antinas

Iphone 3g. PAGALBOS VEL!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ajajai nesiseka man, dabar problema tame kad gavau omnitelio kortele, ir ten su nustatymais rysio prisizaidziau ir nebegaude rysio rase searching ir labai lagino telefonas, tai galvojau perrasysiu fw.. Buvo 4.1 ir galvojau irasius ta pacia vel viskas normaliai bus.. Nu ten pagal iclarified gida bandziau isirasyt viska, ir tik per itunes pradejus restorinima ismete errora, ir dabar iphone rodo kad pajungciau prie itunes, o per itunes jo neranda, pajngus prie pc jis bando vel uzsikraut, bet vel ismeta logo prisijungt prie itunes..... Ka daryt???

Redagavo antinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka as galiu pasakyt, ieskok atsakymu praeitoi savo temoi ;) pakibo tavo iponas man irgi taip buvo su 4.1 ir as lygtais rasiau anoj temoi ka nebent galima daryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sori bet tu tikriausiai tada kvailas... Ana tema buvo apie unlockinima... Si apie pakibima... Kurioj vietoj panasumai??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane buvo ta pati istorija su 4.1 OS.rode kad prijungciau prie itunes ir galejau tik emergency call daryt. tai va nunesiau vilniuj pas vienus meistrus ir man padare unlok ir pastate 3.1.3 viskas veikia normaliai tik vat kainavo 120 lt. SITAS VISAS SAKINYS IS TOS TEMOS!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai visiskai skirtinga kai tu gali dar kazka daryt.. As su savo iphone nieko negaliu.. Nekerti????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as irgi negalejau ;) o dabar dziaugiuosi veikianciu iphonu

tu tai vapsie nieko geriau nerasyk, nes tavo visi postai - man sutaise meistrai uz 130lt.

 

 

 

 

O per itunes telefona rodo ?

Redagavo Coxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skaityt moki visazini!!! rasho gi kad nemato per itunes!!!

Tai zinau ka reikia daryti. Reikia telefona pastatyti i DFU mode. Tada per itunes matys.

 

 

 

poto restorink. Ir kai ismes error tu tiesiog palik itunes ramybej. Nejudyk nieko.

 

Tada pasijunk tiny umbrela programa savo kompe ir paspausk exit recovery ar exit dfu neatsimenu ka raso.

 

Palauk ir telefonas pasijungs.

 

Man bent pavyko.

Redagavo Coxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.