ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

nu ka raso eject tray ar play dvd?

 

Eject tray man rase kai buvo nenuflashinta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
play dvd raso
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Durnus klausimus uzdavineja durni zmones.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nuflashinta tai paleis žaidimą, jei ne tai rašys disc is unreognized, eject tray arba disc is unreadable.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nuflashinta tai paleis žaidimą

 

Captain obvious strikes again :all: Redagavo Mykola
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Captain obvious strikes again :all:

 

Tu net nežinodamas reikšmės čia sakai. Visai neatitinka, nes atsakiau į klausimą kurį uždavė žmogus, į kurį nei vienas teisingai neatsakė. Just sayin'. I need to go, my people need me.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu net nežinodamas reikšmės čia sakai. Visai neatitinka, nes atsakiau į klausimą kurį uždavė žmogus, į kurį nei vienas teisingai neatsakė. Just sayin'. I need to go, my people need me.

 

Kur tu matai klausimą apie nulfashintą konsolę? Klausė, kas būną kai įdedi neoriginalų žaidimą į NEflashintą konsolę. Į kuri visi prieš tave atsakė TEISINGAI

Redagavo Dankratas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

My bad, my bad, but still nepričiom čia tas captaion obvious.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

My bad, my bad, but still nepričiom čia tas captaion obvious.

 

Ne į temą

Nuotrauka

Redagavo IGNOLTA
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip cia suprasti pralosiau su x slim mazdaug 8game(pilnai perejau story tai 1game apie 10h) ir dar kokius 4 nepilnai. (beveik visi buvo verbatim diskuos) ai dar buvo apie 8org gemai ir dabar pastebejau kad jau man pradejo kaskaip jis lieviau vest tuos game(piratkes) Slim tuoj bus metai kaip ji turiu, i diena suzaisdavau ir po 6 ir kartais po visas 10h nonstop, o kartais vos pora min. tai wtf is going on ??? sito sh baigia pareit diskasukis ar kaip cia ? :mad2::chan::fuuu::throw: :throw: :nervai: :nervai: :cry:

 

 

Blt jei taip tai n* jau geriau buciau dasimetes kelis simtus ir pasiemes ps3...

 

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Redaguota: pats perskaičiau šitą forumą ir radau atsakymą į klausimą kuris buvo čia užduotas iki tol, neradau kitko: vienas žaidimas neperėjo abgx, aš jį vis vien įrašiau į pigų livestar diską (toks po ranka buvo), imgburnas parodė kad įrašymas "failed", iš smalsumo įkišau į xbox'ą ir žaidimas puikiai veikia. Žinau kad sustoti reikėjo pirmam žingsny, bet pirmas mano bandymas iš vis ką nors įrašyti buvo.. Tai nėra XGD3 žaidimas, bet jis be problemų veikia ir šiuo metu yra pusiau pereitas. Klausimas būtų: kodėl tas žaidimas veikia, jei nei abgx jį praleido, nei ImgBurnas įrašė tinkamai..

Redagavo Nano

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Redaguota: pats perskaičiau šitą forumą ir radau atsakymą į klausimą kuris buvo čia užduotas iki tol, neradau kitko: vienas žaidimas neperėjo abgx, aš jį vis vien įrašiau į pigų livestar diską (toks po ranka buvo), imgburnas parodė kad įrašymas "failed", iš smalsumo įkišau į xbox'ą ir žaidimas puikiai veikia. Žinau kad sustoti reikėjo pirmam žingsny, bet pirmas mano bandymas iš vis ką nors įrašyti buvo.. Tai nėra XGD3 žaidimas, bet jis be problemų veikia ir šiuo metu yra pusiau pereitas. Klausimas būtų: kodėl tas žaidimas veikia, jei nei abgx jį praleido, nei ImgBurnas įrašė tinkamai..

 

 

 

Abgx nepereina paprastai jei to zaidimo ju bazej nebuna o ju baze yra gan mazoka.... Jei imgburn irase viska gerai taciau kai dare verifing ismete error tai cia irgi nenaujiena daznai taip atsitinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip cia suprasti pralosiau su x slim mazdaug 8game(pilnai perejau story tai 1game apie 10h) ir dar kokius 4 nepilnai. (beveik visi buvo verbatim diskuos) ai dar buvo apie 8org gemai ir dabar pastebejau kad jau man pradejo kaskaip jis lieviau vest tuos game(piratkes) Slim tuoj bus metai kaip ji turiu, i diena suzaisdavau ir po 6 ir kartais po visas 10h nonstop, o kartais vos pora min. tai wtf is going on ??? sito sh baigia pareit diskasukis ar kaip cia ? :mad2::chan::fuuu::throw: :throw: :nervai: :nervai: :cry:

 

 

Blt jei taip tai n* jau geriau buciau dasimetes kelis simtus ir pasiemes ps3...

 

 

Su iHAS'u įrašinėji? Jeigu jo įsirašyk žaidimą į hdd arba flash ir pliek kiek nori negadines dvd rom'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su iHAS.plm.lt/"]iHAS[/url]'u įrašinėji? Jeigu jo įsirašyk žaidimą į hdd arba flash ir pliek kiek nori negadines dvd rom'o.

 

 

 

Kad as hdd neturiu tik 4gb.... :cry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.