raganius

isorinis HDD

Rekomenduojami pranešimai

sveiki ir vel man paglabos reikia :)

nusipirkau isorini HDD norejau sukelt zaidimus is isorinio i vidini HDD bet ps3 net jo neaptinka(isorinio)

500gb gal perdaug ir nemato? flachika idejus mato

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki ir vel man paglabos reikia :)

nusipirkau isorini HDD norejau sukelt zaidimus is isorinio i vidini HDD bet ps3 net jo neaptinka(isorinio)

500gb gal perdaug ir nemato? flachika idejus mato

Pajunk prie PC ir suformatuok FAT32 failų sistema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas kaip ir tvarkoj buvau blogai pajunges

bet iskilo dar viena beda ikelus i isorini hdd zaidima per ps3 leidziu per backup meneger ar flex meneger ir nerodo man zaidimu

is flacho mato

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu išorinį HDD 1TB. ir jame užtektinai vietos tuščios. Galvoju, jei būtų galimybė jame susikelčiau PS3 žaidimus, nes konsolėje mažoką vietos (ar verčiau pirkti naują 2,5"HDD ir jį statyti konsolėje, kad visi žaidimai lystų?) . Klausimas.: ar galima išorinį diską suskaldyti į dvi dalis, ir skirtingais formatais suformatuoti, vieną Fat32, kitą NTFS?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu išorinį HDD 1TB. ir jame užtektinai vietos tuščios. Galvoju, jei būtų galimybė jame susikelčiau PS3 žaidimus, nes konsolėje mažoką vietos (ar verčiau pirkti naują 2,5"HDD ir jį statyti konsolėje, kad visi žaidimai lystų?) . Klausimas.: ar galima išorinį diską suskaldyti į dvi dalis, ir skirtingais formatais suformatuoti, vieną Fat32, kitą NTFS?

Galima suskaldyti skirtingais formatais.

Siulau pasilikti isorini HDD.Ir nepirkti vidinio.Neverta ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš kaip tik rekomenduočiau įsigyt vidinį. Greičiau krauna žaidimus ir didesnis suderinamumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš kaip tik rekomenduočiau įsigyt vidinį. Greičiau krauna žaidimus ir didesnis suderinamumas.

Del suderinamumo tai.. pas mane pvz nera nei vieno zaidimo vidiniame.Visi puikiai pasileidzia is isorinio.Isorinio privalumas tas kad gali tvarkyti failus (sfo,bin failus) tiesiog per kompa.Nereikia FTP ar dar kokiu failu menedzeriu :)

O del ilgesnio krovimo laiko nezinau.Milisekundziu neskaiciavau :) .Jei ir ilgiau krauna is isorinio tai labai labai nezymiai.

Del kokios 1 sekundes manau palaukti galima :)

Nors aisku,kiek zmoniu tiek nuomoniu.Man patogesnis variantas-isorinis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai turi bent koki vidini, tai kam reik vel mest pinigus investuot i nauja ir sugalvot kur ikist senaji mazesnes talpos vidini? Imi isorini didesnes talpos ir sedi ramus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jei jau buni investaves i vidini HDD , pvz HDD 500gb jau isimetes :) O paskui dar suzinai kad jau ps3 jau nulauztas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū visiems už nuomones. Galvoju pirmiau pabandysiu išorinį HDD, o jei bus, taip blogai (kaip kai, kurie mano), tai investuosim pinigus į vidinį. Bei kokią programą galite pasiūlyti visą šį reikalą padaryti? Skaičiau, kad neblogos yra Paragon Hard Disk Manager , Partition Magic , GParted Live CD programos. Gal esate su kuria, nors susidūrę ir pasakyti su kuria lengviau apdirbti HDD?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau kas kada jau minejes , tai pakartosiu

EASEUS Partition Master 5.0.1 Server Edition, tikrai lengva naudotis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del suderinamumo tai.. pas mane pvz nera nei vieno zaidimo vidiniame.Visi puikiai pasileidzia is isorinio.Isorinio privalumas tas kad gali tvarkyti failus (sfo,bin failus) tiesiog per kompa.Nereikia FTP ar dar kokiu failu menedzeriu :)

O del ilgesnio krovimo laiko nezinau.Milisekundziu neskaiciavau :) .Jei ir ilgiau krauna is isorinio tai labai labai nezymiai.

Del kokios 1 sekundes manau palaukti galima :)

Nors aisku,kiek zmoniu tiek nuomoniu.Man patogesnis variantas-isorinis.

J

 

Tikrai ne sekundė skirtumas. Duomenų nuskaitymo sparta SATAII lenkia USB2.0 2-3 kartus ir daugiau.

Redagavo TomasFBR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu dar vieną klausimą, kuriant particijas (su minėta programa EASEUS Partition Master 5.0.1 Server Edition) reikės formatuoti visą diską, ar tik naują suskaldytą diską, nes tame išoriniame HDD yra failų ~200Gb (filmų, nuotraukų, muzikos ir t.t.), todėl perkelt į kompą užims laiko, bei kompiuteryje nėra tiek vietos laisvos (daug suvalgė torrentai).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei butu USB v3 tada jau kita sneka butu , bet PS3 neturi USB v3 junkties , turi tiktai USB v2

 

P.S. Nereiks viso formatuot, gali drasei skaldyt, bet ilgiau uztruks Skaldimas , jei butu beveik tuscias tai isvis greitai padarytu

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.