ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

O naujausias yra 2.0.13604.0 tai isirasyk ji ir zaisk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O naujausias yra 2.0.13604.0 tai isirasyk ji ir zaisk

 

o tai ji irasius nereikes is naujo xbox flashint?jai ne kaip irasit naujesni dashboar?

sorry uz kausiskus klausimus bet as zalias sitam reikale.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,turiu tokia beda.Pas mane po flasinima avatars palika blank ta prasme roda tik pilka zmogiuka.O paspaudus costumize avatar ismet lentele kad reik update bet tam reik i live prisijungt kurio as neturiu.Butu galima kaip nors sita sutvarkyt be live?

PS pas mane dash 13604

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,turiu tokia beda.Pas mane po flasinima avatars palika blank ta prasme roda tik pilka zmogiuka.O paspaudus costumize avatar ismet lentele kad reik update bet tam reik i live prisijungt kurio as neturiu.Butu galima kaip nors sita sutvarkyt be live?

PS pas mane dash 13604

 

Bandyk siust naujasia dash updata is xbox puslapio ir per flasha paleisk, o jeigu nesusitvarkys, tada reikes XBL arba laukt kol nauja updata isleis. Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas renkasi xbox 360 ir paprašė gaut informacijos,o man tai padaryti nėra sunku. Visų pirma,tai kuo skirasi tie visi Jasper,falcon,arcade? Xbox 360 Slim 250 GB,geras variantas,nebūna ten,kad kaista ir pan šis modelis ? Jeigu konsole nulaužta,tai kiek žinau kyla visokių problemų su atnaujinimais ir pan ? Jeigu dvd romas kompo sugedęs,kaip dar galiu tuos žaidimus ir kokiu būdu perkelti į xboxą ? Ačiū iš anksto.

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iškilo problema perkant BF3 online pass, meta "This item isn't available in your location" gal yra pasiūlymu ką daryt? Turiu 2 Lan plokštes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas renkasi xbox 360 ir paprašė gaut informacijos,o man tai padaryti nėra sunku. Visų pirma,tai kuo skirasi tie visi Jasper,falcon,arcade? Xbox 360 Slim 250 GB,geras variantas,nebūna ten,kad kaista ir pan šis modelis ? Jeigu konsole nulaužta,tai kiek žinau kyla visokių problemų su atnaujinimais ir pan ? Jeigu dvd romas kompo sugedęs,kaip dar galiu tuos žaidimus ir kokiu būdu perkelti į xboxą ? Ačiū iš anksto.

 

Japer ir falcon - motinines plokstes, falcon turi gana didele perkaitimo tikimybe, o jasper'is beveik neperkaista, isskyrus isimtis kurios buna labai retai. Arcade yra kompektacija. X360 slim 250GB neturi perkaitimo problemu. O perkelt zaidimus i xbox'a jei jis yra jtag'intas. Argi taip sunku nusipirkti nauja pc dvd rom'a?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nusipirksiu. O kaip ten su tom problemom nuflashinus su atnaujinimais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo vienas updatas kuris perflashino dvd rom'us, tiesiog reikia palaukt kol isleis nauja fw ir persiflashinti. Bet neaisku ar bus greitai tokiu updatu. Pvz. dabar si menesi bus didelis updatas, bet neaisku kas bus ten, ar perflashins ar ne.

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reikėtų truputį pagalbos.

 

1. Man neveikia originalios xbox'o ausinės(na žinot, kur būna vos jį nusipirkus). Man reikėtų susirūpinti gal čia su pulteliu problema ar kas, ar čia tik brokuotos ausinės?

 

2. Šis klausimas truputį ne į temą, bet vis tiek. Ar nepilnamečiai gali atsiimti siuntinius iš pašto?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Turbut nezinai kad ausines veikai tik zaidziant online ir per jas girdisi tik kitu zaideju balsai?

2. Gali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vėl turiu problemą, ir labai didelę ;/

Tad štai, vieną dieną pas draugą nusiflashinau savo samsungą į stock, tada padariau update naujausią, viskas ok buvo. Kitą dieną atėjus pas jį įsirašyti LT+ 2.01 ir prijungus prie pc, nebeveikia dvd romas xboxo , paspaudi eject, sumirksi xboxe lemputė ir neatsidaro, nors kai pajungi atgal prie konsolės visus laidus, viskas puikiausiai veikia. Nesuprantu kame šaknys, dėl ko taip yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletas klausimų:

1. Ką daro Play & Charge akumuliatoriai? Gali vienu metu ir žaisti, ir krauti?

2. Kam reikalingas HDMI laidas?

3. Kam reikia komponentinio laido?

4. Kam reikalingas VGA laidas?

5. Kam reikia optinio skaitmeninio garso laido?

6. Kietojo disko dydis reikalingas tam, kad jei žaidimas turi du diskus, tilptų antras diskas? (žinau, nesąmonę parašiau)

Redagavo Gexo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletas klausimų:

1. Ką daro Play & Charge akumuliatoriai? Gali vienu metu ir žaisti, ir krauti?

2. Kam reikalingas HDMI laidas?

3. Kam reikia komponentinio laido?

4. Kam reikalingas VGA laidas?

5. Kam reikia optinio skaitmeninio garso laido?

6. Kietojo disko dydis reikalingas tam, kad jei žaidimas turi du diskus, tilptų antras diskas? (žinau, nesąmonę parašiau)

 

1. Taip ji naudodamas kai baigia issikraut akumuliatorius prijungi prie xbox ir jis kraunasi zaidziant.

2. Jis reikalingas prijunkti xbox prie nauju televizoriu kad isgauti HD kokybes vaizda.

3. Naudojamas tada jei nera televizoriuje HDMI jungties. jei yra tai geriau rinktis HDMI

4. Prijunkti xbox prie pc monitoriaus kad galetum zaisti.

5. Jis naudojamas kad su pvz namu kino sistema isgauti 5.1 garsa pilna kad eitu visos koloneles.

6. Kietasis diskas reikalingas rasyti i ji zaidimus kad tyliau xbox dirbtu, seivams, demo ir tt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.