MadenX

Battlefield 3

Rekomenduojami pranešimai

Bandet kas su jetais pralekt? As bandziau kelis kart, tai reikia dar pasipraktikuot, net nezinau ar pavyks visus naikintuvo upgrades atsirakint.

 

Neturint jokiu upgradu ant jet'u labai sunku kanors nusauti. Atrakinus Heat seekers, pasidaro zymiai lengviau.

zodziu radau gera straipsneli kaip skraidyti su jetais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien parsisiunčiau Battlefieldą ir už 800 MSP norėjau nusipirkti online pass, bet neleidžia pirkti, nes tipo mano vietovėje jis negalimas. Kaip tai išspręsti?

 

Aš pirkau, man viską leido. Pirkau per patį game, o šiaip gali bandyt iš Ebay pirkt, dar pigiau gal išeitų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien parsisiunčiau Battlefieldą ir už 800 MSP norėjau nusipirkti online pass, bet neleidžia pirkti, nes tipo mano vietovėje jis negalimas. Kaip tai išspręsti?

 

Ne į temą

Sio forumo narys blistas parduoda koda, parasyk jam i PM, tai susitartumet galbut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo su Jet'ais man irgi yra problemų, dar gerai nemoku skraidyti, todėl dar 0 taškų gavęs Jet'ai. Tačiau paskaitęs Chuck Norriss (:dwn:) parodytą straipsnelį truputi susigaudžiau, bet man vistiek tas malūnsparnių ir Jet'ų valdymas kažkoks prastas - per sudėtingas konsolėms...

 

Čia kažkas kalbėjo apie Conquest. Man tai tikrai įdomus žaidimo mod'as, kaip ir Rush (gal net įdomesnis). Galima surinkti tikrai daug taškų, kill'ų ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo su Jet'ais man irgi yra problemų, dar gerai nemoku skraidyti, todėl dar 0 taškų gavęs Jet'ai. Tačiau paskaitęs Chuck Norriss (:dwn:) parodytą straipsnelį truputi susigaudžiau, bet man vistiek tas malūnsparnių ir Jet'ų valdymas kažkoks prastas - per sudėtingas konsolėms...

 

Čia kažkas kalbėjo apie Conquest. Man tai tikrai įdomus žaidimo mod'as, kaip ir Rush (gal net įdomesnis). Galima surinkti tikrai daug taškų, kill'ų ir t.t.

 

Prie sraigtasparnio prisėdi pusvalandžiui ir jau moki valdyt. Easy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Jet 7h jau praskraidęs trūksta 2 upgrade tik. Naudoju mini gun ir rocket pods. Heat seekers buvo gerai pačioj pradžioj kol niekas neturėjo IR flares dabar kaip dauguma jei ne visi tai turi yra bevertis. Daugiausiai žaidžiu su mini gun nes su jais geriausia, bent man, disable lengvai gaunu, tik destroy truputį sunkiau nes jeigu tankas turi pilnas gyvybes tai dažniausiai neužteks vieno karto praskristi, o kol apsisuki tai būna susitaisę, arba neužtaikai pataikyti. Naikintuvus kitus irgi tik tai su mini gun, heat seekers yra nesąmonė, kol jas užlockini ir paleidi daug laiko praeina, o ir tai nusiima jas...

 

Su guided missile, galvojau bus labai geras dalykas tankus iš vienos raketos nuims, bet... tankui su full hp net nepadaro disable... ko pasekoje jos vėl yra bevertės, nebent į galą tanko pataikytai... Taigi kiek kill padaręs tai arba su mini gun (didžiausia dalis) o kiti su rocket pods (labai mažai kol kas užmušęs esu su šitom raketom).

 

Sraigtasparniai man nepatinka nes jų valdymas man sudėtingas, ilgiau pažaidus išmokčiau bet nelabai man įdomu, o ir numuša juos greitai, jeigu neturi atsirakinęs IR flares.

 

Naikintuvus ir kitas oro technikas lengva numušti su STINGER arba IGLA, kad ir pilotai turi IR Flares vieną raketą paleidi, jie nusiima, bet mums bazūką greičiau užtaiso negu jam IR flares, tai po antros raketos visą laiką disable gauni :whistling:

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pripažinti, kad nieko gero man su Jet'ais nesigauna. Skraidyti - jau lyg ir sugebu. Bet kaip į ką nors pataikyti - no idea. Kaip su minigunu pataikyt į ką nors? :) Aš žmonių neįžiūriu ant žemės. Kaip kamikadzė ant ko nors nukristi?

 

Kas yra pas Recon'ą toks pieštukas, kurį atrodo pirmiausia atsirakinu. Jį pastatai ir... ? Ten kažkoks motion sensor? Bet ką jis duoda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neperseniausiai pradejau lost, nes praita savaite movinau housus :) Tai viskas taip confusing atrodo, ir biski lago jaucias bent man.

