MadenX

Battlefield 3

Rekomenduojami pranešimai

Fainai sugalvojo, vienam mape matos, kad reiks parasiutu nusileist pas priesus. Kai gausiu zaidimo kopija, iskart nersiu i multiplayer. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na efektai tokie gražūs bet man tas nusileidimas nerimo sukelia... Kad nebūtų jog prieš nusileidžiant jau priešai tavęs laukia... Panašiai ant BC2 Port valdez map yra bet ten ant kalno nusileidi ir tada apačioj priešai yra, sunku ten kažką nušauti, bet... ant to kalno vis tiek eina užsilipti nors ir nedaug leidžia ten ant jo vaikščioti attackers'iams bet tik nusileidusius švinu pašerti įmanoma. Tikiuosi bus balansas tarp gynimo ir puolimo, jog nesigautų į vienus vartus kaip ant Vietnam vieno map kur ten didelis disbalansas, defender'iai grenatom pastoviai mėto o attackeriai nieko padaryti negali...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na efektai tokie gražūs bet man tas nusileidimas nerimo sukelia... Kad nebūtų jog prieš nusileidžiant jau priešai tavęs laukia... Panašiai ant BC2 Port valdez map yra bet ten ant kalno nusileidi ir tada apačioj priešai yra, sunku ten kažką nušauti, bet... ant to kalno vis tiek eina užsilipti nors ir nedaug leidžia ten ant jo vaikščioti attackers'iams bet tik nusileidusius švinu pašerti įmanoma. Tikiuosi bus balansas tarp gynimo ir puolimo, jog nesigautų į vienus vartus kaip ant Vietnam vieno map kur ten didelis disbalansas, defender'iai grenatom pastoviai mėto o attackeriai nieko padaryti negali...

 

Per Port Valdez retokai buna, kad pacioj pradzioj jau taip ziauriai puolejus uzspaudzia(man asmeniskai ne kart nebuvo, gal del to, kad idkart soku i taka ir iskalu visus defenderius :whistling: ), bet per Vietnam Vantage point mapa is esmes puolejams laimet neimanoma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip Port valdez map ne dažnas atvejis, bet bent man pasitaikė daugiau kaip kelis kartus. Svarbu kad ant BF3 to map nebūtų galimybės iki tos vietos prieiti priešams ar tuo labiau per atstumą kaip nors lengvai fragus rinktis. :whistling:

 

Iš BF3 visų map turbūt ir buvo lieviausias Operation metro, nes kiek iš kitų video žiūri daug įdomesni map, su daugiau galimybių ir svarbiausia technika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip Port valdez map ne dažnas atvejis, bet bent man pasitaikė daugiau kaip kelis kartus. Svarbu kad ant BF3 to map nebūtų galimybės iki tos vietos prieiti priešams ar tuo labiau per atstumą kaip nors lengvai fragus rinktis. :troll:

 

Iš BF3 visų map turbūt ir buvo lieviausias Operation metro, nes kiek iš kitų video žiūri daug įdomesni map, su daugiau galimybių ir svarbiausia technika.

 

Ne į temą

Čia tai visom keturiom pritariu, nes man tas map'as žiauriai nelindo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip Port valdez map ne dažnas atvejis, bet bent man pasitaikė daugiau kaip kelis kartus. Svarbu kad ant BF3 to map nebūtų galimybės iki tos vietos prieiti priešams ar tuo labiau per atstumą kaip nors lengvai fragus rinktis. :troll:

 

Iš BF3 visų map turbūt ir buvo lieviausias Operation metro, nes kiek iš kitų video žiūri daug įdomesni map, su daugiau galimybių ir svarbiausia technika.

 

Taip tik atrodo, nes betoj jis buvo ir visi jį išlošė, spėjo jau ir atsibost.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tik atrodo, nes betoj jis buvo ir visi jį išlošė, spėjo jau ir atsibost.

 

 

As beta lyg 6h max bendrai pazaidziau, dar abejoju ar tiek bus... Vien del bugu neimanoma zaisti buvo, viena round normaliai kita kur begsi ten po map palysi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as isvis turbut gal tik kokia 1valanda suzaidziau

Ir jau spejau atsaukti preorder

Kai bus noro ji zaisti tada ir nusipirksiu, nes dauguma mano zaidimai preordinti, pazaidi valandike ir paskui renka dulkes menesi ir daugiau :troll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As beta lyg 6h max bendrai pazaidziau, dar abejoju ar tiek bus... Vien del bugu neimanoma zaisti buvo, viena round normaliai kita kur begsi ten po map palysi...

 

Na beta yra beta, ji kaip sakė buvo poros mėnesių senumo prieš paleidimą. Net patys dev'ai nebegaišo laiko ir nebesikniso prie jos, neleido updeitų, o šmirgeliavo galutinę žaidimo versiją. Manau būtų kvaila manyti, kad retail'as bus toks pat kaip ir beta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir nemanau kad pilna žaidimas bus kaip beta, dėl ko ir preorder neatšaukiau. Nors man ir BC2 pakol kas pakanka, bet... iš 7mlr. žmonių jau antra diena kaip ten žmonių nėra, 4 sėdim ir zjbs... BC1 įsijungiau pilni servai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Agnus as atsaukiau vien delto kad isai tiesiog nebus zaidziamas pas mane, o kai tikrai uzsidegsiu kad noriu Bf3 palosti tai tada manes jau niekas nesustabdis :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas 3D zaidimas,hell yeahhhhh.narkata imk tik kopija ir join the squad.cia tau ne burbuliukai ar lapeliai lys is ekrano :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

EA: Battlefield 3 pre-orders over 'a couple million,' 8 million played beta

 

Ne į temą

Nu man asmeniskai is 3d zaidimu tai Killzone 3 geriausias

Nemanau kad daug pajusim ant bf3 ta 3d , bet aisku visko gali buti, su kokiais naikintuvais paskraides gal ir pajusim, bet kiek as atsimenu 3d tik ant pc versijos bus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.