ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kaip restartuot x360, noriu update is USB padaryt ir reikia restartuot x360.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kaip restartuot x360, noriu update is USB padaryt ir reikia restartuot x360.

 

Isjunk ir ijunk xbox'a.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip apskritai is usb irasyt update i x360, nes neiseina nesirestartuoja tas x360.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu nori pasakyt tava xboxas kiaura para yra ijungts?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip apskritai is usb irasyt update i x360, nes neiseina nesirestartuoja tas x360.

 

Nori pasakyt neissijungia xbox'as kai paspaudi power mygtuka? Flashas suformatuotas FAT32 formatu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. gal kas galit pasakyt kaip suzinot koks Lite-on yra xbox 360 250gb pagamintas 2010 11 18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liteon 0225. 98% kad su winbond chipsetu.

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu! vadinasi reiks dar palaukt nes truputi brangoka 200 lt flasint. nebent kas zino kur pigiau? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusipirkau NBA2K12 ir FIFA 2012 (orginalai is zaidimu parduotuves) bet negaliu ju zaisti nes turiu problemu su update. Man ismeta tokia lentele: “Can't read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update."

status code: 3151-351F-1800-2203-C000-0001

Bandziau is interneto siustis atnaujinimus taciau nepadejo, galvojau gal cd-rom problemos bet atrodo viskas tvarkoi, pas mane stovi Hitachi-LG GDR-3120L romas. Man xbox360 (elite) niekad nera fleshintas ir siaip jam nieko nera daryta nes visa laika buvo nauojami tik orginalus zaidimu cd. Gal kas zinot kaip issprest sia problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusipirkau NBA2K12 ir FIFA 2012 (orginalai is zaidimu parduotuves) bet negaliu ju zaisti nes turiu problemu su update. Man ismeta tokia lentele: “Can't read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update."

status code: 3151-351F-1800-2203-C000-0001

Bandziau is interneto siustis atnaujinimus taciau nepadejo, galvojau gal cd-rom problemos bet atrodo viskas tvarkoi, pas mane stovi Hitachi-LG GDR-3120L romas. Man xbox360 (elite) niekad nera fleshintas ir siaip jam nieko nera daryta nes visa laika buvo nauojami tik orginalus zaidimu cd. Gal kas zinot kaip issprest sia problema?

 

Gali but, kad cia tas atvejis, kai updatas negali perflashint dvd rom'o. Vienas variantas siusti i MS ir pakeis konsole, bet man atrodo, jau nebegalioja sitas dalykas, aisku gali parasyt MS supportui, susitarsit kaip nors, juk nepaliks neisprestos problemos. Antras variantas paciam viska darytis, tiksliai nezinau, bet tikriausiai reikia flashint i nauja stock fw, o paskui update daryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusipirkau NBA2K12 ir FIFA 2012 (orginalai is zaidimu parduotuves) bet negaliu ju zaisti nes turiu problemu su update. Man ismeta tokia lentele: “Can't read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update."

status code: 3151-351F-1800-2203-C000-0001

Bandziau is interneto siustis atnaujinimus taciau nepadejo, galvojau gal cd-rom problemos bet atrodo viskas tvarkoi, pas mane stovi Hitachi-LG GDR-3120L romas. Man xbox360 (elite) niekad nera fleshintas ir siaip jam nieko nera daryta nes visa laika buvo nauojami tik orginalus zaidimu cd. Gal kas zinot kaip issprest sia problema?

 

Pirkai nauja, is parduotuves ir esi isitikines kad niekad neflesinta? Nes hitachiai nebuvo dedami i elite konsoles. Vien is to speciau kad arba hitachi nera originalus dvdromas, arba su konsole buvo kazkas daryti.

 

Jei netinka vienas updeitas atnaujinant is USB, bandyk visus eiles tvarka: 2.0.13146.0 2.0.13599.0 2.0.13604.0.

 

Su fifa berods ejo 2.0.13146.0 updeitas, tad jeigu darei is fifa geimo ir pastringo tai bandyk 2.0.13146.0 pradzioje.

Jei updeitinai is NBA tai tada bandyk 2.0.13599.0 nes berods NBA turi savyje sita updeita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nusipirkus xbox ausines per jas girdėsi tik kitus žmones ( LIVE ) Ar ir žaidimo garsus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurint kokia pirksi. yra skirtos tik live'ui ir yra skirtos live + zaidimo garsai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar klausimas, yra kažkoke renginiai xboxo ir sudomino "Xbox all nighter" Čia, būna koks mass lošimas online ar kas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra skirtumas koks yra layerbreak kai rasai zaidima i kompakta ? ar jis visad turi but vienodas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.