Gunzas

PS3 internetas

Rekomenduojami pranešimai

Taigi siandien susitvarkiau interneta, o problema atrodo buvo baisiai easy.

 

Tiekejai tokie ziopli, kad nurise mac adresa jis pradejo klaidzioti ir gal net kasnors pasinaudojo tuo :) Suvedus automatic IP adresus man mesdavo tekeju IP adresus. Tai zinokit jai niekas nepadeda ip raso kazkokius keistus greiciausiai tai bus mac'as kaltas. Tai tiek ziniu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi siandien susitvarkiau interneta, o problema atrodo buvo baisiai easy.

 

Tiekejai tokie ziopli, kad nurise mac adresa jis pradejo klaidzioti ir gal net kasnors pasinaudojo tuo :) Suvedus automatic IP adresus man mesdavo tekeju IP adresus. Tai zinokit jai niekas nepadeda ip raso kazkokius keistus greiciausiai tai bus mac'as kaltas. Tai tiek ziniu :)

ir kur tavo mac'as klaidziojo? tu bent supranti kas jis yra?kurioi vietoi ir ka daro?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip suprantu, mano mac'as buvo laisvas, todel ji buvo pririse jau kitam zmogui. Man taip sake pazystamas is mano interneto tiekeju ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas gali padet ,zodziu as bandau jungi ps3 prie interneto per antra inteneto plokste xbox360 normale pasijungia o ps3 nepasijungia gal kas gali pasakyt kaip pajunkti ps3 per antra inteneto plokste?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu tiesiog sakykim internetine beda , va šiandien įsirašiau demo BFBC2 ant PS3 ir kaskart kai lošiu mane disconnectina laukan , rašo tipo pasitikrink connection . Tai vyksta kas 5 minutes. Ant PC BETA tai pat išmetineja laukan . Visgi turiu routerį , ant kurio pajungtas PC , loptopas ir PS3 . 3 oponentai ar tai gali reikšt , kad tenai vyksta per didelis veiksmas? ir neperneša ? Gal yra žmoniu ,kuriems tas pats? Ar bandyt kažką kreiptis dėl interneto ir bandytų kažką configuruot . Jeigu galit porą patarimų . Pasakykit jei kam tas pats? Dėkui iš anksto.

 

Kažkas turėtų but , nes nebegalėsiu lošt šito game

 

Be routerio nebandžiau .

 

Ir tas internetas nuo seno karts nuo karto kai lošiu onlaine mane išmeta kas valandą , nu kartais būna internetinis trukdis ,bet ne kas 3 - 5 minutes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu tiesiog sakykim internetine beda , va šiandien įsirašiau demo BFBC2 ant PS3 ir kaskart kai lošiu mane disconnectina laukan , rašo tipo pasitikrink connection . Tai vyksta kas 5 minutes. Ant PC BETA tai pat išmetineja laukan . Visgi turiu routerį , ant kurio pajungtas PC , loptopas ir PS3 . 3 oponentai ar tai gali reikšt , kad tenai vyksta per didelis veiksmas? ir neperneša ? Gal yra žmoniu ,kuriems tas pats? Ar bandyt kažką kreiptis dėl interneto ir bandytų kažką configuruot . Jeigu galit porą patarimų . Pasakykit jei kam tas pats? Dėkui iš anksto.

 

Kažkas turėtų but , nes nebegalėsiu lošt šito game

 

Be routerio nebandžiau .

 

Ir tas internetas nuo seno karts nuo karto kai lošiu onlaine mane išmeta kas valandą , nu kartais būna internetinis trukdis ,bet ne kas 3 - 5 minutes.

 

Man buvo tas pats.

 

Pakeiciau DNS i interneto tiekejo nurodyta ir susitvarke.

Draugui sitas nepadejo, bet ivede public DNS servo ip ir susitvarke.

 

Dar kazkur girdejau kad reikia forwardint portus, bet nezinau nei kaip nei kur nei ka.... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu su routeriu ? Reikės ir man kreiptis tada pas juos , gal ką pamačins . ;) Dekui . O apie Port forwardingus ,tai kažka girdėjęs , daug nustatymu daryt reik , bet manau Portas neturi reikšmės ,čia kas kita . Bet vistiek ačiu :) . Gal dar kam panašiai ?nuomonių reiktų.

 

Beja tau čia meistrai padarė ? Ar kažką pats ximičijai ? ir beja kas tas DNS , nes žalias tokiose srityse ? Del žaidimu IP girdejes , bet kaip as gausiu IP ant ps3? ten gi demo , jei apie tą patį geimą kalbi . Ar tu PC?

