Spyzius

Ar nesates psp i mokykla ar i darba?

Rekomenduojami pranešimai

man tai ant jusu pikta darosi,zmogus normaliai paklausia o jus cia atsiprasat isipisinejat,gal susidomejo ta funkcija ir nori suzinoti informacija is tu zmoniu kurie ja naudoja,moderatorius isvis jokios info nepasake tik lolu isvadino,nu tai atsiprasant...

(speju gausiu ispejima uz issakyta nuomone,bet vertejo)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

man tai ant jusu pikta darosi,zmogus normaliai paklausia o jus cia atsiprasat isipisinejat,gal susidomejo ta funkcija ir nori suzinoti informacija is tu zmoniu kurie ja naudoja,moderatorius isvis jokios info nepasake tik lolu isvadino,nu tai atsiprasant...

(speju gausiu ispejima uz issakyta nuomone,bet vertejo)

zinai ka lol reiskia..?

Laugh out loud..

jei netiki wo wikipedia

http://en.wikipedia.org/wiki/LOL_(Internet_slang)

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

zinau kad lol reiskia garsiai juoktis,bet liaudyje daznai vartojamas kaip lolas-nevykelis
o as taip nenaudoju lol..

ispradziu zinute buvo be quote..

tai paziurejau kad jis turi ps2,tai pagalvojau kad ne cia parase..

Viskas,pasaka baigta,taskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai ant jusu pikta darosi,zmogus normaliai paklausia o jus cia atsiprasat isipisinejat,gal susidomejo ta funkcija ir nori suzinoti informacija is tu zmoniu kurie ja naudoja,moderatorius isvis jokios info nepasake tik lolu isvadino,nu tai atsiprasant...

(speju gausiu ispejima uz issakyta nuomone,bet vertejo)

toomcia teisus, bukim tolerantiskesni. Kita vertus kai zmogus tingi google atsiverst, nereiskia, kad mes viska jam sukramtysim ir pateiksim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padet ant lekstutes-jokiu budu,tiesiog manau jei forumas playmanu,ir jame yra aktualu apie tokius dalykus,kodel gi ieskoti kitur,anyway kaip nnemo sake dedam taska sita tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tj praejo, kj isitempes giesos kontra rasiau ir girdziu kaip klasiokas uz manes po psp meniu laxto :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi nesuosi y sule kekviena diena :) per pertraukas geriausia palost , o dar klasioku lamu turiu tai iskart siulo pinigu kad duociau palost :) LoL puse psp sumos atsipirko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.