ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki mano xbox nuflesintas i lt + 2.0 dvd rom yra benq vad6038 ir neveikia nej 1 XGD3 zaidimas isijungia ir kraunantis ar zaidimo metu uzstringa visa console.

Console 2007m 5men. Taspats darosi jai ir isirasau zaidima i hdd.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba ne 2.0 fw, arba dvdromas neoriginalus (pagal data turetu buti originalus pagal mane), arba ap25 zaidimas kurio per abgx nepraleidai pries irasinedamas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant liteon dvd rom veikia o flesintas tikrai i 2.0 visi zaidimai veikia iskyru XGD3 bet kad zaidimas isijunge pavizdziuj forza 4 pradedu zaisti ir uzstringa sendiena pabandziau battlefield 3 tai uzkrauna iki tol kol reikia start paspausti ir tada paspaudus po keliu sekundziu uzstringa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada greiciausiai dvdromas priduses.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su naujausiu img burn settings>write layer break ir pasirenti conculate optimal tada raisai ant 4x greicio paspaudus irasineti ismeta lentele tai pasirink apatini varianta ir viskas 100% iraso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu xbox 360 flasinta i LT+ firmware stalciui dulkejo nuo preitos ziemos. Noreciau ji persiflasint i LT 2.0 Drive liteon jai ka kaip man key isitraukt buvau jau traukes bet neberandu kogero busiu istrynes ar butu imanoma su savo darytu probe Probe shema ? labai dekingas uz atsakymus is anksto :dwn:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Taip ji naudodamas kai baigia issikraut akumuliatorius prijungi prie xbox ir jis kraunasi zaidziant.

2. Jis reikalingas prijunkti xbox prie nauju televizoriu kad isgauti HD kokybes vaizda.

3. Naudojamas tada jei nera televizoriuje HDMI jungties. jei yra tai geriau rinktis HDMI

4. Prijunkti xbox prie pc monitoriaus kad galetum zaisti.

5. Jis naudojamas kad su pvz namu kino sistema isgauti 5.1 garsa pilna kad eitu visos koloneles.

6. Kietasis diskas reikalingas rasyti i ji zaidimus kad tyliau xbox dirbtu, seivams, demo ir tt.

 

Dėkoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali but xbox 360 dvd rom'ui kad jis pilnai neatsidaro reikia biski patraukti ir neuzsidaro reikia pastumti kad iki galo uzsidarytu?

Gal yra koks taisymo totturial'as ar kazkas panasaus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur buvo sukurta tema, kaip irasyneti XGD3 zaidimus i Acme diskus, gal galit duot linka, nes nerandu?

 

EDIT: radau.

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.