MadenX

Battlefield 3

Rekomenduojami pranešimai

Manai, gavai nemokamai?:):)

Sumokėjai, greičiausiai, ne tik už save, bet ir už tuos, kurie net BF3 nepirko :P

 

Nieko nėra nemokamo :lol2:

 

Nu ne nemokamai, bet pirkau Limited Edition ir B2K buvo kaip priedas, kai paprasta versija kažkodėl kainavo net truputį brangiau. Kiti net už papratą mokėjo brangiau nei aš, tai skaitau, kad nemokamai.

 

O dėl plovimo, tai aš ir taip galvojau, bet kai pakaičiuoji kiek gautųsi, jei pirktum DLC atskirai, tai tie Premium'ai visokie patraukliai atrodo. :)

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nusipirkau MSP. 4000MSP gavosi 123Lt. Grubiai - 31Lt už DLC.

 

Net nežinau. Taip ir norisi ir.. o jei po dviejų DLC atsibos BF3? :P O jei MOH patiks labiau? :) Pirkt/nepirkt? :)

 

Ypač kai vakar nusipirkau BC2 iš Ebay. Nors jį jau kiaurai išilgai išėjau :lol2:

 

Vienu žodžiu - per daug laiko ir pinigų tie FPS pradėjo ryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane kas labiausiai domina, tai stats resetinimas. Žadat kas iš naujo viską iš naujo unlockintis? :D Na, jei pirksiu Premium, tai tikriausiai bus all over again :) (100 colonelio vis tiek nepasieksiu :) ).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, tikriausiai užsimanė ten jie naujo merso visi ir sako reikia kažką galvot, čia kažko labai mažai bapkių renkasi mums :D

 

Jie su tokiom bapkem kelis fabrikus mersu nusipirktu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nusipirkau.

160 už žaidimą + 123 už DLC. Tai sumoje vos ne 300Lt už vieną žaidimą.

 

Stats resetinimas mane šiek tiek domina. Bet greičiausiai to nedarysiu, nes žiauriai užknisantis dalykas tie lėktuvai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kaip reikia pasidaryti tą Color Blind efektą (kad tos raidės ryškesnės ar kokios jo ten pasidarytų)?

 

EDIT: per Options yra, vakar kažkodėl dar nebuvo, nors update turėjau. Daug ražiau su tuo efektu (bent man) atrodo. :)

 

Jei kas lošiat ne HC, tai atsirado naujas LT servas. Per search įrašykit "rush lietuva" ir ras. :)

 

Dar vienas EDIT: pasirodo jau kažkas XBL playmanija temoj parašė.

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pastebėjau, tai perki visus Online Pass'us ir visokius Premium iš eilės, iš kur tiek šaibų trauki?

 

Ne į temą

Stengiuosi kaip nors suktis :)

 

Žiauriai sudomino ateinantis DLC kur bus pilna transporto priemonių, nes paskutiniu metu vien dabar žaidžiu už Atack, Scout heli, Jetais ir kartais tankais. Kita savaitę turbūt ir prigriebsiu Premium

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala pala, tai neis nusiresetinti visų unlock'ų? Iš battlelog'o:

 

With Battlefield 3 Premium comes the unique chance to reset your Score/Minute, Kills/Deaths, and Wins/Losses stats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žaidžiau ant x'o, tai premium turi tikrai mažai žmonių, per visa matcha gal tik 2-3 buvo su premium

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek žaidžiau ant x'o, tai premium turi tikrai mažai žmonių, per visa matcha gal tik 2-3 buvo su premium

 

Ant pc dažną žaidėją sutinku su premium, o aš bf3 valandom nežaidžiu kiekvieną dieną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ėj!

 

Kaip tai įmanoma? 2 žaidėjai tuo pačiu vardu. Spėju, pas kažkurį yra L, o pas kitą I.

 

Sent from my Galaxy Nexus

post-29560-1339104062,16_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ėj!

 

Kaip tai įmanoma? 2 žaidėjai tuo pačiu vardu. Spėju, pas kažkurį yra L, o pas kitą I.

 

Sent from my Galaxy Nexus

 

Ne į temą

Kažkokia mistika... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir bus kad pas viena I dizioji, o pas kita L mazoji, bet vistiek keistai atrodo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žaidžiau ant x'o, tai premium turi tikrai mažai žmonių, per visa matcha gal tik 2-3 buvo su premium

 

mane žinok vakar tik žudė su užrašu: Premium player. Tad nežinau, kur tu žaidi, gal paralelei visatoj :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Visiems kas norėjo, bet negalėjo ar nespėjo praeitais metais įsigyti Playstation 30th Anniversary žaisliuku. Sony planuoja antrą kartą paleisti minėtų jubiliejinių Dualasens, Portal ir netgi Playstation Slim versijos (bet ne Pro) pardavimą. Preorderiai startuos nuo 07 23, o kad gyvena užsienyje ir turi priėjimą prie oficialus PS Store, tai ir nuo 07 21. Taigi nežiopsokit😀  
    • Dar keletas gandų - naujienų apie PS6. Nors tie gandai tokie sąlyginiai darosi, nes Sony visgi oficialiai patvirtino kad jau kurį laiką dirbama ties naują konsolių kartą ir kad jie toliau tiki konsolių ciklais ir fizinėmis konsolėmis, o ne tik Cloud gamingu ir XBox anywhere (skaityk "nowhere"). Tik aišku oficialiai to neįvardino kaip Playstation 6. Tai va gali būti kad PS6 sulauksim dar negreitai ir PS5 gali būti viena iš ilgiausiai gyvuojančių konsolų kartų. PS6 paleidimas gali būti tik 2028 pabaigoje.
    • Labai įtikinamai atrodo. Manau preorder, ypač kai dabar turiu PS5 Pro☺️
    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visus priedus kaina siekia vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavimo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopiamas. Geras pavyzdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas dydyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiugu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkėlimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžiai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą kėliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžiai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
    • XBOX Series X|S Rugpjūtį  
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos