n0f3ar

Playstation 2 + HDD

Rekomenduojami pranešimai

Taigi norejau pasiklausti ko reikia norint pajungti hard'a prie PS2 Slim modelio ?

 

Mano playstation:

Playstation 2 Slim SCPH-70003 Modbo Chip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi norejau pasiklausti ko reikia norint pajungti hard'a prie PS2 Slim modelio ?

 

Mano playstation:

Playstation 2 Slim SCPH-70003 Modbo Chip.

dvi iseitis turi:

1. Nesi pas meistra jis tau prilituos sata hdd jungti i ps2 vidurius, apie 200lt paskui nusipirksi harda kaina pagal tai koki rinksiaesi, nu grubiai 400lt! :D bet mano nuomone ta jungtis abejoju ar ilgai laikys, pasize per google kaip ji atrodo, netycia uzkabinsi kuo ir suplesysi!

2. nusiperki lan kabeli, apie 10lt pajungi prie pc, ir losi zaidimus is kompo, principas panasus kaip ps2 hdd, tik kad hdd stovi ne ant stalo o kompe, pliusas tas kad nereikia hdd pirkt, jei kompe tik vienas diskas c:\ ji gali padalyti i du ir turesi d:\ diska kuriame laikysi ps2 zaidimus!

ape 40 kartu mazesne kaina manyciau sy ta teiskia! :D

 

smulkesnis aprasymas:

http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...mp;#entry149576

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hdd ant ps2 slimo eina prilituoti tik prie 17 versijos (o gal 15) nepamenu. ir lituojas ne sata, o ide. po to statosi ide to sata konverteris, kuris nebutinas. galiausiai vistiek reikes cipo, arba freemcboot'o. mano nuomone hdd viduje geriau, bet gan nepatvariai gaunasi, buvo kazkas paleide serija nauju dugnu slimam kur hdd isistadyvao kabeliukai graziai suedavo, alibaboj pas kitaicu maciau dar poora vienetu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hdd ant ps2 slimo eina prilituoti tik prie 17 versijos (o gal 15) nepamenu. ir lituojas ne sata, o ide. po to statosi ide to sata konverteris, kuris nebutinas. galiausiai vistiek reikes cipo, arba freemcboot'o. mano nuomone hdd viduje geriau, bet gan nepatvariai gaunasi, buvo kazkas paleide serija nauju dugnu slimam kur hdd isistadyvao kabeliukai graziai suedavo, alibaboj pas kitaicu maciau dar poora vienetu.

nu nenoriu gincytis sia tema, tik kad pats galvojau i v15 hdd detis, pas meistra klausiau tai man aiskino kad ant slimo tik sata jungtis lituojasi, ir kaina 180lt, bet as sata hardo neturiu o jei pirkt, nu tai kaip i ps2 perdidele investicija!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dvi iseitis turi:

1. Nesi pas meistra jis tau prilituos sata hdd jungti i ps2 vidurius, apie 200lt paskui nusipirksi harda kaina pagal tai koki rinksiaesi, nu grubiai 400lt! :rolleyes: bet mano nuomone ta jungtis abejoju ar ilgai laikys, pasize per google kaip ji atrodo, netycia uzkabinsi kuo ir suplesysi!

2. nusiperki lan kabeli, apie 10lt pajungi prie pc, ir losi zaidimus is kompo, principas panasus kaip ps2 hdd, tik kad hdd stovi ne ant stalo o kompe, pliusas tas kad nereikia hdd pirkt, jei kompe tik vienas diskas c:\ ji gali padalyti i du ir turesi d:\ diska kuriame laikysi ps2 zaidimus!

ape 40 kartu mazesne kaina manyciau sy ta teiskia! :D

 

smulkesnis aprasymas:

http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...mp;#entry149576

Norint pasijungt PC HDD -> PS2 Per LAN reikia kaskokio papildomo modemo ar tiesiog kisi viena gala kabelio i PC Tinklo plokste, kita i PS2 Tinklo plokste jai taip tai ar tiktu toks kabelis ?

Nuotrauka

 

 

CANYON Crossover Network Cable (RJ-45 (Male) - RJ-45 (Male), EIA/TIA-568 Category 5e, Gold Plated Connectors, 5m, Black)

Redagavo n0f3ar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint pasijungt PC HDD -> PS2 Per LAN reikia kaskokio papildomo modemo ar tiesiog kisi viena gala kabelio i PC Tinklo plokste, kita i PS2 Tinklo plokste jai taip tai ar tiktu toks kabelis ?

Nuotrauka

 

CANYON Crossover Network Cable (RJ-45 (Male) - RJ-45 (Male), EIA/TIA-568 Category 5e, Gold Plated Connectors, 5m, Black)

crossover, reiskia kryzminis, arba kitaip sakant verstas turi tikt, del modemo arba routerio, nebutinai, as ji pasijunges tik del to kad mano lan kabelis pertrumpas, tai jungiau pc-modemas-ps2, taip prasiilginau laida, bet bandziau ir tiesiai pc-ps2, veikia, ten linkas yra i smulkesni gida, bandyk pasijungt, jei kils klausimu, rasyk!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dvi iseitis turi:

1. Nesi pas meistra jis tau prilituos sata hdd jungti i ps2 vidurius, apie 200lt paskui nusipirksi harda kaina pagal tai koki rinksiaesi, nu grubiai 400lt! :) bet mano nuomone ta jungtis abejoju ar ilgai laikys, pasize per google kaip ji atrodo, netycia uzkabinsi kuo ir suplesysi!

2. nusiperki lan kabeli, apie 10lt pajungi prie pc, ir losi zaidimus is kompo, principas panasus kaip ps2 hdd, tik kad hdd stovi ne ant stalo o kompe, pliusas tas kad nereikia hdd pirkt, jei kompe tik vienas diskas c:\ ji gali padalyti i du ir turesi d:\ diska kuriame laikysi ps2 zaidimus!

ape 40 kartu mazesne kaina manyciau sy ta teiskia! :)

 

smulkesnis aprasymas:

http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...mp;#entry149576

Kažkaip pamiršot trečią išeitį - HDD galima pajungti ir per USB, tam reikia adapterio IDE->USB arba SATA->USB. Įrašinėjant HDD galima prisijungti prie PC - taip žymiai greičiau. Aišku, įrašinėjimui ir žaidimų paleidimui reikia atitinkamų programų, ir ne visi žaidimai pasileidžia 100%.

Redagavo Remixx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.