antinas

Rap

Rekomenduojami pranešimai

oki:)

Aisku, mesk kas tau patinka, gi neuzdrausim. Atsiras zmoniu, kam patinka ir rusiskos, tik auksciau savo nuomone pasakiau :rolleyes:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man is rapo tai tik rusiskas patinka, nes dainuoja apie tam tikrus dalykus kuriuos galiu sau priskirti, nes daznai repuoja apie realius dalykus, kuriuos suprantu arba esu pats patyres gyvenime, o nigeriu rapas tai tolimas nuo to, siaip muzoncikas ir tiek, neartimas sirdziai. :rolleyes:

Redagavo Commodore64

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip paskutiniu metu 2pac lyrikos pradejau klausytis ir pastebejau kad gan smarkiai skiriasi nuo siuolaikiniu kuriniu,manau ir turiniu ir net pacia kokybe imho :rolleyes::P:dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip paskutiniu metu 2pac lyrikos pradejau klausytis ir pastebejau kad gan smarkiai skiriasi nuo siuolaikiniu kuriniu,manau ir turiniu ir net pacia kokybe imho :nunchuks::P :P

O tu manai, kad dabartiniai atlikejai kuria tapati rep'a koks buvo golden age? Dabar visur smirda susikta komercija, muzika kuriama del pinigu. Bloga ziureti i zmones, kurie mano, kad visokie lil wayne, ludacris ar florida su t-pain yra reperiai. Mldc, kad pradejai klausytis Pac'o, atsisiusk dar Wu-Tang-Clan albumu, Nas'o, ar Biggie Smalls :nunchuks:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jo irgi old schoolas golden age'as labai traukia, kaip tik nesenai paziejau Notorious B.I.G filma. : )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas is jusu yra beatmaker'is ir noretu pasidalinti koki soft'a naudoja beat'u kurimui? :)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas is jusu yra beatmaker'is ir noretu pasidalinti koki soft'a naudoja beat'u kurimui? :)))

Senai kazkada muzikos kurimui atsimenu naudojau FL Studio, dabar berods, FL Studio 9 yra naujausia. Bet ji gan sudetinga. Jei niekada nesi naudojesis ja, tai pora sav uztruks vien perprasti viska, o po to jau po truputi ir beatus daryt pramoksi. Redagavo flight

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senai kazkada muzikos kurimui atsimenu naudojau FL Studio, dabar berods, FL Studio 9 yra naujausia. Bet ji gan sudetinga. Jei niekada nesi naudojesis ja, tai pora sav uztruks vien perprasti viska, o po to jau po truputi ir beatus daryt pramoksi.

Tai as zadu mpd pirktis, nes su pelyte ir klavietura ner noro prasideti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Cia tiem kas sake kad visas repas yra sudo kratinys. Paklausykit visa, aisku kalba reik suprast kiti galit net neklausyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2pac, Nas, DMX, Wu-tang, Non-Phixion, Onyx, Dead Prez, Naughty By Nature

Vo! ko klausau :)

Redagavo Dfdx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2pac, Nas, DMX, Wu-tang, Non-Phixion, Onyx, Dead Prez, Naughty By Nature

Vo! ko klausau :)

Imesk labiasuiai patinkanciu dainu video :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc nemoku padaryt, kad youtubes languose rodytu :)

dedi [.video] linkas i video[./video] (tiktais be tasku tarp skliausto)

 

DMX man jau senokai patinka. vat ta turiu galvoj kai sakau kad klausau kazko su daugiau esmes zodziuose, o ne tik "mano kal3s, mano litai, nupilsiu ta gaidi" ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.