septyni

GT5 patch 1.05 eboot for 3.41 su donglu

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, noriu paklausti tu kurie naudoja 3.41 FW su donglu.

GT5 normaliai veikia tik neidiegus patchu, t.y. 1.01, ... 1.05, .. 1.07.

Gal kam pavyko paleisti GT5 (BCES00569) zaidima, naudonant 3.41 FW su pachu 1.05?

Nesivarginkit rasineti tie, kurie naudojate custom firmwarus: Kmeaw ir t.t.

Pats bandziau paleidineti pagal paskutini gida

http://www.ps3hax.net/showthread.php...#axzz1FO1ZwZCQ

, kur atsisiunciau pakeistus eboot ir param.sfo failus, bet idiegus 1.05 patcha, paleidus zaidima gaunu juoda ekrana ir PS3 freez'a.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal paleidai? Nes paprastai man daznai Ps3 pastringa ypac po lenktyniu, o po patch'u neveikia isvis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dongla padejau i stalciu ir perejau prie Kmeaw 3.55 CFW. Problemu nera, galiu zaisti su paskutiniu patchu.

 

As vis dar naudojuosi su donglu.Bet va turiu klausyma.Jei pereiciau prie Kmeaw CFW,kaip butu su mano zaidimais? Daugumai yra pakeisti eboot ant 3.41.O originalius eboot trindavau anksciau.... Zaidimai pasileistu su modifikuotais eboot ar tektu ieskoti originaliu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As vis dar naudojuosi su donglu.Bet va turiu klausyma.Jei pereiciau prie Kmeaw CFW,kaip butu su mano zaidimais? Daugumai yra pakeisti eboot ant 3.41.O originalius eboot trindavau anksciau.... Zaidimai pasileistu su modifikuotais eboot ar tektu ieskoti originaliu?

 

Reieketu ieskoti originaliu eboot, mano atveju buvo, kad ant Kmeaw, 50% esamu zaidimu veike su modifikuotais eboot, taigi ne visus eboot reiketu atsisiusti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.