Setkus1994

Kažkas blogai su Xbox 360

Rekomenduojami pranešimai

Sync myktukas tas kur tik nusiperki konsole , kad sujunkti pultelius tai ta reikia spausti ir dvd romo miktuka ir , turetu ismesti eror code , noriu paklausti ar nuo 2007 metu tu ji turi iki siol ar pirkai iskonors ?

 

Šiaip aš jį pirkau iš BMS megapolio. Atrodo, aš jį turiu tik 2 metus (nepilnai).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nieko ypatingo, BMS'e uzsilieka senu konsoliu, kaip ir kitose panasiose parduotuvese pvz. elektromarkte, topo centre ir t.t.

Jei turi noro, pabandyk pasitaisyt, aisku neilgai laikys, geriau pasitaupyk naujam xbox'ui.

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nieko ypatingo, BMS'e uzsilieka senu konsoliu, kaip ir kitose panasiose parduotuvese pvz. elektromarkte, topo centre ir t.t.

Jei turi noro, pabandyk pasitaisyt, aisku neilgai laikys, geriau pasitaupyk naujam xbox'ui.

 

Nu blm naujo tikrai nepirksiu. Daug kainuoja ;D Tai nuo ko man pradėti taisyti tą konsolę ? Ir tas neilgai, tai kiek man ji laikys, jei pasiseks sutaisyt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox 360 forumo skiltyje informacijos tikrai pilna ,nepatingek atsidaryt :) ,o laikyt gali nuo poros minuciu iki poros men.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik pabandžiau tą bairį su rankšluosčiais. Na, tipo, kad ten suvynioji Xboxą į tris rankšluosčius ir tipo palaikai įjungtą 10-15min. Ar manot tai ilgam išgelbės Xboxą ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik pabandžiau tą bairį su rankšluosčiais. Na, tipo, kad ten suvynioji Xboxą į tris rankšluosčius ir tipo palaikai įjungtą 10-15min. Ar manot tai ilgam išgelbės Xboxą ?

Taip geriau nedaryk visai užversi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatariu taip daryti tik dar labiau sudrosi.islaikys tau db gal 2 sav gal maziau.darysi ir darysi tu tas nesamones bet laikys vis maziau ir maziau...kol isvis niekas nebepades tada tik dalimis prakalt.

 

patariu daryti hybrid fix.kolkas man jis geriausiai laiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatariu taip daryti tik dar labiau sudrosi.islaikys tau db gal 2 sav gal maziau.darysi ir darysi tu tas nesamones bet laikys vis maziau ir maziau...kol isvis niekas nebepades tada tik dalimis prakalt.

 

patariu daryti hybrid fix.kolkas man jis geriausiai laiko.

Ir šitas ne kažka geriausia yra perlituoti GPU jai gpu yra parėjas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu seip jo,bet geriausia isvis keist i jasper motinine nebus nei rrod nei e74 ir zaisi uz 300 lt nesivarzydamas ir nebbijodamas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar su motininėm irgi problema nes dabar eina slimai su nepamenu kokia motina nebėra tai lengva gauti jasperiuku. Nes kai nebuvo slimu o gerai gyvenom ban nauja motina rrod motina o dabar taip lengvai neprasisuku ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, tas bairis su rankšluosčiais nepavyko. Tai reiškia, kad kažką blogai dariau ar jau tikrai chana xboxui ?

Tai geriau nebandyk tokiu nesamoniu, nes sugadinsi nepataisomai, jei taisai tai rimtai, o ne su ranksluosciais. Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.