MadenX

Battlefield 3

Rekomenduojami pranešimai

Na va išsiuntė man Shopto.net BF3, ir visiems kitiems kas padarė iš anksitinį apmokėjimą. :(

 

Ne į temą

Ačiū, kad pranešei, nes negalvojau, kad jau šiandien išsiųs. :D (ne sarkazmas)

Edit:

Ne į temą

Bet pala chebra, tai juk shopto.net neklausė ar Pal ar ntsc regiona atsiųs?Ar amerikiečiai, kitaicai ir t.t. negali pirkti iš ten? Sorry gal durnas klausimas.
Redagavo feomen

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va išsiuntė man Shopto.net BF3, ir visiems kitiems kas padarė iš anksitinį apmokėjimą. :)

 

Kada buvai preorderį padaręs? Šiandien irgi gavau laišką, kad išsiuntė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada buvai preorderį padaręs? Šiandien irgi gavau laišką, kad išsiuntė.

 

Žinau, kad nemanęs klausi :) , bet aš tai užsisakiau 22/08/11 ir šiandien gavau laišką, kad išsiųsta ir dar shopto accounte yra nuotrauka mano siuntinio (nustebau)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, kad nemanęs klausi :) , bet aš tai užsisakiau 22/08/11 ir šiandien gavau laišką, kad išsiųsta ir dar shopto accounte yra nuotrauka mano siuntinio (nustebau)

 

na tai reiskia visiems siandien issiunte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Prorder buvau padaręs kaip tik atsirado shopto galimybė jį užsipreordinti, bet reikėjo kreditkės duomenis suvesti tai atšaukiau ir per naujo preorder padariau, ir "Pay now" padariau. Šiandien išsiuntė. Žiūrėk ar gavai email kad išsiuntė nes vienas nieko negavo tai abejoju ar jam išsiuntė.

 

O kokį regioną siųsti tai juk iš UK perki tai ir atsiųs PAL. O kad USA ar Asia perka labai abejoju... Nebent turi PAL Xbox.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis jau yra torentuose,ten du diskai,pirmas multiplayer antras singleplayer,tai norint tas texturas visas pamatyti butina abu cd irasyneti i xbox,ar uzteks singleplayer vieno?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis jau yra torentuose,ten du diskai,pirmas multiplayer antras singleplayer,tai norint tas texturas visas pamatyti butina abu cd irasyneti i xbox,ar uzteks singleplayer vieno?

 

Ne į temą

Jei nori tų tekstūrų tai reikia ir pirmo disko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

O kokį regioną siųsti tai juk iš UK perki tai ir atsiųs PAL. O kad USA ar Asia perka labai abejoju... Nebent turi PAL Xbox.

 

Matai... esmė tame, kad pasirodžiusi piratinė versija yra RF (nei PAL, nei NTSC). Neaišku, kuriame pasaulio gale ši kopija padaryta, bei neaišku, ar visi gausime RF versijas (tiek UK, tiek US). Bet, jei paaiškės, kad tiek UK, tiek US gauna RF, tai be abejo, kad kai kuriais atvejais importuoti apsimokės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir parase, kad issiunte, butu gerai, jei sestadieni galetume jau lost. O cia atsiust lapuka, kad gavai siuntini ir reiks i pasta nueit pasiimti?

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir parase, kad issiunte, butu gerai, jei sestadieni galetume jau lost. O cia atsiust lapuka, kad gavai siuntini ir reiks i pasta nueit pasiimti?

 

I pasto dezute imes lapuka apie tai kad siunta jau paste,ir turesi eiti paimti,arba zaidima atnes i namus,priklauso nuo dauk ko..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pradėjau žaisti šį žaidimą tai man labai patiko, šaudymas tikroviškas labai pasirodė. Grafika labai patiko.

Ne į temą

Jei kam įdomu tai ant Xbox 360 Online Pass kainuoja 800MSP
Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mano kopija taip pat išsiųsta. :rofl: Lauksim, lauksim... Kažin kada gali jau atkėliauti...? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau sestadieni galesim pasiimti, o del kodo tai jo, galvojau kainuos 1200MSP, nu, bet jei pigiau, tuo geriau mums.

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu, nusivyliau isties, nes grafikos be hd texturu tikrai ne stebuklas, co-op offline nera, bugu irgi ne vienas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.