Killis99

Guitar Hero būgnai.

Rekomenduojami pranešimai

Taigi man katik pristatė visą Guitar Hero komplektą, visi kiti instrumentai veikia, tačiau yra problema su būgnais. Būgnų lėkštės veikia, tačiau patys būgnai (tie 3 būgnai) neveikia. Kur čia problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip jo, tik 2 lekstes laideliais pasijungia.. Siaip paziurek gal batareikos daisbaige, o gal zaidimo nustatymai pakeisti? Perconectink prie konsoles isnaujo juos.

 

Gali dar pabandyt ijungt konsole tik su bugnais ir ziuret ar po meniu vaikstosi su jais ar ne.. Nu jai ne tai siust i garantija jai tokia yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

spėju brokas bus. anyway iš gamintojo galima užsisakyti MIDI/USB laidelį su kuriuo būgnų jautrumas reguliuojasi.

 

pabandyk jėgos daugiau įdėt, jei nereaguoja, tada arba etrasportuojant koks laidas viduje atšoko arba visos chemos brokas.

 

Jei garantijos pridavimas užtruks ilgiau nei gyvenimas gali ardyt/žiūrėt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu šią problemą jau išsprendžiau bet taip įdomiai. Dabar tie būgnai šiaip gerai veikia tik kartais užlūšta, tada pajudinu ant būgnų pultelio ta prasme tas rodyklėles ir vėl puikiai veikia. Nesuprantu kodėl, bet taip yra. Gal tikrai su baterijom negerai kažkas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kontakto nelaiko ir viskas... :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dabar ilgiau pažaidęs pastebėjau daugiau pasikeitimų. Raudonas būgnas pradėjo veikti puikiai, nebeužlūšta. Gal dėl to, kad jis dažnai naudojamas, o žalias su mėlynu nereaguoja, bet pajudinus rodyklėlės jie vėl pradeda veikti. Tai tęsiasi tik apie 30 sec, o paskui vėl nebeveikia. Kartais žalias veikia, o mėlynas ne ir panašiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyk ishsiardyti pacius bugnus penkiakampio atsuktuvo reikia tik. Jokiu lipduku viduj nera garantiju jokiu nepazeisi. Man kelis kart buvo nukrite laidukai nuo sensoriu, tai jai esi bent mates kaip lituoklis atrodo sugebetum prisilituot tuos laidukus. Jai sensoriai per mazai reguoja y smugius padeda uz ju ir uz tokios kempines viduj pagaliuka uzkisti, bet vel gi nereikia persistengt nes po to sureguoja kaip y du smugius nuo vieno prisilietimo. Asmeniskai man daugiau bedu del leksciu kilo, teko schema persilituot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyk ishsiardyti pacius bugnus penkiakampio atsuktuvo reikia tik. Jokiu lipduku viduj nera garantiju jokiu nepazeisi. Man kelis kart buvo nukrite laidukai nuo sensoriu, tai jai esi bent mates kaip lituoklis atrodo sugebetum prisilituot tuos laidukus. Jai sensoriai per mazai reguoja y smugius padeda uz ju ir uz tokios kempines viduj pagaliuka uzkisti, bet vel gi nereikia persistengt nes po to sureguoja kaip y du smugius nuo vieno prisilietimo. Asmeniskai man daugiau bedu del leksciu kilo, teko schema persilituot.

zmones yra ten toks daviklis su baterijom gal bateriju neidejai arba neikisai jo (cia gali but band hero bugnu neesu isitikenes guitar hero bugnu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.