Auris11

Del xbox live 1 month free

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki snd pirma karta prisijungiau i xbox live ir kadngi esu zalias tai prisjungiau prie to pacio profiio kur esu zaides offline zaidimus.Taigi norejau paklausti kada man isjungs tas xbox live ar po vieno menesio nemokamos narystes automatiskai(isjungciau pats bet uzmirsau email) ? Ir dar ar galiu ant to profilio zaist offline ar gausiu achivimentus ?Ir ar tas 1 menesis skaiciuojasi kaip bunu offline ?

Dekoju uz atsakymus

Redagavo Auris11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki snd pirma karta prisijungiau i xbox live ir kadngi esu zalias tai prisjungiau prie to pacio profiio kur esu zaides offline zaidimus.Taigi norejau paklausti kada man isjungs tas xbox live ar po vieno menesio nemokamos narystes automatiskai(isjungciau pats bet uzmirsau email) ? Ir dar ar galiu ant to profilio zaist offline ar gausiu achivimentus ?Ir ar tas 1 menesis skaiciuojasi kaip bunu offline ?

Dekoju uz atsakymus

 

Nuo tada kai prisijungi prie live'o su gold profiliu,nuo tada tau ir pradeda skaičiuotis tas mėnuo ir aišku po mėnesio lygiai pereisi į silver naudotojus jeigu vėl neprąsitęsi narystės,o kas dėl profilio tai jei su tuo pačiu jungiesi į laivą ir su tuo pačiu žaidi offline tai ir achiementai manau turėtų skaičiotis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo tada kai prisijungi prie live'o su gold profiliu,nuo tada tau ir pradeda skaičiuotis tas mėnuo ir aišku po mėnesio lygiai pereisi į silver naudotojus jeigu vėl neprąsitęsi narystės,o kas dėl profilio tai jei su tuo pačiu jungiesi į laivą ir su tuo pačiu žaidi offline tai ir achiementai manau turėtų skaičiotis...

 

O jei as vislaik bunu offline man tas xbox live atomatiskai issijungs ar reik prisijungt po menesio kad isjungt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau galima su nauju acc ( susikuriant vis išnaujo kita ) 3 kartus gauti gold?

Redagavo sweeper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

Kas galit padet. Nusipirkau nauja xbox susikuriau acc, bet to xbox live gold taip ir nagavau. Kur man jo ieskot? :D Gal ka padaryt reikia dar?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

Kas galit padet. Nusipirkau nauja xbox susikuriau acc, bet to xbox live gold taip ir nagavau. Kur man jo ieskot? :D Gal ka padaryt reikia dar?

 

Iš ko sprendi kad negavai ? Kai prisijungi prie konsolės internetą , reikia paspausti sing in to live (tiksliai nepamenu kaip vadinas užrašas) . Tada tau reikės susikurti savo paskyrą, viskas bus paaiškinta ir nuo tada tu galėsi žaisti Multiplayer režimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sprendziau is to kad negalejau zaist online...

 

Jei esi tikras, kad pasijunges į online, gal bandei žaist tokio žaidimo Mp, kuriam reikia Online Pass. Kokį žaidimą bandei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal boxas nebeturi free trial 1 men tai ir negavai...

 

Tai sakė juk kad naują pirko..

 

Bet jeigu viską tikrai teisingai padarei ir bandai žaidimą kuris nereikalauja online pass , tai visgi gal ne tokį ir naują xbox nusipirkai.. nes jeigu jis naudotas tai tikriausiai jau išnaudoti visi live mėnesiai nemokami

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

siaip man kai susikuriau 1 acc irgi neiskarto free triala paleido o reikejo per menu paciam isijungt, o kai kita acc kuriau tada jau iskart...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pirkau tai is Topo centro seip. Reikes nusipirk pabandyt ta golda seip. Per paty xboxa meta kad menesis 1 svaras. Cia viskas taip paprasta ar yra koks kabliukas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pirkau tai is Topo centro seip. Reikes nusipirk pabandyt ta golda seip. Per paty xboxa meta kad menesis 1 svaras. Cia viskas taip paprasta ar yra koks kabliukas?

 

Nera jokio kabliuko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.