gyvenime offline zaidei pachinta, tai banas garantuotas.

Redagavo magu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senas firmware? Tai tu nezaidi nauju zaidimu? Ar pachini juos? Jei pachini, tai nesijung i LIVE banas garantuotas. Nesvarbu kad LIVE nepachinta zaisi, bet jei kada gyvenime offline zaidei pachinta, tai banas garantuotas.

isvis, jei zaidei gyvenime piratke ant xbox'o, anksciau ar veliau banas garantuotas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

isvis, jei zaidei gyvenime piratke ant xbox'o, anksciau ar veliau banas garantuotas..

tu gal M$ dirbi kad sitaip gasdini zmones :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tu gal M$ dirbi kad sitaip gasdini zmones :notworthy:

noreciau, tada ir ban'o netureciau..taciau ziurek kaip nori, bet tai yra tiesa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau, tada ir ban'o netureciau..taciau ziurek kaip nori, bet tai yra tiesa

Tai tikrai netiesa, as dabar žaidžiu online su XBOX'u per kurį žmogus seniau žaisdavo blogus RIp'us. Jis jungdavosi į LIVE. Aš prasidėjus banų bangai 3 dienas dar žaidžiau online, nes galvojau kad mano įrašyti žaidimai geri, sutampa su originalu, tačiau kai sužinojau, kad M$ aptinka FW ištraukiau kabeli ir sedėjau offline iki tol kol išėjo BenQ LT 1.1, dabar vėl sėdžiu ramiai online su tuo pačiu XBOX'u...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tikrai netiesa, as dabar žaidžiu online su XBOX'u per kurį žmogus seniau žaisdavo blogus RIp'us. Jis jungdavosi į LIVE. Aš prasidėjus banų bangai 3 dienas dar žaidžiau online, nes galvojau kad mano įrašyti žaidimai geri, sutampa su originalu, tačiau kai sužinojau, kad M$ aptinka FW ištraukiau kabeli ir sedėjau offline iki tol kol išėjo BenQ LT 1.1, dabar vėl sėdžiu ramiai online su tuo pačiu XBOX'u...

 

nu tai tau pasiseke, arba benq draivus sunkiau atkirsti. visi kas sbuvo nors karta prisijunge prie LIVE pries banu banga gavo flagus.

tu cia vienintelis toks kuris tuom pasigirt gali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesigiriu aš :D tik pasakau, kaip man buvo, gal paprasčiausiai manęs nespėjo užflagint, na nežinau, bet faktas, kad be bano sėdžiu :) dar manau svarbus aspektas, kad niekada nebuvo žaidžiami žaidimai prieš išleidimo datą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kada tiksliai banu banga buvo prasidejus? :)

Nuo lapkričio pradžios

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo lapkričio pradžios

šiaip nuo spalio pabaigos, nes spalio 29 diena pas mane pažymėtą juodą spalvą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai speju esu 100% flagintas. Paskutinis live connect 2009/10/31

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasnors ištrinkit šią temą, kadangi šis būdas nepasiteisino, o dabar ši tema tiesiog painios naujokus forumo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.