scalman

Diablo 3 / Diablo 3: Reaper of Souls

Rekomenduojami pranešimai

norėčiau paklaust va pvz: http://translate.google.com/translate?sl=ru&tl=en&js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fplati.ru%2Fasp%2Fpay.asp%3Fid_d%3D1290347%26searchstr%3Ddiablo%2B3%26agent%3D0 išsiverčiau šitą saitą, kaip suprantu čia rusiška versija or whatever, bet pastebėjau:

Activation Key:

 

A. Log in to your account https://eu.battle.net/account and enter your username and password.

Two. Enter key on the link https://eu.battle.net/account/management/add-game.html , received 07.06.2012

Three. After activation key, you can download the game client.

 

Tai pasijungi į savo battle.net acc europoj ir turėtų juk jis veikt normaliai visiem ir nebūt rusiškas, o angliškas?

 

Jei nusipirksi rusiškos versijos raktą, rusiška versija ir naudosies. Plius, rusiška versija naudotis leis tik po kelių savaičių, kai išeis angliška, nes ji yra pigesnė, pritaikyta kitam regionui ir Blizzard nenori, kad visi susipirktų tas pigesnes versijas. Arba moki "normalią" kainą ir žaidi iškarto, arba perki pigesnę rusišką ir dar lauki kelias savaites, kol oficialiai Rusijoje bus išleistas žaidimas :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau nebegaliu ziureti tu video, mane tik suerzina

Bandau net nevaiksioti i Bettle.net ir stenguos jau neziureti video

Kai ateis zaidimas namo tada ir zaisiu

O dabar bandau negalvot apie taip, bet sunkiai gaunas, nes pasiziuri i kalendoriu ir pagalvoji kad dar geras menuo liko iki isleidimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai kaip patiko beta weekend'as? Isbandet? Nenusivylet? Man toks visai nieko pasirode, kadangi ankstesniu Diablo versiju neteko zaist, tik kelias minutes tebuvau bandes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patiko - Insta buy. Išbandžiau Barbarą, WD, Monką ir burtininką. Galiu pasakyti, labiausiai patiko Barbaras ir Monkas. WD dar visai įdomus, o burtininkas jau nelabai lipo man. Žaidimas toks kokio ir tikėjausi, tik gaila nebeliko skill pasirinkimų (str., int. ir pns.) Dar tas patiko, kad kiekvienai klasei bus skirtingas energijos šaltinis. Pvz. Mana naudos lygtais tik WD. Žaidime man asmeniškai yra išlikusi D2 dvasia, o to ir labiausiai norėjau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Betai kai jie , net laisko neatsiunte kad buvo Beta open savaitgali

Svolociai jie

Gal spesiu dar isbandyti, vien tik man idomu kaip mano loptopas ar paves ta Diablo 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas awesome, tik su Wizardu nespėjau praeiti.

Patiko Monk'as labiausiai (Diablo 2 - paladiną labai mėgdavau).

 

Esmė, kad dėlioti status D2 buvo visiškai dirbtinis reikalas - no brainer, jei ką tik sugadinti char'ą gali :)

O ir dabartiniai skillų ir runų atrakinimai nuo levelio atveria labai galingą gameplayų, ypač su inferno žadamom linsmybėm, bus smagu lootint ir twaekint char'ą. Plius dar dabartinis online coop'as tapo visiškas no braineris - one button click taip sakant :)

 

Užskaitau!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grizau is darbo, galvojau nors kas ka duos isbandyti, bet deja nieko gero neisejo :)

Pasileido i meniu iejau, logina suvedziau, ir parase tavo acauntas neturi leidimo zaisti :)

Nors kai meniu buvau jokio lago nesimate, kaip buna ant kitu zaidimu jau iskart lagina

Nu nieko pakentesiu as dar, D3 CE uzsisakiau, lieka tik laukti

Nes kiek skaiciau kas testina D3 tai jie zais iki May 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokį variantą siūlytumėte pirkti - PC ar PS3 ? PC gal raktas pigiau būtų ?

 

Savaime aisku kad pc bus pigesnis kazkie,nes visgi piratine versija greit iseina tai gal ir nemokama pasirinkt gali,o as vistiek siulau tau pirkt ps3 nes daug patogiau zaisti,jei pc nera paciu geriausiu performance tia imi ps3 diska ir nesuki galvos beto atsiguli lovoi ir zaidi o ne pr pc sedi ant kedes valandu valandas ir akims sveikiau per ps3 zaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš atvirkščiai nei Oligarchas, siūlau PC versiją. Nors ir nežaisi ant max (gal, nežn koks pas tave kompas), bet daug patogiau. RPG (nu, labiau hack n slash (lygtais taip vadinasi)) ant pulto lošt man visiška nesąmonė yra. Tokie žaidimai yra pritaikyti ant klaviatūros lošt. Gali susimest visus sugebėjimus į tą barą, gali greit paspaust ten su 1, 2, 3... Visada RPG renkuosi žaist ant PC, nors ir ant prastesnių nustatymų lošiu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokį variantą siūlytumėte pirkti - PC ar PS3 ? PC gal raktas pigiau būtų ?

 

Dėl konsolių tai dar neaišku iš viso kada bus. Kol kas parašyta PC/Mac. Dėl piratinės versijos, tai jos artimiausiu metu tikrai nebus. Diablo 3 bus laikomas serveriuose ir norint žaisti reikės interneto. Galbūt kažkada padarys privačius serverius, bet mano manymų tokį žaidimą tikrai verta nusipirkti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.