Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Wednesday 9th June 2010 from 16:00 BST until 04:30 BST on Thursday 10th June.

Sian jau nebepalosi... :/ Teks eit css pagraint xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau tiksliai nuo kada, bet jau prieš kelias savaites daug kas pastebėjo, kad nepriima Virtuono, nors seniau be problemų pirko žaidimus. Net forume kažkas rašė.... Gal susigundysi ką nors nusipirkti, tai atrašyk ar pavyko. ;)

Na, virtuon nebepraeina ishties. Teks shopintis per chia. Koda gauni momentaliai (katik pameginau), tad su wallet papildymu psn'e viskas trunka minute dvi, aishq reikia paypal acc, na bet chia manau menka problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tik vat labai įdomu, kodėl čia taip staiga prasidėjo VIRTUON kortelių ignoravimas.. :/

 

P.S. gal nelabai į temą, bet pastebėjau, kad net per ebay USA PSN kortelės kainuoja brangiau, negu jų nominalas (pvz.: kortelė - 20$, jos kaina - 23$), o vat svarais ir eurais, kortelės pigesnės (tarkim kortelė - 20 svarų, kaina - 18 svarų)... kažkaip keistai čia su tuo USA PSN'u...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, us psn card'ai kainuoja salyginai kosmishkai (praktishkai 20$ card kainuoja tiek pat kiek 20 svaru), todel esant galimybei rinktis, pirkti uk apsimoka labiau.

 

O del virtuon nepriemimo, ahs net ir nezhinau, ar chia sony politika pasikeite, ar kaltas seb. Tikrai pamenu, jog menesiuka ar kita atgal gavau banko pranehsima apie tai, kaip seb prades griezhtinti atsikaityma tam tikrose uzhsienio shalyse (meksika ir us regis buvo tame sarashiuke), na grazhus zhodzhiai grazhiais zhodzhiais, bet praneshimo esme buvo praktishkai - jokiu internetiniu atsiskaitymu tose shalyse (nors aishq buvo shnekama tik apie nepatikimus subjektus). Tai dabar net ir negali zhinoti kas chia kaltas, ar us psn ar seb...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, susiduriau su problema kuri vadinasi 80023102 :D skaitinejau ka cia rasote, kad pirkti nebus galima tai nekas, bet man reikalas tas, kad as bandydamas prisijungti prie PS store vis pamatau ta klaida, kas keista, kad ta pacia klaida gaunu jungdamasis prie US ir prie UK ACC, neveikia ir ACC managment, gal kas kokiu minciu turite, ar man jau nauja ACC kurti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tas pats meta ta error, po 5 minciu vel pabandau, vel meta ta error, paskui vel ir vel ir prisijiungiu prie PSN, o uk.playstation forume kiek skaiciau tai tipo per didelis kruvis labai daug jungenciu yra nes kaip vakar buvo atjunktas psn store

 

Dabar as klausiu.

Tai va iskilo klausimas man , padarius Back Up ,viska issaugoju i flesiuka , ar i back up ieina ir Save zaidimai , nes seip tik Heavy Rain seivus nori persikelt i flesiuka jie nesikele

Tai klausimas butu, ar jie isikeltu i back up seivai visi iki vieno ? ir passkui restore padarius ,seivai atgal grista, ir pradent zaist nuo to seivo, Trofejei toliau rinksis ?

Ir dar, ar kelsis i back up ir tie kur is zaidimo disku isikele i hdd pavizdis Metal gear ten 5.5gb ?

Nes seip zinau, atsiusti zaidimai is PSN store jie isikele i back up.

Nes noreciau pasikeist hdd ,ir seip kokios firmos geriausei det hdd gal WD

Gal supratot ka as cia parasiau :D

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip.

 

Kai kurie seivai yra apsaugoti kad negaletu rankiniu budu kopinti, bet darant Back Up jie perkeliami kartu su kitais seivais. Game data kiek zinau tokiu apribojimu neturi.

Redagavo lediniz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui narkata, nors zinau, kad ne man vienam, o tai uzpuoles jausmas buvo, kad kazkas negerai su ps darosi, vadinasi problema yra pas juos ne pas mus, laukiam kol susitvarkys viskas.

Redagavo narkata
Tam yra +rep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va tuo eisiu i parda pirkti HDD i ps3, koki formata geriau daryt greita ar full ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar dar vienas klausimas ;)

Ant naujo tv pajungiau ps3 ,tv palaiko HD full

PS3 nuejus i Settings->Display Settings->RGB Full Range (HDMI)-> Limited ar Full KURI RINKTIS MAN GERIAU

Nes google daukas raso kad Limited o kiti Full

Nes tipo ant Full tamsiau biskiuka

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzsimesk kokia tema is zaidimo,ir eik i tuos nustatymus ir kai pasikeisi aiskiai matysi ant tos temos ir pasilieki ant kokios tau patiks,as seip emiau full nes spalvos sodresnes ryskesnes....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Turiu tokia problema. Pirkau bfbc2 ir buvo su vip koduku bet tas vip kodas neveikia kas galit but? Bandziau vest gal 5 kartus vistiek neveikia. :/ Gal zinot kur gaut galimetu ji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Turiu tokia problema. Pirkau bfbc2 ir buvo su vip koduku bet tas vip kodas neveikia kas galit but? Bandziau vest gal 5 kartus vistiek neveikia. :/ Gal zinot kur gaut galimetu ji?

O tu pirkai jį naudotą ar naują?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.