MadenX

Battlefield 3

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

na ką neužilgo ir aš gausiu savo kopijąąąąą :D

 

Nuotrauka

 

A kaip jus su jetais kitus jetus nuiminejat? Tipo su pirmu tuo duotu ginklu? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A kaip jus su jetais kitus jetus nuiminejat? Tipo su pirmu tuo duotu ginklu? :D

 

Pradziai jo, bet po to atsirakini sekiojancias raketas, tai tada su jom daugiau nuimineji. Viena raketa ir vehicle disabled, o su tuo automatu daug vargo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tai ant zaidimu vis del to pinigu yra.

 

Ne į temą

na kaip čia pasakius, brolio gimtadienis tai jis kažkaip išsirinko bf3 nusipirkt na nejaugi neleisiu? :D
Redagavo mockus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradžioj ir pabaigoj su mini gun... visi tie nauji upgrade yra neveiksimnigi... Naudoju air radar, IR flares ir rocket pods. Visus nuiminėju su mingi gun, nes kaip ir sakiau jau seniau, heat seekers yra bevertis, aišku jeigu pamatai jog žmogus valdo naikintuvą kaip pradedantysis tai įtari kad jis nieko neturi tai pasikeiti į heat seekers ir taip numušinėji. Bet jos mažai damage turi... pastoviai tik disable, jau geriau su mini gun suvanoti jeigu ant tiesios trajektorijos skirsti pradeda. Chuknorris lyg buvo numetęs link apie Jets valdymą ir subtilybęs, tai mačiau jog minigun geriausiai varo jeigu turi skill. Galėjo būti koks upgrade jog bombas įsidedi, praskristai prie pat žemės ant tanko kokio ar žmonių numestai ir užmuštų bet ne... BF2 jau šitas buvo, čia mat nereikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu perejau SP, tai tikrai idomus. Ypac gale didele intriga buvo, istorija, mano nuomone, labai gera. Reiks pereiti MW3 ir paziuret kokia ten, nes sako, kad geresne MW3'o nei BF3'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi noriu paklausti , kaip teksturas ir t.t. laudina greita is disko, nes man mintis kila pirkti is PSN Store, aisku brangiau sumokesiu, negu is kokio nors e-shopo, bet kaip sakoma is HDD geriau zaisti negu is CD ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, bet man viskas normaliai būna. Lyg tais Operation metro map, būna kad kaip pradedi žaisti dar laikas eina iki match'o pradžios tai tekstūras krauna, bet kaip jau prasideda visas veiksmas tekstūros jau būna užkrautos. Ant kitų map kažkaip nepastebėjau jog krautų tekstūras, o tuo labiau žaidimo eigoj. Tad mano nuomone nėra reikalo pirkti iš PSN ir mokėti daugiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš nusivylęs MP tekstūromis.

Krauna tikrai lėtai. Bėgu kur nors ar pan. ir taip vaizdas pilnėja lėtai lėtai. Žaidžiu iš HDD.

Arba kitas variantas: su 12x scope pažiūri į horizontą ir visos tekstūros mirga.. BC2 reikdavo didesnių atstumų, kad tokį efektą pamatytum.

 

Vienu žodžiu... MS, give us a new console!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš nusivylęs MP tekstūromis.

Krauna tikrai lėtai. Bėgu kur nors ar pan. ir taip vaizdas pilnėja lėtai lėtai. Žaidžiu iš HDD.

Arba kitas variantas: su 12x scope pažiūri į horizontą ir visos tekstūros mirga.. BC2 reikdavo didesnių atstumų, kad tokį efektą pamatytum.

 

Vienu žodžiu... MS, give us a new console!

 

Ne į temą

Matyt Tau mirga del to, jog per ilgai sedi prie Xbox... :)
Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kolkas manau geriausias mano match'as:

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O stai ir mano (killu maziau nei Swizz, bet geresnis K/D Ratio):

post-40860-0-97976600-1321129259_thumb.jpg

post-40860-0-36483900-1321129277_thumb.jpg

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tad mano nuomone nėra reikalo pirkti iš PSN ir mokėti daugiau :)

 

Tai man nera skirtumo ar brangiai ar pigiai, tik taip paklausiau, man patogiau paleidineti zaidimus is HDD , negu is cd, tiesiok nereikia kaitalioti disku, o jei jau lovoj guli , o nori kitka palosti ,keltis ieskot disko ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.