Adam

Dėl ps2 pardavimo kainos

Rekomenduojami pranešimai

Norėčiau parduoti playstation 2 , neatrištas , jame yra visi laidai , būklė gera veikia puikiai du pulteliai yra 16mb korta , 7originalūs žaidimai. Kiek tikrai galėčiau gaut už jį be problemų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau parduoti playstation 2 , neatrištas , jame yra visi laidai , būklė gera veikia puikiai du pulteliai yra 16mb korta , 7originalūs žaidimai. Kiek tikrai galėčiau gaut už jį be problemų?

 

Manau tarp 200-300lt,jeigu slimas tai gali mazdaug apie 300lt prasyti,jei fatas 250lt (jei tikrai bukle ideali)..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tarp 200-300lt,jeigu slimas tai gali mazdaug apie 300lt prasyti,jei fatas 250lt (jei tikrai bukle ideali)..

 

Nežinai kas norėtu už 170Lt gal štai šitą? ? : )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinai kas norėtu už 170Lt gal štai šitą? ? : )

 

Čia tu parduodi? :) matyt,kad labai bapkių reikia...neturėčiau pats ps2'o tikrai už tokią kainą paimčiau,o tai čia į plm skelbimo ko nedėjai? :) Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdėjęs ir į playmania nesenai įdėjau ir į skelbiu.lt , daug kur. Nu nežinau jei kas paimtu iki rytojus vidurdienio už 150Lt duočiau... :)

Jei ką sudomins dar čia nr parašau 865873206 08-24h galit skambint.. :)

Redagavo Adam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tarp 200-300lt,jeigu slimas tai gali mazdaug apie 300lt prasyti,jei fatas 250lt (jei tikrai bukle ideali)..

Na 250-300lt daugoka biški,va 160 kaip žmogus nori tikrai padori kaina :) pats paimčiau jei pinigų turėčiau nes matosi kad playstationas nesudrožtas ir mažai žaista su juo. Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na 250-300lt daugoka biški,va 160 kaip žmogus nori tikrai padori kaina :) pats paimčiau jei pinigų turėčiau nes matosi kad playstationas nesudrožtas ir mažai žaista su juo.

 

Teisybės tavo žodžiuose yra,bet visi kurie pardavinėja,kad ir geros būklės PS2 tikrai neduoda 7org. geimų,2org,pultelių ir 16mb kortos (dažniausias atvejis 8mb ir tai dar neoriginali)+čia slimas,o skelbimuose ne visada,bet dažniausiai stumdo fat'us...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na 250-300lt daugoka biški,va 160 kaip žmogus nori tikrai padori kaina :) pats paimčiau jei pinigų turėčiau nes matosi kad playstationas nesudrožtas ir mažai žaista su juo.

 

Nu dar būtu galima paderint kaina , jei norėtum pirkt.. Nes man labai litų reikia.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ADAM uz normalia kaina jau pardaves nes skelbimas istrintas, o jei paprasysi 250 tai menesi pardavinesi, padarysi nuolaida iki 200lt, atsibos laukt padarysi akcija 170-180lt ir parduosi!

nesuprantu kam uz ps2 tokius pinigus moket, neziurekit kad nauji kainas panasias i wii laiko, tiek kiek uz wii uz ps2 sveikas zmogus nemokes!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dėl tų pardavimų. Aš šiaip dabar jau dairausi PS3 be to turiu ir PS2 bet jis jau atgyvenes, nebe ką ir skaito jau, ir taip pagalvojau jeigu dar kokius 2 metus palaukiu ir nusiperku PS2 man atrodo, kad jį galėčiau už kokį 100lt gauti ir nlb sudrožta tai klausimėlis ar tikrai pavyktu jį gauti po tiek laiko? Nes savo kolekcijoje PS2 norėčiau pasilikti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dėl tų pardavimų. Aš šiaip dabar jau dairausi PS3 be to turiu ir PS2 bet jis jau atgyvenes, nebe ką ir skaito jau, ir taip pagalvojau jeigu dar kokius 2 metus palaukiu ir nusiperku PS2 man atrodo, kad jį galėčiau už kokį 100lt gauti ir nlb sudrožta tai klausimėlis ar tikrai pavyktu jį gauti po tiek laiko? Nes savo kolekcijoje PS2 norėčiau pasilikti :D

 

Turėtum rasti, nes tokią konsolę kaip PS2 daug kas turi. Jau dabar būna skelbimų už pvz 110lt, bet nežinia kokia ten jo būklė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dėl tų pardavimų. Aš šiaip dabar jau dairausi PS3 be to turiu ir PS2 bet jis jau atgyvenes, nebe ką ir skaito jau, ir taip pagalvojau jeigu dar kokius 2 metus palaukiu ir nusiperku PS2 man atrodo, kad jį galėčiau už kokį 100lt gauti ir nlb sudrožta tai klausimėlis ar tikrai pavyktu jį gauti po tiek laiko? Nes savo kolekcijoje PS2 norėčiau pasilikti :kede:

 

Ne į temą

Manau,kad gausi ir po 2 ir po 5metų,tik abejoju dėl kainos...matai dabar PS2 vis dar pardavinėjami,visi jų turi ir kažkaip ta kaina tik krenta,bet manau kad po metų,na max 2 PS2 bus nebegaminami ir jų kainos tikrai pradės augti,nes jie taps jau kolekciniais kompiuteriais kurių nuėjęs į TopoCentrą nebeįsigysi už 350 lt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu kurti atskiros temos, tai čia paklausiu. Kiek vertas orginalus, su dėžute ps2 žaidimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu kurti atskiros temos, tai čia paklausiu. Kiek vertas orginalus, su dėžute ps2 žaidimas?

 

Dar priklauso koks žaidimas, kokia būklė. Jei labai gera būklė, tai gali net ir kokių 40 ar 50lt prašyt, o šiaip labiausiai paplitusios kainos yra tarkim 10-20lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu kurti atskiros temos, tai čia paklausiu. Kiek vertas orginalus, su dėžute ps2 žaidimas?

 

sunku konkrečiai parašyti koks žaidimas ir t.t. ??? B) nes jų kainos įvairios nuo 5lt iki 50lt.

Čia tas pats kas aš klausčiau kiek vertas playstation? :D automatiškai kažkas užduotų klausimą koks playstation?psone?ps2?ps3?psp???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.