ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Aisku.. O paciam atsirist sudetinga? Butinai ten lituot kazka? Mano CD ROM LiteOn atrodo jeigu ka. O konsole lyg ir SLIM.

 

Remiantis tavo klausimais, siuliciau tau tik pas meistriuka nesti xbox'a atristi :rolleyes: Nera taip brangu (atrisimas), kad tau rizikuoti ir sugadinti savo x.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Remiantis tavo klausimais, siuliciau tau tik pas meistriuka nesti xbox'a atristi :( Nera taip brangu (atrisimas), kad tau rizikuoti ir sugadinti savo x.

 

Tikriausiai teks ir daryt taip, bet gyvenu dabar UK mazam miestely, nezinau kur atrisineja tuos xbox ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai teks ir daryt taip, bet gyvenu dabar UK mazam miestely, nezinau kur atrisineja tuos xbox ;/

 

As jei gyvenciau UK, tai pirkciau orgus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei perejus per diska su abgx meta taip, galima rasyt zaidima ar ne?

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip suzinot kuris tasku regionas man tinka? As zadu pirkti siuos MS taskus, bet nezinau ar jie man veiks.

 

http://www.gamecard.lt/flypage/xbox-live/xbox-live-4200-microsoft-points-eu.html

 

tai kosk tavo accountas? jei UK tai perki EU, jei US tai ir perki US.

bet siulyciau dar susilaikyt nuo pirkimo, jei supranti apie ka as :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kosk tavo accountas? jei UK tai perki EU, jei US tai ir perki US.

bet siulyciau dar susilaikyt nuo pirkimo, jei supranti apie ka as :rolleyes:

 

Bet esme tame, kad kai turejau praeita Xbox 360, man tiko US taskai, nors Xbox buvo pirktas Lietuvoj. Dabartinis pirktas Anglijoj, tai manau turetu tikti tie, kurie yra mano linke, ar ne? O del baninamu profiliu, tai as nesu loses ne vieno game ar dlc non-jtag metdu, tik Gears of War 3 beta, bet tik 30 min. Del betos neturetu banint? Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet esme tame, kad kai turejau praeita Xbox 360, man tiko US taskai, nors Xbox buvo pirktas Lietuvoj. Dabartinis pirktas Anglijoj, tai manau turetu tikti tie, kurie yra mano linke, ar ne? O del baninamu profiliu, tai as nesu loses ne vieno game ar dlc non-jtag metdu, tik Gears of War 3 beta, bet tik 30 min. Del betos neturetu banint?

 

tai nesvarbu kur pirktas boxas, svarbu koks tavo aacountas, tu ji gali suskurti kokio nori regiono, kad ir kinieciu. todel jei anksciau tau tiko US pointai, tai ir dabar tiks.

ir davai nesneam per dvi temas apie ta pati :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nesvarbu kur pirktas boxas, svarbu koks tavo aacountas, tu ji gali suskurti kokio nori regiono, kad ir kinieciu. todel jei anksciau tau tiko US pointai, tai ir dabar tiks.

ir davai nesneam per dvi temas apie ta pati :)

 

Bet dabar kita konsole pas mane, tai gal ir tasku regionas pasikeite? Sorry, kad per dvi temas parasiau ta pati. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurek, jei turi UK acc tai tau tu tasku ir reikes, o ne kito regiono, nesvarbu kur pirktas boxas

Redagavo make1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurek, jei turi UK acc tai tau tu tasku ir reikes, o ne kito regiono, nesvarbu kur pirktas boxas

 

As kurdamas profili pasirinkau United kingdom, tai man tinka EU taskai? O cia tipo reikia ziureti pagal "Location" nustatymus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Jei uk tai reiskia jokiais budais neveiks us, o reiks europe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Jei uk tai reiskia jokiais budais neveiks us, o reiks europe

 

O neina pasitikrint koki regiona pasirinkau kurdamas profili? Man atrodo rinkaus UK, bet noriu pasitikslinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.