Ancient

Neturėjo bobutė bėdos

Rekomenduojami pranešimai

Pasišnekėjau su meistrais ir supratau kad nieko nepešiu, tai nusprendžiau pabandyti jūsų maniakų paklausti, ką gi man dabar daryti.

 

Turėjau seną vieną pačių pirmųjų PS2 su kažkokiu seniena varganu čipu nuo pat ps2 atsiradimo, žaisti galėjau tik PAL žaidimus, bet NTSC žaidimus irgi paleisdavo bet tampydavo scenas su realiu garsu, tai nelabai ir pažaisi. Anyway, problemų su tuo PS2 neturėjau, žaidžiau ir net filmus pažiūrėdavau nors žinojau kad lazeriui kenkia. Skaitė jis bet kokius CD ir DVD, vienu žodžiu vargo su juo nemačiau, bet ėmė ir užsilenkė lazeriuks šiemet...

 

Pasėdėjau, pagalvojau ir nusprendžiau kad vietoj 200 lt už naują lazeriuką, geriau nusipirksiu naują PS2 slim-ą ir įsidėsiu normalų čipą...

 

Taigi nusipirkau... nors verk. 400 lt ps2, 100 lt čipas, pusės CD ir DVD kur mano senas ps2 skaitė, šitas atsisako skaityti, burzgia kaip tankas, ps1 oficialius žaidimus skaito, bet kai įdėtas ps1 žaidimas nemato nei ps1 memory card, nei kontrolerio iš viso, taigi žaisti neįmanoma, o NTSC ps2 žaidimai eina lygiai su tom pačiom problemom kaip mano senajame ps2.

 

Dabar manau jums juokinga kad sumokėjau 500 lt vietoj 200 ir esu daug blogesnėje situacijoje nei anksčiau, man irgi būtų juokinga jei kas kitas tai papsakotų.

 

Šnekėjau su meistrais, tuščias reikalas, ps2 PAL žaidimai eina, vadinasi viskas gerai, o daugiau jų nuomone niekas ir neprivalo eiti. Nesvarbu kad čipas teoriškai turi leisti žaisti bet kurios sistemos (ir PAl ir NTSC) bet kurį ps2 ar ps1 žaidimą, tai pasirodo joks ne rodiklis. Niekas neatsako už jokį čipų patikimumą, nors rašoma kad jie visi testuojami, ir net neaišku ar problema iš tiesų čipe, be to serviso nuomone jie "dar tokio priekabaus kliento nematę".

 

Tai va, ir nežinau ką dabar daryti. Ardyti to ps2 nenorėčiau, nes dar garantinis, bet naudos iš jo irgi kaip iš ožio pieno...

 

Gal kas iš jūsų susidūrė su panašiomis problemomis. Bet koks patarimas padėtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur čipavai, gal pas kokius kreivarankius? Šiaip normalus čipas turi be problemų paleist visų regionų žaidimus, taip pat PS1 žaidimus. Kur tu pirkai tą PS2, kad kainavo tik 400 lt ir dar davė garantinį? Jei jau apie čipus taip sako tie tavo meistrai, tai turbūt ir garantiniam atidavus sakys, kad čia tavo kaltė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiagi, kai pasišnekėjau su meistru tai ir supratau, kad nėra prasmės atiduoti garantiniam, nes jų nuomone viskas su tuo PS2 yra gerai...

O čipavo baitukas, Vilniuje, Modbo čipas, jei kada dar gyvenime ką nors čipuosiu, tai kai tik išgirsiu Modbo, iškart į snukį :)

Juokauju aišku, nors ir nelinkisma, galvoju kad reiks man seną savo PS2 remontuoti...

 

O 400 lt tai dėl to, kad buvo akcija ir gavau nedidelę nuolaidą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasciausiai padek skelbima pvz kad tu gyveni kokiam Kaune(o is tikro gyveni kokiam Panevezy) ir parduodi tvarkinga PS2 Slima,viska skaito,cipintas...paskui gryzti y panevezy su savo pinigeliais,o anam jei kokios problemos prasides tai nieko negalesi padet :) va sitaip reikia tvarkyt reikalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuostabu kai nuoriu cipuoti visokiu baisiu pasaku prisikaitau ir galvoju jai man taip atsitiks tai bus viskas tiek laukto ps netururesiu

p.s koki man cipa rekomenduotumet pas mane slim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesistebiu kad baitukas padare tokia nesamonia man paciam buvo kad cipavau sena ps2 idejo susikta "marsa" viena is leviausiu nors jau buvo pradeje aiti ir dms3 cipai o kai pradejo kompas daryti neamonias tai atsidarias pakraupau koks kreivarankis ten man dare,jau kad baituko niekam nerekomenduoju nes grina suda ikis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ir cipavo baituko firmoja net nzn kox cipas pas mane imestas ardyt nesinori viskas veikia pas mane tik kazko gal lazeriui kazkas nelabai gerai nes kartais atrodo disko nesuka visai o kai pradeda sukti tai jau ir veikia ps man o ps2 pirkai nauja ar sena ??? ;) :Pir dar gal zinot kokius cipus baitukas deda ?

Redagavo JAV010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baituke kreivarankiai mano pusbroliui kai cipavo paplojo 280LT o kai parsiveze neveike. pasiskambino i baituka tai sako niekuo negaliu padeti pats kaltas nemokejai naudotis... tai net juokas ima...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** kaip jusu man gaila... Sumoka dvigubai tiek kiek kainuoja pas edma ir S gauna...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.