scalman

Diablo 3 / Diablo 3: Reaper of Souls

Rekomenduojami pranešimai

Kaip ros beta parodė - nesunku. T.y. bus nesunku tiems, kurie žais labai daug. Mačiau betoje vieno WD streamą. Jis per tuos kelis mėn atliko 2000+ bounty runų, kas gaunasi mažiausiai 8val. per dieną +-.

Jis turėjo 1.6 milijono dps. Šlavė T6. Vėl gi, situacija bus ta pati. AH nebekaltins, nes jo nebus, pradės skaičiuoti kito žaidėjo laiką, neva jis daugiau žaidžia. Skirtumas vėl bus, nes ne visi turės daug laiko farmintis/craftinti sau gearą ir vėl rašinės temas forume, kad viskas blogai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nū kiekviena diena aš tikrai nepažaisiu po 8val. kad pasidaryčiau 1.6 milijono dps

Nors aš pažaidžių ant T6 bet jau sunku man ten dažnai mirštu, aišku ant T3 pats tas man žaisti, sunku bet ir nelengva aišku ir mirštu bet netiek kiek ant T6 sunkumo 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažaidžiame ir mes T6, bet dėka LS nenunerfinto :) Kai nebus ls 70levelyje, bus sunku. Bet kokiu atveju tuoj visą gear išmesime ir iš naujo viskas prasidės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš einu su wizard ir po kol kas mano dps yra ~80k ant (PC) 60lvl 20 paragon
o ant ps3 diablo žaisdamas už Demon Hunter dariau ~170k dps ir buvau 60lvl 8 paragon


Bet kokiu atveju tuoj visą gear išmesime ir iš naujo viskas prasidės :)

Va šito ir laukiu kad teks mesti savo gear ir ieškoti nauju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ko lendi ten, kur ne tavo nosiai?

Jei pasirinksi draugus arba žaisi su sau lygiais, niekur tu neatsiliksi. Nereikia nesamoningų formulių išvedinėti. Nes kitu atveju gaunasi, kad šis, masėms orientuotas žaidimas yra tau per sunkus. Žinoma, jei žaidi mažai, apsirengęs vos mp1 tempi ir šoki į mp10, tai normalu, kad tu paliekamas, nes ten noob'ai nereikalingi. Kodėl kiti turi vilktis paskui žmogų, kuris neįvertina savo galimybių?

Dėl to ir neidavome į publicus, nes pilna tokio mąstymo žaidėjų buvo. Nenori farminti, apsirengti geriau, nori iš karto iš mp1 į mp10 peršokti. Paklausus, ką veiki mp10 su 50k dps, atsako, kad čia geriau exp kyla. Ką tokiam daugiau atsakyti. Aš privalau jį tempti už rankučių? Ir nemažai buvo tokių lietuvių mąstytojų. Aišku, dauguma dar ir išsiuntinėdavo, kai paprašai paleavinti party, nes akivaizdžiai matosi, kad žmogus visiškai nesigaudo erdvėje, bet vis tiek, jis būtinai turi eiti mp10, nes jo manimu, jis ten būtinai turi būti.

Viskas susiveda, kad turi žaisti tokius žaidimus su daugiau mažiau sau lygiais ir problemų nebus, kitu atveju nebent su draugais.

Žodžiu absurdiški  kaltinimai dėl AH. Plojote katučiais, kai paskelbė apie BoA. Argumentai susivedė į tai, kad turite kompleksus. Maždaug tie kas turi pinigų ar yra apsukresni, apsirengia už mane geriau. Man tas nepatinka. Dabar, tie patys oficialiuose forumuose verkia, kad nebereikia BoA, nes sunku bus kažką gero rasti.

Prisidarote dėl savo kaltės, ar nesupratimo sau problemų ir primetinėjate visiems.

Vadink kaip nori. Kad neatrodytų, jog filosofuoju - prieš išparduodant turėjau WD su +400k dps unbuffed. Eu top dešimtukas. Seno paragono turėjau 970. T.y. patyngėjau paskutinį užkelti. Esu matęs šilto ir šalto. Esu farminęs gear daug valandų. Kai pamačiau, koks beviltiškas dropas, pasinaudojau paypal, ar spekulaicija perku/parduodu/snipinu. Man nuo to žaidimas nesuprastėjo, tiksliau pagerėjo, nes bent mp10 greitai farminti galėjau su savo kolegų ratu. Kai nebūdavo pilno party, kartais mėgindavome public atidaryti. Bet dažniausiai ilgai neištempdavome su random'ais.

 

Netaip kazka supratai. As sakau, kad zaidimas buvo perlengvas su tais senais 4 sunkumo lygiais, todel losaiu be AH pagalbos, ka randu ta naudoju, ir tai nebuvo sunku. O kas turedavo  susipirke x4 geresnius gear tai lengvai ir sluodavo viska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie dar 4 sunkumo lygiai? Kai įžengi į inferno, vien ten turi 10 sunkumo lygių ir iš self found aukščiau mp5 nelabai pakaposi efektyviai.

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekados nesuprasiu tokių komentarų. Kas tave vertė naudotis aukcionu? Privaloma buvo? Keliauk farm runus ir išsimušinėk.

Ar pavydas graužė, kad draugas su geresniu gear iš AH nusipirkęs nei tu radęs?

Koks pavydas nusisneki biski. Mano paties gear is ah, sm10 eini ir ner jau tokio idomumo. Kas verte naudotis, kai jis yra tai sunku atsilaikyt ir neuzeit i ah, nusiperki goldo uz real ir varai apsipirkinet :D uztat ir sakau kad nelabai idomu. Poto atidaviau gear draugui ir sau nusipirkau gear kad begiot sm 6-8.

Redagavo Weedsmoker

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks pavydas nusisneki biski. Mano paties gear is ah, sm10 eini ir ner jau tokio idomumo. Kas verte naudotis, kai jis yra tai sunku atsilaikyt ir neuzeit i ah, nusiperki goldo uz real ir varai apsipirkinet :D uztat ir sakau kad nelabai idomu. Poto atidaviau gear draugui ir sau nusipirkau gear kad begiot sm 6-8.

 

Na čia tavo problemos, o ne AH egzistavimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Mestelėkite battle tagus, gal kada sumesime :) (O gal dar ir pamokinsite konors :P)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū va ką tik pažaidžiau už nauja klase Crusader, labai patiko jo skilai , primena man Diablo 2 Paladina, nes tikrai truko tokio charakterio, nes Barbaras man visai nepatinka
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech, man tik vakare išeis pasibandyti Crusader'į. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mestelėkite battle tagus, gal kada sumesime :) (O gal dar ir pamokinsite konors :P)

Ne į temą

GorDo#2921 Kas nori pridesiu, as zaidziu velai naktim ;) 
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@blynda prastos naujienos po kol kas tau , bet aišku čia sena naujiena 11/8/2013

RX4KR241SHQ01383773404674.jpg

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.