igns

psp motinines plokstes keitimas

Rekomenduojami pranešimai

jei pvz as turiu psp 3000 su motinine plokste TA090v2 ar galima butu ja pakeisti pvz i TA086 ir jei pakeisciau ar galima butu ji pilnai atristi ?

Redagavo igns

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teoriskai - imanoma, praktiskai - neverta, nes kartu turesi keisti ir ekrana (kitokia jungtis), analoga (kitokia jungtis), priekine meniu juosta, kitus mygtukus ir galu gale gausi 2000-ini PSP 3000-inio korpuse.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pvz as turiu psp 3000 su motinine plokste TA090v2 ar galima butu ja pakeisti pvz i TA086 ir jei pakeisciau ar galima butu ji pilnai atristi ?

kokia pas tave versija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deje ne visi yra (kol kas tik keletas kurie man neveikia) ir mane uzknisa atsirisineti psp kaskart jam issikrovus ar uzstrigus, beje buna kartais mhuspeed3 kartais pasileidzia is kokio 70 karto (neperdedu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

štai kodėl knisa tas 3000 PSP. Bet kiek žinau yra pluginas kad visalaik būtu atrištas tas PSP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip yra tas pluginas, jis vadinasi Sedna irasyk ji ir nereiks nieko daryt, galesi naudotis psp atristu normaliai, isjungsi, ijungsi veiks. Bet jei isimsi batarke, nebeveiks vel turesi ji irasyt, bet jis isiraso kaip paprastas plugin tai bus rami galva. ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tas pluginas neveike (gal blogai irasiau nzn) bet bet tame gen c full'e padaryta taip jog negali pilnai isjungti psp eina tik uzmigdyti

Redagavo igns

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supranti, padarei klaida, pirma turi irasyti GEN-B ir imest Sedna, tada persirasyt i GEN-C. Bent jau as taip galvoju, nes domejausi lb sia firmware ir pns, nes pats turiu PSP 2004 su Ta88v3, bet kolkas taisyme tai per daug padet negaliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ce toki ne i tema klausima turiu kad nekurti naujos temos ar psp slim 3001 jau atbrinkinamas nes man yra uzsibrinkines ar kaip ten kai ijungti tik lempute zalia uzsidega tipo kad ijungtas bet ekranas nieko nerodo nei garso nieko... i pm atsakyma jai galima dekui is anksto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keisk motinine plokste visi 300x neatbrickinami kiek zinau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.