Rekomenduojami pranešimai

:D :D :)

Rimtesnis būtų: Bad Company 2, Multiplayer, Rush, Hardcore mode.

 

Aš tiesiog neatsistebiu, kaip šitas žaidimas laikosi pirmoje vietoje http://majornelson.com/2011/04/20/live-activity-for-week-of-april-11/. Nors priežastys gal ir akivaizdžios: žaidimas ant tiek supopsintas ir išreklamuotas, kad eilinis geimeris net nesusimąsto apie kažką kito, nei CoD.

 

na tai pabandysiu ir kitus, bet jei tau nepatiko, tai nereiskia kad ir kitiems turetu buti prastas, dekoju uz pasiulyma, bet neprimetinek savo nuomones priverstinai, kas kam patinka tas ta ir zaidzia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na stai pagaliau ir pabaigiau black ops'a, nerealiai uzkabinantis zaidimas, o dar ant galo su tais zombiais... net nesitikejua :lol: jei atvirai retas kuris zaidimas mane taip uzkabina kad pereiciau ji visa... gal kazka panasaus pasiulytumet, nes tai pirmoji saudykle ant xbox360 kuri mane tikrai suzavejo ir valdimu ir story line :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal Call Of Duty MW2 kiek žaidžiau tai man bent jau jie tai panašus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal Call Of Duty MW2 kiek žaidžiau tai man bent jau jie tai panašus.

 

Thank's as ir ta galvojau isbandyt :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Thank's as ir ta galvojau isbandyt :lol:

 

MW2 istorija toli grazu ne tokia gera kaip black ops. reikejo pirma ta pazaisti nes po BO atrodys varganai :)

nebent siaip neturesi ka zaist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MW2 istorija toli grazu ne tokia gera kaip black ops. reikejo pirma ta pazaisti nes po BO atrodys varganai :lol:

nebent siaip neturesi ka zaist

 

Ne į temą

o ka patartum? gal tada geriau kaip bulka siule bad company 2 koki parsisiust?
Redagavo Sharasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka patartum? gal tada geriau kaip bulka siule bad company 2 koki parsisiust?

 

Ne į temą

BC2 story sakyciau nlb (bent jau mano nuomone), nes BC2 mp pagrinde yra. O va BC1 tai geresnis story.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na tada nezinau... gal mw2 pabandysiu, jei ka tada bc abiem uzsiimsiu :)
Redagavo Sharasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažaidžiau modern warfare 2 . Labai patiko . Viskas super . Šiandien gavau black ops , pirmos dvi misijos šlamštas bent jau man .Jau galvojau visas žaidimas toks bus . Bet vėliau vis įdomėja . Black ops ant veterano man daug sunkiau negu modern warfare2. Bent jau pradžiai pasilieku prie modern warfare 2 .

Ne į temą

Dykumos misijoj koridoriuje taip nervas paima kai priešai eina ir nesibaigia o checkpointo nera.. Kai perėjau dainuot pradėjau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man vienam nebeveikia black ops po perflashinimo į 1.9 LT ? Nusiflashinau dvd romą į 1.9 LT, ir tada vieną kart veikė black ops. Po poros dienų įjungiu, diskas sukasi, bet niekas nevyksta. Noriu išimt kompaktą, bet neatiduoda man jo, o patį xboxą išjungt galiu tik per mygtuką. krč.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip black ops turinys man labai patiko,bet jau kas ko labai panasus i MW2,bet turinys tikrai super, kaip filmo!Patiko zaisti,bet kaip su zombiais karauti dar labiau zaidziau :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip black ops turinys man labai patiko,bet jau kas ko labai panasus i MW2,bet turinys tikrai super, kaip filmo!Patiko zaisti,bet kaip su zombiais karauti dar labiau zaidziau :D

 

Suriškite jam kas rankas, kad visur nerašyto to paties :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimtai, visu zaidu temose raso ta pati, ka labai geras game ir t.t. G1edrius jau ji ispejo, bet ne, vis vien savo. :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip istaisyti problema, kad per server browser neranda servu ? Buna ka raso jog randa ~4000 serveriu, o ismeta tik pora. Meginau visokius budu pagal rastus gidus internete, pvz http://game.downloadatoz.com/tutorial,6595,how-to-fix-black-ops-server-browser-not-loading-servers-issue.html, ir neveikia. Gal jus turit kokiu pasiulymu is patirties ar seip ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.