Po biski isijungiu i geima, bet kazkaip keistokai man jis zaidzias, gal del to, kad cod pliekdavau visad ant boxa.

Ne į temą

Kazkaip nuobodoka lost vienam buna, kai be mikrafu visi ir pns. Tai galvoju, gal reiktu sukurt tema, kad susiorganizuotumem papliekt BF3 su mikrafonais ir t.t ant xbox360. Ka manot? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naikintuvus ir kitas oro technikas lengva numušti su STINGER arba IGLA, kad ir pilotai turi IR Flares vieną raketą paleidi, jie nusiima, bet mums bazūką greičiau užtaiso negu jam IR flares, tai po antros raketos visą laiką disable gauni :)

 

Bet buna taip, kad issauni raketa, priesas isnaudoja IR flares, Tu uzsitaisai bazuka, nori sauti, o ziuri, kad jis pabeges is bazukos sovimo range, tai nieko gero neiseina kartais. Geriausiai kai losi su draugu, vienas issauna, tada kitas ir air vehicle nebera.

 

Kas yra pas Recon'ą toks pieštukas, kurį atrodo pirmiausia atsirakinu. Jį pastatai ir... ? Ten kažkoks motion sensor? Bet ką jis duoda?

 

Motion sensorius, ji pastatai ir jis rodo salia esancius priesus.

 

Ne į temą

Kazkaip nuobodoka lost vienam buna, kai be mikrafu visi ir pns. Tai galvoju, gal reiktu sukurt tema, kad susiorganizuotumem papliekt BF3 su mikrafonais ir t.t ant xbox360. Ka manot? :D

 

Butu neblogai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuskrenda, ką tą patį ir aš darau, nusileisdamas prie pat žemės. Bet kartais nespėji... Vieną kartą buvo jog pastoviai man pypsėjo, ir nespėjau IR flares leisti, bandžiau aš jį nušauti, bet tarp konteinerių įlenda kaip aš jau link jo pusės skrendu... praskrendu jis vėl su bazūka lockina mane, taip kokia 10min, kaip ir pats numaniau jog užlockins skrendant į jį, kaip raketa vos per pora metrų... ir numušė, tai vėliau net nesėdau nes mačiau jog beprasmiška, sekioji naikintuvą ir dar nuo žemės tave gaudo... Truputį nervina jog priešus, pavienius žmones, ne technikoj sėdinčius, labai sunku pastebėti, o jeigu pastebi tai paskutinę akimirką kaip jau padaryti kažką šansų nelieka...

 

Ir dar kas nervuoja jog nei vienas teammate ne spotina kitų, labai retai kas tai daro, pats skirsdamas prie žemės kiek spotini tiek ir turi... kol apsuki ratą jau dingę būna... ohhh...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nelabai vietoj, bet nekuriant kitos temos:

Kada būtų visiem patogu pažaisti, susikviestumėm į friends visus (čia eina kalba apie ikstrysšešiasdešimt) ir varytumėm su mic, ir būtų labai smagu žaisti su lietuviais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nelabai vietoj, bet nekuriant kitos temos:

Kada būtų visiem patogu pažaisti, susikviestumėm į friends visus (čia eina kalba apie ikstrysšešiasdešimt) ir varytumėm su mic, ir būtų labai smagu žaisti su lietuviais.

 

Kodel paprasciausiai neparasei Xbox360? :D O einant prie reikalo, tai as galiu siokiadiniais nuo 19 h iki 21 h, o savaitgaliais ivairiai. Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su jetais lengva zaist paspaudi select pazymi priesa paspaudi rakini stadi ir sunaikini tanka, o su helikopteriu geriau vienam nekilti nes stinger ar igla duoda i subine ir krenti kaip akmuo is dangaus :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ištikro pradeda užknisti tokia nesąmonė BF3, kad tu lesk su kokiu tik nori automatu ar kulkosvaidžiu malūnsparnius ar jet'us, jiems nepadarysi jokios žalos. Seriously, ar tikrovėj irgi taip yra ? Aišku ne. Šaudytum į malūnsparnį, pramuštum iškart kuro baką, dar viena kulka ir malūnsparnio jau nebėra. Galėtu ir čia į tą pusę kažką sugalvot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ištikro pradeda užknisti tokia nesąmonė BF3, kad tu lesk su kokiu tik nori automatu ar kulkosvaidžiu malūnsparnius ar jet'us, jiems nepadarysi jokios žalos. Seriously, ar tikrovėj irgi taip yra ? Aišku ne. Šaudytum į malūnsparnį, pramuštum iškart kuro baką, dar viena kulka ir malūnsparnio jau nebėra. Galėtu ir čia į tą pusę kažką sugalvot.

 

Popierinius malūnsparnius matėm jau BC2 Vietnam'e :cheers: Nežavėjo jie visai manęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.