 

Gal atsiras kas galėtų padėti? Kokį patarimą .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu su routeriu ? Reikės ir man kreiptis tada pas juos , gal ką pamačins . :( Dekui . O apie Port forwardingus ,tai kažka girdėjęs , daug nustatymu daryt reik , bet manau Portas neturi reikšmės ,čia kas kita . Bet vistiek ačiu :( . Gal dar kam panašiai ?nuomonių reiktų.

 

Beja tau čia meistrai padarė ? Ar kažką pats ximičijai ? ir beja kas tas DNS , nes žalias tokiose srityse ? Del žaidimu IP girdejes , bet kaip as gausiu IP ant ps3? ten gi demo , jei apie tą patį geimą kalbi . Ar tu PC?

 

Gal atsiras kas galėtų padėti? Kokį patarimą .

 

Ant savo ps3 eini i nustatymus interneto ir darai ne easy (automatiskai kad pagautu ip ir dns) o advanced (ar kaip ten)

Gausi suvest ip (suvesk toki, koki esi pririses ip prie routerio 192.168.... ir t.t.)

Po to gausi suvest DNS. Public DNS gali rasti pagooglines (radau tikrai nemazai) arba tiesiog pasiklauses savo interneto tiekejo ar uzejes i ju interneto puslapi (as taip radau).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viską suprantu ,bet pas mane nustatymuose parašyta : Default router : 192.16.78 nu kazkas tokio . Primary DNS tai yra uzrasyta mano suristas routeris . Sencondary DNS belenkokie skaiciai . cia kaip automatinis , tai vadinasi gerai?

 

Yra va tokie :

 

IP adress :

 

Subnet mask:

 

Refault router :

 

Primal DNS :

 

Second DNS :

 

Ir kurį ,kurį nerišku .

 

 

 

Gal yra kas gali padėt? Arba susidure su ta problema ? Tropi bandžiau tavo ,susieškojau DNS įvedžiau ,vistiek nieko .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit paaiskint kaip butu galima ps3 prie interneto pajungt jei pas mane internetas vodafone mobile connect belaidis (su modemu maziuku tokiu) prie pc per usb prijungtas? jei kas pades is karto aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki Windowsai?

Va mini gidas kaip ant Vistos pajungt, ant Win7 beveik taspats (esu ant abieju pajunges), o ant XP nemoku.

 

Reikes Ethernet laido. Gali uz kokius $5 nusipirkti.

 

1.) Ant PC turi buti internetas pajungtas. Prijungi PS3 prie PC su laidu.

 

2.) Ant PC eik i Control Panel> view network status and task> view status> properties.

 

3.) Kai jau busi "properties" spausk ant "sharing" (matysi virsuje, desniam kampe).

 

4.) Spausk ant "allow other network users to connect through this computers internet connection"

 

5.) Gali buti kad ismes kelias lenteles, jei prasys slaptazodzio (bet neturetu, nebent pats uzdejai) suvesk ir spausk "ok".

 

6.) Atsijunk nuo interneto ir vel prisijunk. Tada ijunk PS3 ir turetu buti netas. Nueik i Internet Browser ir jei krauna puslapius tai veikia. :D

 

Jeigu reikes daugiau pagalbos, sakyk. :D

 

P.S. Gali reiket an PS3 pakeist kelis nustatymus, bet man niekada nereikia. Bet va jei ka. Keisk tik tokiu atveju jei padarius 1, 2, 3, 4, 5, 6 zingsnius neveiks;

 

1.) Network Settings> Internet Connection Settings>.

 

2.) Pasirink tokius nustatymus: Easy> Automatic. Kitus nustatymus rinkis pagal save. Turetu surast IP address ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai niekas negali pagelbėti man ? Ar čia su***** demo kalta?

 

Pasimiro šita skiltis ar kas ? Gal yra žmonių ,kurie nusimano šitą reikalą ,ir taip pat turi bėdą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as beveik isitikines kad tau su portais blogai. eik i ps3 network testa paziurek koks nat bus. turetu but 2. nors pas mane buvo nat 2 bet vistiek atsijungdavo, sutvarkius DMZ ir port forwardinga viskas susitvarke. DMZ ieskok routerio nustatimuose. ten lyg ir ps3 ip adresa irasai ir viskas. o su portais tai sitam puslapi rasi visa pagalba. pasirink routeri savo, ir tada step by step

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.